Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/122 anonim ***** válasza:
70%
Igy van! 😔
2021. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/122 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 21. 15:47
 93/122 anonim ***** válasza:
21%
#85: minket nevezel hazugnak, de a 3 eü-s ismerősöd nem volt képes felvilágosítani téged hogy a tudomány mai állása szerint képtelenség, hogy az intenzív osztályokra azok kerülnek be akiket beoltottak? Várom a magyarázatot, mi a patogenezise az oltás utáni megbetegedésnek? Mi a baja ezeknek az embereknek egész pontosan? Őszintén érdekel mit sikerült összeraknod.
2021. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/122 anonim ***** válasza:
31%
Patogenezise, hagyjad már... A szót se érti...
2021. ápr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/122 anonim ***** válasza:
59%
Ti kit néztek hülyének? Nektek lehet ez olyan különleges szó, hogy feltételezitek, hogy más sem érti :DDD Ezeket a bohócokat, anyám...:DDD
2021. ápr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/122 anonim ***** válasza:
67%

"hogy a tudomány mai állása szerint képtelenség, hogy az intenzív osztályokra azok kerülnek be akiket beoltottak? "

Te amúgy mit süketelsz? Csomó, egyéb betegség esetében alkalmazott vakcinánál is előfordul ilyesmi. Semmi értelme annak, amit mondasz.

2021. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/122 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem add át a billentyűzetet valaki másnak, aki jobban el tudja játszani, hogy orvos, vagy egészégügyis, mert te biztosan nem vagy az :D
2021. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/122 anonim ***** válasza:
68%

Mondtam, ezt tudom, akár tetszik neked akár nem és azt is tudom ha igaz az apukád a covid osztályon akkor egyszerűen alátámasztja ezt, hisz így van!!! Mindössze abban tudna vitára kelni velem ha lenne pofája látva ami ott valóban történik az oltottakkal, hogy miért betegek ezek az oltottak, ugyanis a tudomásom szerint egyszerűen covidosként kezelik őket és a népszerű magyarázat, hogy hmmmm, hát valszeg ráoltottak a már fennálló fertőzésükre, ha meghalnak boncolás nélkül kapják a covidhalott diganózist is. Az a szánalmas ahogyan a lényeged gyorsan kikerülöd és az oltás megbetegítő mechanizmusára próbálod átterelni a kínlódásodat úgy, hogy még a boncolás is tilos!! Mint mondtam itt szó nem lehet vitáról ebben a tekintetben mivel vitathatatlan és követhető adatokról van szó.

!!!Az oltottakat regisztrálják, a kórházi felvételt regisztrálják, a halált regisztrálják!!!

Mindössze ki kell adni ezeket az egzakt adatokat nyilvánosba és összevetni egymással és ennyi. Kínos ilyen nyilvánvaló, félre nem magyarázható, találgatásoknak tered sem adó adatok mellé elkezdeni a tudomány állásáról hadovászni, kínlódni, terelni, nem? Na ugye. A patogenézis szó nagyon szép, okosnak tűnsz tőle igen csak mellette meg kellene nézni az "egzakt számadat" jelentését is talán és akkor nem égnél mint a rongy mikor okosnak próbálsz látszani. :)

2021. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/122 anonim ***** válasza:
19%

Ez, aki a 98-at és még sok-sok előtte levő kommentet írt, és mindenkit hazugnak nevez, aki az egészségügyben dolgozik, vagy családtagja révén vannak információi (nem tudom, milyen alapon gondolja, hogy nem dolgozhatunk ott - talán azt hiszi a GYK szabályzata tiltja, hogy egészségügyi dolgozók regisztráljanak ide) - szóval ennek az embernek valami hibádzik a fejében (pont az ilyenekről írtam a 75-ös kommentet), nem kell foglalkozni vele. Teljesen nyilvánvaló (kivéve neki), hogy totál hülyeségeket írogat, ráadásul rosszindulatú is.


A 77-es hozzászóló pedig egyáltalán nem kívánta senki halálát, a 78-as (aki könnyen lehet, hogy szintén ez a mi fent említett jómadarunk) nem tud szöveget értelmezni.


Szerintem abba kellene hagyni ezt az egészet, erre a kérdésre nem írni már semmit, hogy ez a primitív lélek ne terjeszthesse tovább a légből kapott, alap nélküli kitalációit.


A moderátorok helyében én az egész kérdést törölném, mert már a kiírásakor is egyértelmű volt, hogy csak provokálni akar, a megfogalmazása pedig már eleve valótlanságot sugall.

2021. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/122 anonim ***** válasza:
14%
Xd
2021. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!