Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek valójában miből...

Szerintetek valójában miből áll a ‘vakcina’ és mit akarnak vele elérni?

Figyelt kérdés
Oltáspárti covidisták légyszíves kíméljenek.

2021. szept. 1. 00:43
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
23%
Propaganda használni a fejünket meg a tanultakat? Szuper! Ezért tartunk itt. Nyugodtan dugjátok homokba a fejezetet. Attól még nem fog változni semmi.
2021. szept. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
49%
A fejünket mi vírusszkeptikusok használjuk. Ti vírusrettegők gondolkodás nélkül beszoptok mindent, amivel a fejeteket tömik, viszont mi gondolkodni is képesek vagyunk, és látjuk, hogy ezer sebből vérzik ez a koronavírusos sztori.
2021. szept. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
39%

#43

Mi az az ezer seb?

2021. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
67%

A teljesség igénye nélkül:

Másfél méterről képes fertőzni, de szinte az agyadig fel kell nyúlni, hogy a teszthez mintát vegyenek.

Az oltatlanoktól féltik azokat, akik be vannak oltva, nehogy egészségesen megfertőzzék az oltottakat.

Senkiről nem tudni, aki úgy halt bele a covidba, hogy nem került kórházba.

A halál okától függetlenül mindenkit beleszámolnak a halálozási statisztikába, aki fertőzötten halt meg. Aki közben végstádiumú rákos volt vagy balesetet szenvedett, azt is.

Kb. hetente alakul ki még veszélyesebb, még fertőzőbb, még mimmeghalunkabb mutáció, miközben a szezonon belül jóval fertőzőbb influenzából sokkal ritkábban. Persze az összes mutációra hat az összes oltás.

Ezek a még mimmeghalunkabb mutációk véletlenül pont akkor kezdtek el kialakulni, amikor az oltások széles körben elérhetővé váltak.

Ennyi jut hirtelen eszembe, de bőven van még, ami nem stimmel.

2021. szept. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
32%

#45

"Másfél méterről képes fertőzni, de szinte az agyadig fel kell nyúlni, hogy a teszthez mintát vegyenek."

Talán egy szakembernek erre van magyarázat, én nem vagyok az, ezért más hogyan közelítem meg a dolgot: mi célt szolgálhat és kinek érdeke az emberek agyáig felnyúlni? Nem tudok értelmes összeesküvés elméletet szőni eköré.


"Az oltatlanoktól féltik azokat, akik be vannak oltva, nehogy egészségesen megfertőzzék az oltottakat."

Ki félti az oltottakat az oltatlanoktól? Ény úgy látom, hogy inkább az oltatlanokat féltik. az oltatlanoktól és az oltottaktól egyaránt.


"Senkiről nem tudni, aki úgy halt bele a covidba, hogy nem került kórházba."

Újabb 3 ember halt meg koronavírusban az otthonában.

[link]

De ebben is mi az összeesküvés? Nyilván ha valaki elkezd patkolni covidban, előtte leromlik olyan szintűre az állapota, hogy kórházba kerül.


"A halál okától függetlenül mindenkit beleszámolnak a halálozási statisztikába, aki fertőzötten halt meg. Aki közben végstádiumú rákos volt vagy balesetet szenvedett, azt is."

Amit nem is próbálnak titkolni, ismét nem látom ebben az összeesküvést.

Ha ezzel valami céljük lenne, akkor nem is tudnánk róla, hogy főként a rákosok és 65 év felettiek patkolnak el benne.


"Kb. hetente alakul ki még veszélyesebb, még fertőzőbb, még mimmeghalunkabb mutáció, miközben a szezonon belül jóval fertőzőbb influenzából sokkal ritkábban. Persze az összes mutációra hat az összes oltás."

Állítólag bizonyos oltásokkal sokkal gyengébben hatnak a mutációkra, mint ahogyan ezt Izrael esete is mutatja. Ha erdekük elhitetni az emberekkel, hogy az oltások az egyetlen fegyver, akkor miért nem hazudják, hogy Izraelben senki nem húnyt el, ahol a lakosság 70%-a be van oltva Pfizerrel?


"Ezek a még mimmeghalunkabb mutációk véletlenül pont akkor kezdtek el kialakulni, amikor az oltások széles körben elérhetővé váltak."

A brit mutáns, brazil mutáns, delta varián egyaránt 2020-ban lett azonosítva, még az oltások kezdete előtt.

2021. szept. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
48%

"Talán egy szakembernek erre van magyarázat, én nem vagyok az, ezért más hogyan közelítem meg a dolgot: mi célt szolgálhat és kinek érdeke az emberek agyáig felnyúlni?"

Azért, hogy ha ott véletlenül találnak egy-két vírust (amit az immunrendszer kinyír anélkül, hogy fertőzést okoznának), akkor a PCR tesztet szándékosan rosszul használva meghamisítsák a fertőzöttek számát.


"Ki félti az oltottakat az oltatlanoktól? Ény úgy látom, hogy inkább az oltatlanokat féltik. az oltatlanoktól és az oltottaktól egyaránt."

Én meg úgy látom, hogy az oltatlanokat egy darab szarként kezeli a hatalom és a hozzád hasonló rettegők egyaránt. Még orvosi ellátásra sem vagyunk jogosultak negatív teszt nélkül. Ennyire féltenek minket?


"Újabb 3 ember halt meg koronavírusban az otthonában."

Nem "koronavírusban" (apropó, vírusban nem lehet meghalni, legfeljebb vírus által okozott betegségben), hanem koronavírussal a szervezetükben. Mint már írtam, a halál oka nem számít, a covid-áldozatok közé számolnak mindenkit, aki covidos volt a halála előtt (vagy még az sem, mivel a tesztek gyakran fals pozitív eredményt adnak, lásd fent). A média persze általában csúsztat, és tényként kezeli, hogy covidban haltak meg. Olyan esetről nem tudunk, hogy valaki bizonyítottan covidban halt meg otthon.


"Amit nem is próbálnak titkolni, ismét nem látom ebben az összeesküvést.


Ha ezzel valami céljük lenne, akkor nem is tudnánk róla, hogy főként a rákosok és 65 év felettiek patkolnak el benne."

Az emberek többsége ezzel nincs tisztában, ráadásul ahogy fent írtam, a média gyakran hazudja azt, hogy mindannyiuknak a koronavírus okozta a halálát. Így lehet könnyen felturbózni a számokat, és veszélyesnek beállítani a koronavírust.


"Állítólag bizonyos oltásokkal sokkal gyengébben hatnak a mutációkra, mint ahogyan ezt Izrael esete is mutatja. Ha erdekük elhitetni az emberekkel, hogy az oltások az egyetlen fegyver, akkor miért nem hazudják, hogy Izraelben senki nem húnyt el, ahol a lakosság 70%-a be van oltva Pfizerrel?"

Mert az túl egyértelmű hazugság lenne, legfeljebb a magadfajta elvakult rettegők hinnék el.


"A brit mutáns, brazil mutáns, delta varián egyaránt 2020-ban lett azonosítva, még az oltások kezdete előtt."

Már 2020-ban elkezdtek oltani, és már lehetett előre látni az oltási kampány kezdetét, amikor ezeket a mutánsokat "azonosították" (pontosabban: kitalálták vagy megalkották).

2021. szept. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
25%

Nem vagyok virulógus, de józan paraszti ésszel meg tudom fejteni a rejtélyek nagy részét:


"Másfél méterről képes fertőzni, de szinte az agyadig fel kell nyúlni, hogy a teszthez mintát vegyenek."


A vírus sok másikhoz hasonlóan cseppfertőzéssel terjed, ergo takonyban, nyálban. Ahogy lélegzel illetve beszélsz folyamatosan apró nyál illetve takony darabok hagyják el az arcodat, amiket jellemzően se te, se a környezeted nem vesz észre, mert olyan picik. Szerencsétlenebb esetben észreveszed, hogy a beszélgetőpartnered nyála fröcsög. Na most a vírus ezzel terjed, ha nincs mázlid pont úgy nyálaznak arcon, hogy átadják neked. Viszont ha szándékosan mintát akarsz venni, akkor nem a levegőben fogsz hadonászni remélve, hogy pont eltalálja a pálcikát egy miniatűr turha, hanem biztosra mész és belenyomod a turhába.


"Az oltatlanoktól féltik azokat, akik be vannak oltva, nehogy egészségesen megfertőzzék az oltottakat."


Szereintem inkább fordítva van, bár megjegyzem az oltott is megfertőződhet, csak kisebb eséllyel illetve fertőzés esetén enyhébb tüneteket produkál.


"Senkiről nem tudni, aki úgy halt bele a covidba, hogy nem került kórházba."


De tudni, az előző kommentelő linkelt is ilyen esetet. Amúgy azért van kevés ilyen, mert a halált több napos rosszul lét előzi meg, ezalatt a többség bekerül a kórházba. Aki meg nem, arról lehet soha nem derül ki, hogy covidos volt.


"A halál okától függetlenül mindenkit beleszámolnak a halálozási statisztikába, aki fertőzötten halt meg. Aki közben végstádiumú rákos volt vagy balesetet szenvedett, azt is."


Ez se feltétlen volt így. De alapvetően ha valakinek több betegsége volt, akkor egyáltalán nem lehet egyértelműen megmondani, hogy igazából melyik okozta a halálát vagy melyik nélkül élhetett volna még évekig. Az is logikus, hogy sokan vannak ilyenek, hiszen akinek már eleve le van gyengülve az immunrendszere az kevésbé tud védekezni egy új betegség ellen.


"Kb. hetente alakul ki még veszélyesebb, még fertőzőbb, még mimmeghalunkabb mutáció, miközben a szezonon belül jóval fertőzőbb influenzából sokkal ritkábban. Persze az összes mutációra hat az összes oltás.


Ezek a még mimmeghalunkabb mutációk véletlenül pont akkor kezdtek el kialakulni, amikor az oltások széles körben elérhetővé váltak."


Ez részben nem így van, részben logikus.

Ami nem így van: a különböző mutánsok ellen az oltások különböző szintű védettséget nyújtanak. Mivel ezek nem teljesen különböző vírusok, egymástól csak kicsiben térnek el, ezért mind ellen hatásos az oltás valamennyire. De reális esélye van annak is, hogy jön egy, ami ellen már elhanyagolható lesz a hatásuk.


Az pedig logikus, hogy az oltások hatására kezdenek el terjedni. Ugye az evolúció pont így működik, hogy a fajok a megváltozott körülményekre reagálnak. Csak ami az emlősöknél évszázadok alatt megy végbe az a vírusoknál a gyorsabb szaporodás miatt napok/hetek kérdése. Azok a vírusok, amiket az oltás kinyír azok nem szaporodnak tovább, azok amelyek ellenállóbbak az oltással szemben azok igen, ezekből lesznek a variánsok.

2021. szept. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
64%

"A vírus sok másikhoz hasonlóan cseppfertőzéssel terjed, ergo takonyban, nyálban."

Akkor elég lenne a száj tetszőleges pontjáról mintát venni, vagy esetleg köpni egyet.


"De alapvetően ha valakinek több betegsége volt, akkor egyáltalán nem lehet egyértelműen megmondani, hogy igazából melyik okozta a halálát vagy melyik nélkül élhetett volna még évekig."

Végstádiumú rákosoknál, vagy potenciálisan halálos balesetet szenvedőknél azért elég egyértelmű, főleg ha nincsenek vagy alig vannak covidos tüneteik.


"Az pedig logikus, hogy az oltások hatására kezdenek el terjedni."

Ez simán lehetséges, és még egy komoly érv az oltás ellen.

2021. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
32%

#48

“Azért, hogy ha ott véletlenül találnak egy-két vírust (amit az immunrendszer kinyír anélkül, hogy fertőzést okoznának), akkor a PCR tesztet szándékosan rosszul használva meghamisítsák a fertőzöttek számát.”

Hát a fertőzés pont az, ha már találnak egy-két vírust. Szerinted úgy kellene a tesztelést végezni, hogy ne találják meg azt az egy-két vírust, ami ott van?

Mellesleg mi értelme a PCR tesztekkel kínlódni, ha a fertőzöttek számát akarják hamisítani? Sokkal egyszerűbb lenne, ha áthúznának egy számot a papíron, felszoroznák 5-tel, és azt mondanák be a TV-ben.


“Én meg úgy látom, hogy az oltatlanokat egy darab szarként kezeli a hatalom és a hozzád hasonló rettegők egyaránt.”

Nem vagyok rettegő, realista vagyok. A rettegő te vagy, oltásrettegő.


“Nem "koronavírusban" (apropó, vírusban nem lehet meghalni, legfeljebb vírus által okozott betegségben), hanem koronavírussal a szervezetükben.”

Ehhez képest az előző kommentedben te magad is úgy írtad, hogy “covidban halt meg”, most meg az én megfogalmazásomon szőrözöl?


“Olyan esetről nem tudunk, hogy valaki bizonyítottan covidban halt meg otthon.”

Akkor a forrásomban mi volt a halál oka?

De itt is, mi ebben a trükk. Állításod szerint nincs, aki bizonyítottan halt meg covidban otthon, csak olyan, aki kórházban. Mi ennek a jelentősége, mitől annyira lényeges a halál helyszíne? Valahogy így: “Kórházban haltak meg, de bezzeg otthon nem! Áhá, lebuktatok! :D”


“Az emberek többsége ezzel nincs tisztában, ráadásul ahogy fent írtam, a média gyakran hazudja azt, hogy mindannyiuknak a koronavírus okozta a halálát”

Az emberek többségének ugyanúgy fingja nincs arról, hogy Magyarorszgáon mennyien haltak meg, sem azt, hogy sokáig a rahngsort vezettük. Az Operatív Törzs beszámolóin ugyanúgy elhangoztak azok az információk, hogy mennyien haltak, ahogyan ugyanúgy az is elhangzott, hogy ezek többsége súlyos beteg, idős, stb. Orbán Viktor is hangoztatta renszeresen, hogy mi jóformán mindenkit odasorolunk, ezrét vagyunk első helyen. Ugyanazok a médaitartalmak képesek lehozni egy cikket arról, hogy az oltások milyen jók, ahogyan következő nap meg arról, hogy majdnem ugyanannyi oltott kerül kórázba, mint oltatlan.


“Mert az túl egyértelmű hazugság lenne, legfeljebb a magadfajta elvakult rettegők hinnék el.”

Nem vagyok elvakult rettegő. Elárulnád a rettegésem tárgyát? Nem látom hol adtak jelét annak, hogy rettegnék bármitől is. Vagy az már automatikusan rettegő, aki nem vírustagadó?

Oké, ha túl egyértelmű hazugság, hogy Izraelben senki nem húnyt el oltottként a vírusban, miért nem hazudják azt, hogy 5-10-15%-a halottaknak volt oltott? Ez egy hihető sztori lenne, és még az oltást is propagálja. Ennek ellenére nagy a csend azt illetően, hogy akkor hogy is állunk az oltott halottak tekintetében. Ha annyira az oltás propagálása a cél, akkor miért nem állnak elő valami sikersztorival?



“Már 2020-ban elkezdtek oltani, és már lehetett előre látni az oltási kampány kezdetét, amikor ezeket a mutánsokat "azonosították" (pontosabban: kitalálták vagy megalkották).”

2020 decemberében elkezdtek oltani, de szeptemberben, októberben már megjelentek a mutánsok. Oké, hogy akkor már szó volt az oltásokról, de már a vírus megjelenését követően tudni lehetett, hogy lesz ellene vakcina.

2021. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
61%
Edesistenem. Egy PCR moge is belelatjatok a lehetetlent. De akkor orvosiskent elmondom h miért kell felnyomni az orrba. Egesz egyszeruen ott allnak rendelkezsre olyan SEJTEK, amelyekbol mintha veheto. Azt sem tudjatok, hogy mi az a PCR, de pofaztok osszevissza. Nem vagyok mindig ennyire irritalt, ez viszont tenyleg azt bizonyitja h a hulyesegnek nincs hatara. Tok ertheto, ha valaki nincs tisztaban egyes eljarasok mukodesmechanizmusaval, de legalabb ne beszeljen zoldeket. A nyalbol lehet kimutathato a virus, de az nem, hogy az illeto fertozott-e. Hiszen ahhoz a patogen sejteket kell megtalalni. Egyszerubb az orrnyalkahartyarol venni sejteket, mint biopsziat csinalni. Vannak kijelolt helyek, ahol anatomiai szempontbol elonyosebb mintat venni. A PCR technologiaval egyebkent megsokszorositjak ezeket a sejteket es azokbol kovetkeztetnek a fertozottsegre.
2021. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!