Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
51%

#50

Szimplán jóval többen haltak volna meg covidban is, és minden másban is, szimplán azért, mert nem jutottak volna ellátáshoz ha egyszerre jóval több fertőzött terhelte volna le az egészségügyet.

Persze mit is vártam. Ha képes lennél ilyen logikai összefüggések átlátására, nem lennél konteós...

2022. szept. 14. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
#51 Én követtem végig, hogy hány aktív fertőzött van, abból hány súlyos. Összesen nem volt sok, világszinten max 100 ezer környékén mozgott egyszerre a súlyos eset, egész covid alatt. Ez normál esetben el is oszlott volna és nem lett volna fennakadás. De mivel nem normál eset van, ezért csak pár kórház kezelte a fertőzötteket, 20, később 30%-os ágykapacitással, meg volt még jópár baromság. Amúgy meg írtam, hogy idén mennyien haltak meg eddig. Észrevetted egyáltalán, hogy 41 millió ember meghalt idén? Nem zúg tőle a média, tehát gondolom az nem számít, csak a covid. Pedig jóval többen meghalnak millió más dologban idén, mint 3 év alatt covidban. Szóval ne csinálj már úgy, mintha egy náthával egyenlő halálozási arányú vírus kipusztítaná a Földet. Mi lesz veled így a következő pandémiánál?
2022. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 anonim ***** válasza:
51%

"Összesen nem volt sok, világszinten max 100 ezer környékén mozgott egyszerre a súlyos eset, egész covid alatt"

Köszönhetően a korlátozásoknak. Pont ez volt az egésznek a lényege, hogy egyszerre ne legyen túl sok. Lényegében végre rájöttél, hogy a kék szín kék, gratula!


"Észrevetted egyáltalán, hogy 41 millió ember meghalt idén?"

Igen, és? Ez mégis mire akar érv lenni? Csak nem valami olyasmire célozgatsz, hogy akkor plusz pár millió ember hadd haljon csak szabadon, úgyse számít? Mert ezzel még önmagad is alulmúlnád, ami persze az eddigi szellemi sötétséged után igen nagy szó lenne.

2022. szept. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/74 anonim ***** válasza:
66%

Jujj, ennyi marhaságot. :DDD


"3 év alatt (!) alig haladja meg a 6,5 milliót a covid halál, közben csak IDÉN EDDIG 41 millió haláleset volt és 98 millió születés!"

ITt kezdődik a probléma. Egy betegséget nem csak a halálozása határoz meg.

Tegyük fel, hogy van egy betegség, amiben SENKI nem hal bele, viszont ha elkapod, akkor elveszted az összes végtagod. Ezt a betegséget hagyni kell terjedni, mivel nem tudsz belehalni? Nem.


A covid egyrészt, bizony, halálosabb, mint az influenza. Sima halálozást feleslegesen nézel a kérdésben, mivel csak akkor lenne pontos adatunk, ha orrba-szájba boncoltunk is volna mindenkit, de nem tettük. Viszont lehet hasonlítani az influenza halálozásához, pl. az USA-ban, ahol az influenza évente 30 ezer embert visz el átlagosan, míg a covid kb. ugyanennyi idő alatt vitt el fél milliót.


"Én a világmérőt szoktam nézni, amin a hivatalos regisztrált adatok szerint"

Na, pont ebblő leeht tudni, hogy amit beszélsz az hülyeség.

Nem lehet ugyanúgy kezelni, mondjuk a kínai adatokat és az svájciakat.

Aki mégis megteszi az kifejezetten ostoba.


"De mivel nem vagyok aranyhal"

De, az vagy.


"vagy 10x többen átestek rajta, mint ahány regisztrált fertőzött van"

Ahogy egyébként sokkal többen bele is haltak, mivel Indiában kb. tesztre se volt pénz.

És India nem egy kis ország.


"Egyszóval nyugodtan kimondható, hogy a covid mindössze 0,2% halálozási arányú"

Az 1-2% sokkal közelebb áll a valósághoz, de megint, nem csak halálozás számít.


#52

"Én követtem végig, hogy hány aktív fertőzött van, abból hány súlyos"

Érdekes, hoyg korábban minden politikus orrba-szájba hazudott, de amikor a politikusok által kinevezett embereken keresztül tesznek közzé adatokat, akkor hirtelen ezek hiteles és jó adatok lesznek.

Kicsit se vagy kétszínű.


"Ez normál esetben el is oszlott volna és nem lett volna fennakadás. De mivel nem normál eset van, ezért csak pár kórház kezelte a fertőzötteket"

Ellenkezőleg. Normál esetben a vírus gyorsabban terjedt volna és minden kórházat leterhelt volna, így sokkal több haláleset lett volna.


Ha nincs korlátozás, akkor kb. erre lehetett volna számítani, ami Olaszországban volt a járvány elején. Korlátozások nélkül gyorsan berobbant a vírus és a halálozás 10%-ra felment.


"Észrevetted egyáltalán, hogy 41 millió ember meghalt idén? Nem zúg tőle a média"

Persze, mert ha meghal 10 különböző halál okból 5 millió ember, akkor jól látszik, hogy miért olyan súlyos valami, amitől 6 millió ember hal meg.

Bizony nagyobb a halálozása, ezt jelenti.


"tehát gondolom az nem számít, csak a covid"

Igen, számít az, hogy mi a halál ok. Senki nem vakon halálozási adatokkal dobálozott, hanem halálokról is beszéltek.


"Pedig jóval többen meghalnak millió más dologban idén, mint 3 év alatt covidban"

Nem tudom mennyire kell értelmi fogyatékosnak lenni ahhoz, hogy valaki ne tudja felfogni azt, hogy ha 10 ezer más halál ok ÖSSZEADÓDIK és együtt lesz több, míg a covid egyedül ennyi, akkor az pont a covid halálosságát bizonyítja.


"Szóval ne csinálj már úgy, mintha egy náthával egyenlő halálozási arányú vírus kipusztítaná a Földet"

Ha azzal lenne egyenlő, akkor nem lett volna majdnem 20-szoros a halálozás az USA-ban.

2022. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
51%
Néha az az érzésem, hogy egy békával is értelmesebb beszélgetést lehetne folytatni, mint veletek. Szakadék szélén a világ, de ti ezt se veszitek észre. Semmi gond, végülis többmilliárd ember halálát fogja okozni, hogy képtelenek vagytok megérteni, hogy miről van szó. Én nem haragszom rátok, 3 Gates oltás után még az csoda, hogy valamit is felfogtok a világból. Én itt a beszélgetést befejeztem, rajtatok már úgysem lehet segíteni. Féljetek előre a következő pandémiától is, én már csak röhögök az egészen, hogy ennyire könnyű titeket manipulálni. Minden jót kívánok!
2022. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 anonim ***** válasza:
51%

"Szakadék szélén a világ, de ti ezt se veszitek észre."

Mivel hiába kérünk bizonyítékot, kb annyira telik tőled, hogy bizonygatod, hogy létezik olyan, hogy szakadék. Lényegében pont ugyanazért nem vesz komolyan téged sem értelmes ember, amiért a laposföldeseket, a chemtraileseket, az alakvaltó gyíkemberezőket, és a többi fanatikus agyamentet. Mert az egyetlen dolog ami nektek megy, hogy a nevetséges elméleteiteket mindenbe megpróbáljátok beleerőltetni (amibe nem megy, azzal kapcsolatban pedig úgy tesztek, mintha nem is létezne), és roppant mód besértődtök, amikor ezeket a konteóitokat az értelmesebb emberek nem képzelik oda mindenhova, mint ti.

2022. szept. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/74 anonim ***** válasza:
51%
#56 Mi az, hogy hiába kértek bizonyítékot? Belinkeltem 2 dokumentumfilmet a kérdés elején, aminek állításait saját szemmel le tudnád ellenőrizni, mert baromira nem kamu, viszont rájönnél mekkora hazugságban élsz, plusz a covid korlátozások valódi arca van benne, nem a vírusról rettegő emberek, hanem olyanok, akik békés tüntetéseken vettek részt, a szabadságuk, munkahelyük elvesztése és a korlátozások miatt. Agyba-főbe verték őket a rendőrök, bilincsbe rakták, rugdosták stb! Szóval lehet játszani a nagyokost, hogy ez csak képzeletbeli szarság, meg lehet szembenézni is a valósággal. Arról már nem én tehetek, hogy nem vagy hajlandó megnézni őket. Nyilván könnyebb a másikat hülyének beállítani, mint megnézni a "bizonyítékot".
2022. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 anonim ***** válasza:
51%
Hát, kb annyira tudtál bizonyítékot mutatni, hogy létezik olyan projektötlet, hogy Great Reset. Ezt nem is vitatta senki. Amiket vitattunk, azok a mögé magyarázott meséid, hogy a háborúnak, a covidnak, meg a többinek bármi köze is van a Great Resethez. Ezekre persze már valahogy nem jött bizonyíték. Gyanús, nagyon gyanús, vajon miért is lehet ez?
2022. szept. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/74 anonim ***** válasza:
51%
#58 Félsz megnézni a 2 dokufilmet, igaz? Pedig abban aztán semmi konteó nincs.
2022. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 anonim ***** válasza:
51%
Ha van bizonyítékod, akkor azt prezentáld. Egy dokumentumfilm is maximum beszélni tud egy bizonyítékról (ha létezik ilyen egyáltalán), önmagában semmit nem bizonyít. Tehát, tudsz egyetlen bizonyítékot is mutatni, hogy mindez amiket belemagyaráztál a Great Resetbe, tényleg részei annak?
2022. szept. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!