Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a covidról?...

Mi a véleményetek a covidról? Ti hisztek abban hogy nagyon veszélyes? Vagy szerintetek is egy hazugság az egész?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 17. 08:08
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/122 anonim ***** válasza:
18%
27. Jól tükrözi hogy milyen hülyék illetve hogy vannak ilyen hülyék akiket hitegetni lehet könnyen.
2021. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/122 anonim ***** válasza:
56%

#29

,,Pont annak lenne a lényege hogy ne mindenki legyen covid halott. Kinek jó hogy a világ egyik legrosszabb halalozasi arany a miénk? Szerinted Orbán ennek örül, hogy ezzel támadható lesz a választásokig? A statisztikaval amit direkt rontanak"

Az általatok fogyatékosnak titulált konteósok már egy éve megmondták hogy ez miért van... Fideszes ismerősöm is csak értetlenkedik hogy miért ilyen nevetséges az eljárásrend hogy mindenkit covid halottnak számítanak aki valaha pozitív teszttel rendelkezett, miközben ezzel Orbán gyakorlatilag szándékosan generál virtuális hullahegyeket. Ez nem fake news meg konteo hanem tény amit be is vallott Cilike, tehát nem tudom mit értetlenkedsz. Szerintem ha Orbánon múlna még a tényleges halottakat se számolnák, hanem azt csinálta volna mint Lukasenka hogy nem zár be, sőt mutogatna hogy látjátok magyarok most meg lett védve a megélhetésetek, nyugaton meg tombol a maszkos, mindentiszárjunkbe elmebaj! És Soros helyett Bill Gateset emlegetné. Egyébként pedig Orbán pár éve Tusványoson elmondta hogy van háttérhatalom, Szíjjártó meg a Rotschildokkal folytatott "tárgyalása" után nem sokkal elmondta hogy bizony egy Új Világrend következik. Kiknek is szlogenje ez? 😃 Innentől kezdve ki lehet találni hogy Orbán mennyire szabad akaratából riogatja a jónépet meg erőlteti az oltáspropagandátxd

,,Te végezted a tesztet? Te boncoltal?"

Pont ez az hogy egy pozitív pcr teszt kutyafüle, másrészt meg boncolás NÉLKÜL állapítják meg hogy te mibe haltál meg, pusztán teszt alapján ami több mint nevetséges. Az orvos meg gyakorlatilag azt ír a papírra amit akar, és nyilván azt fogja odaírni amit kell mert felülről megmondták neki. Az egészségügyi dolgozók önkéntes oltása is annyira önkéntes hogyha ha nem akarod magad oltatni páros lábbal kirúgnak.

2021. ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/122 anonim ***** válasza:
19%

Egy csomó másik ország is ugyanúgy jár el, mint Magyarország. Egy másik csomó meg nem.

De aki vírusos és meghal, annál honnan tudhatná bárki, hogy nem járult-e hozzá az alapbetegségeihez az, hogy elkapta még plusz a vírust is? Szerintem logikusabb covidosként kezelni minden elhunytat, aki pozitív volt, mert a koronavírus nyilván nem tett jót a szervezetének, hanem gyengítette, tehát az alapbetegségével is kevésbé jól tudott megbirkózni amióta vírusos lett. Sőt, ha csak enyhébb tünetei voltak valakinek, és úgy ütötte el őket az autó mondjuk, akkor is: ha fittebbek lettek volna, éberebbek, stb., talán nem következett volna be a baleset, tehát tulajdonképpen még az ilyesmiket is logikus a járvány számlájára írni.

2021. ápr. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/122 anonim ***** válasza:
61%

#33

Más ország is idiótán számol és akkor mi van? Pont hogy semmi értelme nincs ennek. Ennyi erővel évetne a lakosság 30%a herpeszben hal meg mert hordozza magában. Jaj persze csak a covidot kell így számolni. Azért én kíváncsi vagyok hogyha minden más betegséget is ilyen idióta módon számolnánk akkor apokaliptikus számok jönnének ki.

2021. ápr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/122 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó te egy igazi agyhalott vagy :D "logikus azokat is a vírus áldozatainak írni akiket autó ütött el mert ha nincs a vírus lehet hogy fittebbek és figyelmesebbek" azta rohadt, ilyen hülyék léteznek ? :) Nem is csoda hogy itt tartunk.
2021. ápr. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/122 anonim ***** válasza:
41%
Az utolsó a 34-nak szólt.
2021. ápr. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/122 anonim ***** válasza:
80%
A 34-es szerintem csak kifigurázza a rettegőket.
2021. ápr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/122 anonim ***** válasza:
44%
Tudjátok mi lesz majd érdekes? Ha végre közzé teszik a KSH kimutatást ami a halálnemek szerinti eloszlást mutatja 2020-ban aztán majd 2021-ben.Ott lesz majd egészen nyilvánvaló mekkora kamu az egész kovid, mikor látjuk, hogy az állandó vezető halálnemek, mint rák, szívhalál, stb. mind szépen szabira mentek az influenzával együtt. :DDD
2021. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/122 anonim ***** válasza:
41%

Igen,hiszek benne,amugy is hittem...de most még jobban

Nagyon veszélyes,és nem lehet előre tudni,kinek hogy reagál rá a szervezete

sajnos az én keresztapám,és a férjem keresztapja sem élte túl

2 hét alatt mind kettőjüket elvitte...

Egészségesek voltak,nem volt alapbetegségük

Fulladtak,köhögtek,már annyira, hogy nem kaptak levegőt

Bekerültek a kórházba,napról napra rosszabb lett az állapotuk

Két oldali tüdőgyulladást kaptak

Nem voltak beoltva,hiába voltak regisztrálva

Szörnyű

A volt osztálytársam apukája, szomszédunk anyukája,volt tanárnőm stb,sorolhatnám

Rengetegen haltak meg az elmúlt 1 hónapban,a közvetlen környezetünkben 😥

Csak kapkodom a fejem,megdöbbenve állok/állunk a történtek elött

Jövőhétre is már 3 db koszorút kell csináltatnunk


Lehet idetéved egy Kisvárdai olvasó,aki szintén meg tudja irni ezeket,itt most rengeteg az elhalálozás...

2021. ápr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/122 anonim ***** válasza:
88%
Én jól kezelt asztmával estem át rajta, enyhe-mérsékelt tünetekkel. Sok trutyit kellett felköhögnöm, valamint másfél hétig hőemelkedésem volt. Állítólag az asztmagyógyszerek megakadályozzák a súlyos állapot kialakulását, valamint szedtem Favipiravirt is.
2021. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!