Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek valójában miből...

Szerintetek valójában miből áll a ‘vakcina’ és mit akarnak vele elérni?

Figyelt kérdés
Oltáspárti covidisták légyszíves kíméljenek.

2021. szept. 1. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/123 anonim ***** válasza:
65%
Nos a mindent elhisz valaki és a mindenben összeesküvéseket lát az a két véglet és szerintem egyik se jobb a másiknál...
2021. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/123 anonim ***** válasza:
87%
Azt nem tudom, hogy miből áll, nem értek hozzá. De szerintem a Klaus Schwab által emlegetett/dédelgetett great resetet vezetik be általa, majd lassacskán. Mielőtt valaki idehány valami tini-gyerek dumát, hogy ez konteó, bátran olvasson utána, ismerje meg az úriembert és a világban elfoglalt pozícióját, véleményét. Ha ez meg van, lehet hányni.
2021. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/123 anonim ***** válasza:
54%
22: én is eleget utána olvastam a negyedik ipari forradalomnak, a Klaus Schwab egy borzasztóan visszataszító szociopatának tűnik. Viszont nem értem, hogy a Karikónak mi köze lenne az egészhez? Ő alkotta meg az mRNS vakcina mechanizmusát, rajta és a tudóstársa kívül nem hinném, hogy bárki jobban értene hozzá.
2021. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/123 anonim ***** válasza:
80%
#23 Egyrészt attól még bármit hozzákeverhetnek, másrészt simán lehet, hogy Karikó is benne van a buliban.
2021. szept. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/123 anonim ***** válasza:
8%

24: nem tűnik olyannak, 2 évvel ezelőtt se híre, se hamva nem volt neki. Megnéztem a lánya facebook profilján a fotókat (arról vannak fent fotók, ahogyan a karácsonyi vásáron perecet ettek, stb), ugyanolyan idős néni, mint bármelyikünk nagyija. Annyi különbséggel, hogy kutató tudósként dolgozik, és azt amit ő évtizedekig kutatott végül hasznosnak mutatkozott.

Az interjúkon is egy végtelen kedves, alázatos néninek tűnik.


Ha csináltak is valamit azok a szociopaták, akkor őt biztosan kihagyták a buliból.

2021. szept. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/123 anonim ***** válasza:
21%
Még annyit hozzáfűznék, hogy max. annyit tudok elképzelni, hogy a hozzákeverésről senki nem tud, sem a Karikó, sem a gyártók. De ez már picit paranoid, mert a cégnél dolgozó tudósok nem lefizettet kémek, hanem hétköznapi emberek, vannak közöttük frissen végzett egyetemisták is. Ők kontrollálják a vakcináknak a gyártását.
2021. szept. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/123 anonim ***** válasza:
88%

23-as,Szerintem Karikónak semmi köze nincs ehhez. Csak egy "hasznos hülye" hogy csúnyán fogalmazzak. A vírus az van és ahogy sejteni lehetett, mesterséges, legalábbis már mondják a nagyok is. Egyik verzió, hogy erre a nem túl veszélyes, mesterséges vírusra csináltak egy vakcinát, ami úgy néz ki, nem működik, vagy működik, de azt mondják nem működik, mert új mutáns, stb blablabla. A másik verzió, hogy be vannak avatva, be vannak szervezve a vezető tudósok. Ez sem annyira ördögtől való, hiszen Karikó itthon is be volt szervezve és 89-ig, a rendszerváltásig állományban is volt.

22#

2021. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/123 anonim ***** válasza:
30%

#24

Ha hozzákevertek valamit, az miért nem tűnt fel még senkinek?

2021. szept. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/123 anonim ***** válasza:
23%

Miért kell mindenben a konteot keresni?

Ez simán csak egy védőoltás. Nem kell möge képzelni semmit.

Nincs itt nagy rezet, csip ,meddővé tétel és egyéb marhaságok. Bár a meddővé tétel nem lenne rossz... Van már három gyerekünk, legalább nem kéne védekezni. :)

2021. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/123 anonim ***** válasza:
30%
Nem mondom, hogy bólogató birka vagyok, és amint azt mondják, oltassak, akkor én leszek az első a sorban, de azért ne vigyük már túlzásba. Egy ilyen komoly vakcinagyártás nem kevés ellenőrzésen esik át. Pl. Japánban is ellenőrizték a Modernát, és kiderült, hogy idegen anyagot tartalmazott, úgyhogy leállították a forgalmazását. Nem csak úgy van, hogy legyártanak valamit, aztán mindenki azt kapja meg, hanem végigmegy egy szűrőrendszeren.
2021. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!