Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
0%
Így van kérdező, tehát tájékozódj te is kicsit. Kezd pl a YGL tanoncok listájának leellenőrzésével, hogy lásd, nem konteó, nem kamu.
2022. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
77%

#9

Ehgen, és?

Életem során úgy 50-60 embernél tanultam én is.

2022. szept. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
44%
#9 És ezek olyan együttműködően dolgoznak együtt.
2022. szept. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
#12 Ez komoly? Azért nem mindegy ám, hogy Mucsaröcsögén Marikák és Zsuzsanénik tanítottak a szakmunkásban és gyárban dolgozol, vagy a Világgazdasági Fórum alapítójának és elnökének tanítványa vagy, aki Globális Vezető lett, hiszen annak tanították ki.
2022. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
51%

Hát, nem nagyon vagy képben.

Tessék egy belsős információ, hogy miről is van szó valójában. Semmi titkos tudás, semmi globális vezetővé kitanítás, szimplán a kiválasztott emberek (akik már eleve befolyásos emberek, nem a WEF tesz bárkit is azzá) ingyenesen részt vehetnek egy davosi konferencián:

[link]

2022. szept. 10. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 anonim ***** válasza:
51%

"Hát, nem nagyon vagy képben."


Ideteszel egy nyilvános blogbejegyzést és azt hiszed én nem vagyok képben? Tudod én honnan tájékozódtam az elmúlt cirka 3 évben? Világgazdasági fórum, EU parlament, hivatalos konferenciák, kongresszusok, események, Schwab, Harari, Gates, még Orbán is beszélt az Új világrendről, jövőről, csináltam különböző háttérkutatásokat, pl Karikóról, Marc Van Ranst-ról, a YGL (Fiatal Globális Vezetők) tanoncokról, a WHO-ról, NATO-ról, ENSZ-ről, Gates-ről, Fauci-ról, a Vuhani virológiai laborról, különböző szervezetekről, politikai családokról, vagy olyan kamu információkkal teli oldalakról, mint amit belinkeltél. Olyan szinten képben vagyok, hogy azt is tudom, mi jön a következő években.

2022. szept. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/74 anonim ***** válasza:
51%

"Ideteszel egy nyilvános blogbejegyzést"

... egy résztvevőtől.


De akkor tessék, prezentáld hogy te mégis mit szeretnél a YGL mögé képzelni, és ezt mivel tudod megalapozni!

2022. szept. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:

#17 Próbálom rövidre fogni, bocsi nem linkelek semmit, mert úgy végképp hosszú lenne a válaszom. A YGL emberek kiválasztottak. Annyi valóban igaz, hogy kiemelkedőnek kellett lenniük a szakmájukban, viszont volt, akit pl ponthogy a WEF karolt fel, vagy éppen Soros, vagy éppen egy másik nagyhatalmú ember. 38 évesnél fiatalabbnak kellett lenniük és nem véletlenül vannak ők ott, ahol. Csak meg kell nézni, hogy kik voltak, mit értek el azóta, ki által vannak ott, ahol, milyen pozícióban vannak, mit irányítanak, milyen ott az élet, ahol ők irányítanak. Végülis globálisan, együttes erővel döntik össze épp a világot, szóval elég látványos is. Egyikőjük sem jó ember, mindegyik Schwab kutyája. Az élet meg egy színjáték.


Orbán Viktor - Magyarország miniszterelnöke. 89-ben Soros ösztöndíjat kapott a Soros fundation-től, hogy politológiát tanuljon az Oxford-on. Kiszúrja a szemed a hatósági áras csirke farháttal, de legalább néha vannak őszinte pillanatai, mikor az Új világrendről beszélt, vagy arról, hogy a fosszilis energia kivezetése, a magántulajdon adóba forgatása mindenkit tönkre fog tenni, vagy arról, hogy 7 szűk esztendő jön, vagy arról, hogy aki nem oltatja be magát, az meg fog halni (nyilván nem a 99,98% túlélési esélyű covidban). Ugye te sem gondolod komolyan, hogy valóban 2/3-dal nyert ismét, úgy, hogy semmi tervezete nem volt a jövőre nézve? Ő már követ egyet, nem véletlenül ilyen tájékozott, hogy szűk 7 esztendő jön stb. Nem a magyar nép választotta, hanem ott van, ahol lennie kell. Októberre vár nagyobb lázadást a magyarok részéről.


Putyin - Oroszország miniszerelnöke, Schwab bácsi büszkesége, aki lassan 7 hónapja, hogy háborút indított Ukrajna ellen. Néha van egy kis piff-puff Ukrajnában, hogy el ne felejtsd, hogy háború van. Nagy szerepe van a fosszilis energia kivezetésében, mint láthatjuk. Nincs energiaválság, az energia nem fogyott el, csak egy csapot kéne megnyitni hozzá, de pont az ellenkezője Putyin feladata.


Angela Merkel - német kancellár. 2021 februárjában kijelentette, hogy "közbeszólásomban hangsúlyoztam, hogy a világjárványnak addig nincs vége, amíg a világon minden embert be nem oltottak ". Ez azért elég nagy beismerő vallomás arról, hogy irányított dolog és mekkora kamu az egész covid mizéria.


Trudeau - Kanada miniszterelnöke. Emlékszel pl a kanadai szabadság konvojra? A világ háromnegyede kiállt mellettük, ő meg eltaposta őket. Talán ő volt a legszigorúbb a covid színjátékban, bevezette a mindenkire kiterjedő vakcinaútlevelek rendszerét és megtiltotta az oltatlan állampolgárok országba való belépését vagy elhagyását.


Macron - Franciaország elnöke. Francia bakárból lett politikus. Rothschild & Cie Banque-nál helyezkedett el. Macront az intézmény befolyásos öregdiákjai ajánlották, köztük François Henrot, a Rothschild régi partnere. Ő sem magától került oda, ahova, Jacques Attali szerint ő maga formálta Macront azzá, aki lett.


Gates - Egy senki volt. Microsoft alapítója lett, illetve az apja révén a Planned Parenthood születésszabályozási (eugenikai csoport) vezetője, aki az abortuszt és a népességcsökkentést támogatta. Az idők során számtalanszor ki kellett már javítania magát, mert túl őszinte volt. A Bill & Melinda Gates fundation által finanszírozott olyan eseményeket, mint pl a 2019-es, Event 201 elnevezésű koronavírus pandémiás szimuláció (a covid főpróbája), befektetései vannak a Big Chemical, Big Pharma és Biotech területén, a GMO vetőmagok és a szintetikus húsok területén. Nem véletlenül szorgalmazta a "covid elleni" vakcinák beadását, hiszen övé kb az egész gyógyszeripar, az ő kezében vannak a covid oltások is, ő a WHO legnagyobb pénzbeli támogatója is, illetve a GAVI-t (globális vakcina szövetség) nagyrészt ő alapította. Nagy segítség Schwab-nak az oltásokkal, a 4.ipari forradalom (transzhumanizmus) létrejöttében.


Zuckerberg - Facebook alapítója, Metaverzum megalkotója. Nagy szerepe van az agymosásban, az "álhírek"= igazság cenzúrásásában, az emberek butításában, a figyelemelterelésében, illetve az adatgyűjtésben.


Jack Ma - szó szerint egy senki volt, szegény családból származó, részmunkaidőben fordítóként dolgozott, nyugdíjas tanárokkal. Később elindította az első internetes cégét, a China Pages-t, illetve 1999-ben megalapította az Alibabát, Kína leggazdagabb embere lett, mára a 4.helyre szorult vissza. A Világgazdasági Fórum igazgatótanácsában is részt vesz, ő is kulcsember.


Larry Page - a Google egyik társalapítója. A transzhumanizmus "úttörője".


Musk - Milliárdos üzletember, leginkább a Tesláról és a SpaceX-ről ismert. A 4.ipari forradalom, a transzhumanizmus kiemelkedő segítője. Neuralink chip megalkotója. 22-ben felvásárolta a Twittert, a "szólásszabadság" visszaállítására hivatkozva. Egyik nyilatkozatában ártatlanul közölte, hogy az AI/MI (mesterséges intelligencia) hatékonyabb munkaerő, mint az ember és hogy mit csináljanak majd annyi emberrel, akik haszontalan réteg lesznek. Na vajon mit fognak..


Nem írom tovább, mivel többszáz emberről beszélünk és ha utánajársz, ki kicsoda, rá fogsz jönni, hogy ők irányítják a világot, ott vannak mindenhol. Csomó ember közülük ilyen-olyan résztvevő volt a covid színjátékban is.


Az meg már rég köztudott, hogy a covid mesterséges vírus a Vuhani denevér helyett a Vuhani virológiai laborból származik, Fauci alkotta az amerikai adófizetők pénzéből. Az EU parlamenti felszólalások után az sem vitatéma, hogy átvágták az emberiséget, el fogják törölni a magántulajdont stb. Digitális azonosító chiphez (ID2020) fogják kötni a szolgáltatásokat, egészségügyi ellátástól kezdve mindent (Forrás: Világgazdasági Fórum oldala), illetve Gates is szükségessé nyilvánította a 2020 márciusi TED interjúban a digitális azonosító chipet. Tehát oltatlanként én pl semmire nem leszek jogosult, így én halálra vagyok ítélve a családommal együtt. Ezért is hagyom abba a több mint 2 éve tartó pályafutásomat a témával kapcsolatban, itt az oldalon, mert lassan már nincs értelme, mivel fél világ lázad ez ellen a covid kezdete óta, de a magyar ember java semmit fel sem fog az egészből, szurkol Putyinnak, hogy nyerjen a háborúban, az Orbán-Gyurcsány hülyeséget tolja, egymást hülyézi le stb.


Én nem szarozok mostmár. Amire készülj, legalábbis, amit én tudok... a népszámlálás során mindent tudni akarnak majd rólad és a házadról, mikor épült, miből, hány négyzetméter, mekkora az udvar, hány szoba, milyen vallású vagy stb. Ne töltsd ki a kérdőívet, ha jót akarsz magadnak. Állj ellen mindennek, amit rád kényszerítenek. Várhatóan Magyarországon is, októberre a cégnek, ahol dolgozol, kötelező jelleggel jelentenie kell, hogy oltott vagy-e vagy sem, hány oltásod van, érvényes oltással rendelkezel-e stb. Orbán ugye, mint fentebb írtam, októberre vár nagyobb lázadást. Áprilisig teljesen tönkre fognak tenni mindenkit. Lesz még egy pandémia is, illetve be fog dőlni a világbank, tehát ha van is megtakarításod, az megy a kukába, mivel a pénz jelen formájában meg fog szűnni és virtuális valutát (CBCD) fognak bevezetni globálisan. Lesz egy kibertámadás is, ami leállít mindent. 2030-ig többmilliárd ember meg fog halni, mert úgy akarják (Forrás: Új Világrend nemzetközi konferencia, illetve többszáz bennfentes ember beismerő vallomása). De ha engem kérdezel, a halál kevésbé félelmetes, mint az élet, úgyhogy inkább meghalok, mint az Új világrendben éljek. Gyanítom senki sem szeretne olyan világban élni, amiben totális kontroll felett van az ember agya, a teste, az egész élete.


Ha vitázni szeretnél, kérlek ne tedd. Nem én vagyok az ellenséged, nem én fogom röhögő fejjel végignézni, ami történni fog.

2022. szept. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 anonim ***** válasza:
51%
Ez az egész már ott megbukik, hogy egyrészt attól hogy valaki valakinél tanul valamit, nem lesz az illető kutyája, másrészt az általad példának hozott emberek nagyon nem egy húron pendülnek. Ergo a valóság egyértelműen cáfolja hogy ők együttesen küzdenének bármiért is, hiszen rengeteg kérdésben pont hogy komoly érdekellentétek állnak köztük.
2022. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/74 anonim ***** válasza:
66%

Azért használják a háttérhatalom téveszmét, mert így nekik egyszerűbb értelmezni a világot.

Nem azt látják, hogy majd hogynem a véletlen (pontosabban több száz vagy ezer különböző szereplő és szempont véletlenül együttállása) okozott mondjuk egy válságot, háborút, hanem azt mondhatják ,hogy a háttérhatalom.

Ezzel sokkal nyugodtabbak, könnyebben élik az életüket, mivel meg tudják nevezni, hogy pl. miért nem kaptak meg egy munkát. Könnyebb utálni egy szervezetet, személyt, mint egy véletlent.


Egyébként ugyanaz a helyzet a hívőkkel is. Sokkal egyszerűbb istent használni (isten akarta így, más tervei vannak velem stb), mint a valósággal szembenézni.


#9

"mind a Young Global Leaders-nél (Fiatal Globális Vezetők) tanult, Schwab bácsinál?"

Ez nem egy tanuló csoport. Az ottani tagság nem jár semmivel, sőt, gyakorlatilag az illető értesítése nélkül is nyugodtan közzétesznek embereket a weboldalon, szóval nem, ez csak annyit jelent, hogy a téveszméid határtalanok.


#18

"Egyikőjük sem jó ember, mindegyik Schwab kutyája."

Ez mondjuk tényszerűen nem igaz, de mindegy, ha hazudni akarsz, akkor nyugodtan.


"politológiát tanuljon az Oxford-on"

Amit ott is hagyott.


"nem véletlenül ilyen tájékozott, hogy szűk 7 esztendő jön stb"

Jah, a valóság a magyar mondásokat és népköltészeti elemek alapján alakulnak. :DDD

Nem tűnt fel, hogy Orbán rendszeresen idéz ismert, jól hangzó mondatokat, amiknek valójában nincs alapjuk? :DDD

Huhh, hát vannak itt gondok a fejekben.


"Ez azért elég nagy beismerő vallomás arról, hogy irányított dolog és mekkora kamu az egész covid mizéria."

Ellenkezőleg, ez bizonyítja, hogy mennyire érti, hogy hogyan működik egy járvány, veled ellentétben.


"Emlékszel pl a kanadai szabadság konvojra? A világ háromnegyede kiállt mellettük"

Nem ,erre pont nem emlékszem. Arra igen, hogy a világ mindenpnotján elmondták, hogyha ez náluk lenne, akkor még jobban zavarná őket, mint így.


"Gates - Egy senki volt. Microsoft alapítója lett"

A stratup pont úgy működik, hogy senkiből lesz valaki.

Ilyenre magyarok közt is van példa, lsd. Bojár Gábor.


"az apja révén a Planned Parenthood születésszabályozási (eugenikai csoport) vezetője"

Nem születés szabályozásról szól, de szép hazugság. :)


"A Bill & Melinda Gates fundation által finanszírozott olyan eseményeket"

Igazából a támogatott szerepelők, csoportok, szervezeteket bizonyítják a legjobban, hogy mennyire az emberiség fennmaradásával, jövőjével foglalkozik.

Azért támogatja a gyógyszeripart, mert szimplán meg lett mondva már VÉGTELEN kutatásban, hogy egyre gyakoriabbak lesznek a járványok.


"Nagy szerepe van az agymosásban, az "álhírek"= igazság cenzúrásásában, az emberek butításában"

Hát, láthatóan te nélküle is jól elbutultál. :DDD

Fb. a kamu szarokat "cenzúrázta".


"Jack Ma - szó szerint egy senki volt"

Amúgy innen lehet tudni, hogy mennyire ostoba vagy.

Ha egy listába veszed Jack Ma-t és Musk-ot ismerve, hogy milyen beszélgetésük volt, rettentően jól mutatja, hogy mennyire vakon követed a konteókat, mint hitedet.

De igen, Jack Ma azért maradhatott pozícióban, mert a kínai vezetés rendben van vele. Érdekes módon eltűnt, amikor rosszat szólt.


"az AI/MI (mesterséges intelligencia) hatékonyabb munkaerő, mint az ember és hogy mit csináljanak majd annyi emberrel, akik haszontalan réteg lesznek. Na vajon mit fognak.."

Azt amit egyébként már kutatások Musk-tól függetlenül megjósoltak. alapjövedelem lesz.


Mintha úgy kellene valakivel vitatkoznom, hogy a kutatási anyagokkal 50 évvel le van maradva, de a nagy bejelentésekkel meg up-to-date.


"Nem írom tovább, mivel többszáz emberről beszélünk és ha utánajársz, ki kicsoda, rá fogsz jönni, hogy ők irányítják a világot"

Jó, ez legalább igaz. Ha leírod az összes ország vezetőjét és összes cégvezetőt a bolygón, akkor tényleg azokat kapod, akiknak van befolyása. :DDDD

Mondjuk az ne zavarjon, hogy ez nem bizonyít semmit. :D

Kb. azt mondtad, hogy ha leírod a pírmszámokat, akkor megkapod a prímszámokat.


"Az meg már rég köztudott, hogy a covid mesterséges vírus a Vuhani denevér helyett a Vuhani virológiai laborból származik"

Ez bizonyítottan nem igaz. Számtalan egymástól független kutatás bebizonyította ezt.


"el fogják törölni a magántulajdont"

Ezt egyébként számtalanszor számonkértem, hogy mutassák meg ezt az anyagot és csak olyan anyagot sikerült, ahol lenne magántulajdon, de lenne opció bérelni is valamit, pl. ahogy jelenleg most működik az autóbérlés.


"Digitális azonosító chiphez (ID2020) fogják kötni a szolgáltatásokat, egészségügyi ellátástól kezdve mindent"

Azt azért elmondom, hogy most fizikai azonosítókhoz kötik.

Autóvezetés - jogsi.

Állami egészségügy - TAJ

stb-stb.


Ez megint csak azt bizonyítja, hogy mennyire vakon vagy a való világban.


"Tehát oltatlanként én pl semmire nem leszek jogosult"

Nem, ilyet senki nem mondott.


"a magyar ember java semmit fel sem fog az egészből"

Pl. te se.


" illetve be fog dőlni a világbank"

Jah, reális. :DDD


"Forrás: Új Világrend nemzetközi konferencia, illetve többszáz bennfentes ember beismerő vallomása"

A forrás nem azt jelenti, hogy random minden szart odaírhatsz, mert ilyet én is tudok.

Hazudsz (Forrás: isten súgta nekem, amikor Micheal Jackson-nal golfozott 3 furry prostival). Kb. ennyit ér a forrásod.


"Ha vitázni szeretnél, kérlek ne tedd. Nem én vagyok az ellenséged"

Nem, te a társadalom ellensége vagy. A hazugságok terjesztése a társadalom egységét rombolják.

2022. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!