Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
 81/122 anonim ***** válasza:
37%

Épp ezaz,hogy az egészségügyi dolgozók mellett állok,mert amit tesznek nap mint nap,ember feletti

Aki öszinte,az már embergyűlölő?

Akkor te a való életben is kétszinű vagy?

Engem édesanyám,édesapám megnevelt,és a jóra tanított

Gyülölet nincs bennem,mert a gyülÖLET,szerETET = biztos hallottad már ezt a mondatot


Persze,hogy elfogadom azt,ha valaki nem hisz benne,de engem senki ne hazudtoljon meg

Halálát meg végképp nem kívánom senkinek,mert az élet ajándék,és meg kell becsülni


Lehet sok kamu irkál erre az oldalra,egyet sajnálok csak,hogy ezen az oldalon,miért nem lehet képet használni...ahhoz kötni a regisztrációt

Fogadjunk akkor nem irogatnának,de te meg én,meg még sok más ugyanugy irna,aki ki mer állni az igazáért

Én vállalom,hogy ki vagyok,sőt pár barátot,régen itt szereztem a gyakorin,mert olyan jót beszélgettünk

És azóta is tart a barátság,én nyitott személyiség vagyok,de mára a világ megváltozott

Abszolút nem vagyok torzult lelkivilágú,ha az lennék,nem irogatnék ide


Nem szoktam irogatni,de ez a kérdés,és a hozzászólások kicsapták a biztosítékot,orvosokat,és ápolónőket hazudtolnak,becsmérelnek,ezek a lelki szegények,és ugy éreztem,hogy ezt nem lehet szó nélkül hagyni


Felolvastam apukámnak pár hozzászólást,hát igencsak fogta a fejét

Ő is annyit tud hozzáfűzni,hogy ugyanugy ellátja azokat,akik virustagadók,de cserébe azt kéri,hogy aki virustagadó,ne hazudtolja meg az ő,a médiában közölt tényeket

2021. ápr. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/122 anonim ***** válasza:
70%

#74: [én írtam #11-et]

"Először csak felületesen futottam át rajta, azt hittem csak szarkasztikus, és valójában kifigurázza a vírustagadókat." - Ez az első megérzés helyes volt. A #11 azt próbálta karikírozni, hogy mennyire tarthatatlanok az olyan típusú érvelések, hogy "én nem ismerek senkit, aki ebbe halt volna bele", "nekem is volt, de az egész egy semmiség". Mert ezek az áramütésre is igazak, amiről, remélem, mindenki tudja, hogy lehet halálos (valójában sokkal-sokkal ritkábban, mint a covid).

2021. ápr. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/122 anonim ***** válasza:
38%
Szeretnéd mi, arcképpel, ujjlenyomattal és taj-számmal véleményt nyilvánítani :D öcsi, ez itt nem a kommunista Kína, költözz oda, ha ilyesmire izgulsz.
2021. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/122 anonim ***** válasza:
45%

Én már meguntam az elmebeteg vírustagadókkal a vitát,győzködést.

Előbb-utóbb mindenki megtapasztalja a bőrén a "covidnáthát",ahogy az egyik "értelmes" hozzászóló fogalmazott.


Bezzeg, ha bekerülnek az ilyenek a kórházba,ők tudnak a leghangosabban hisztizni, meg kötözködni.


Vírus van, volt, lesz.

Csak az nem mindegy, hogy hányan halnak bele.

2021. ápr. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/122 anonim ***** válasza:
43%

Ajaj ez a sok covidönkéntes meg orvosapuka a covidosztályon szégyelljétek magatokat vetítőgépek. :DDD

Én nem hazudozom, hogy covidosztályos vagyok még névtelenül sem de azt állítom ami igaz, három egymástól független egészségügyben dolgozó van az ismeretségi körömben. És mind ugyanazt mondja egymástól függetlenül, hála nekik végig követhettem a hisztit. Most januárban szervezték a kongó covidosztályok összevonását és bezárogatását annyira nem volt beteg. Aztán berobbant..........az oltás! Igen. Ami a mostani hullámot illeti sajnos tényleg ez SEM a covid, hanem az oltás. A "covidosok" 80% aki az egészségügyet jelenleg terheli csak úgy véletlenül oltott beteg! És ezt tökéletesen alá is tudná támasztani a covid osztályos apuka(hahaha) ha igaz lenne a mese a létezéséről! És ez nem vita tárgya, hiszen a kormánynak erről egészen könnyedén egyszerűen csak ki kell adni a statisztikát, hány oltott szorult kórházi ellátásra és hány nincs már közöttünk, szóval itt nem lehet konteóra meg hazudozásra hivatkozni. Hadházy próbálta kikérni ezt az információt de mindezidáig ezt Müllerék megtagadták.

2021. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/122 anonim ***** válasza:
16%

Mucikám,ja Te hörögsz a lélegeztetőgépen-bár ne adja az Isten- gondolj az előbbi mondataidra...


Aztán teheted a röhögő fejeket!

2021. ápr. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/122 anonim ***** válasza:
61%
újabb embergyűlölő, emberellenes pszichó
2021. ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/122 anonim ***** válasza:
26%

Így van.


Téged, #87-es, mindenképp! ;-)

2021. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/122 anonim ***** válasza:
27%
Jaj az emberfeletti küzdelem, a drága dokik meg ápolók ha nem virítasz lóvét hozzád se nyúlnak.
2021. ápr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/122 anonim ***** válasza:
50%
Ebben is van valami. Bár ezeket az ízléstelen dumákat, az erkélyen tapsikolást és a hősözést egyértelműen a nagyon primitív, uszítható. egybites embereknek szánják. Ugyanannak a csőcseléknek, akik képesek azzal jönni, hogy látnának szívesen másokat lélegeztetőgépen fuldokolni.
2021. ápr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!