Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:

#19 Mint a Coca cola és a Pepsi cicaharca? Nem rivális márkák és ezek ez emberek sem riválisok egymással. De ha konkrét neveket mondassz, akkor nyilván konkrétabb választ tudok adni.


#20 Egészségedre! Én erre csak annyit tudok mondani, hogy nem én fostam be egy olyan vírustól, ami Kínában 3 év alatt 5 ezer embert vitt el és nem én oltattam be magam egy mesterséges vírusra 3-4x, Gates egyik oltásával. Tudod, aki tudja használni a fejét, az nem hisz el minden szart, amit elé raknak, hanem saját maga ellenőrzi a valóságot. Ha már ilyen kedvesen írsz rólam, szeretném én is viszonozni. A társadalom ellensége nem az, aki tájékozott, hanem az, aki abszolút nem nyitott megismerni a világ valódi arcát, aki eltolja magától a valóságot, abszolút nem használja a fejét, csukott szemmel él. Aki meg kimondja, hogy mi a valóság, azt kacarászva hülyének nézi. Én nem vitázni szerettem volna, pont ellenkezőleg, de érdekes módon mindig jön egy hasonló lekezelő stílusú egyén, mint te és a témáról való beszélgetés máris személyeskedésbe fordul át. No nem részemről, mert én a témánál maradnék. De hogy ilyen érvekkel jössz, hogy "ostoba vagy".. Én megadom feléd a tiszteletet, hogy kultúrált beszélgetés legyen belőle. Neked ez megy esetleg, vagy hagyjalak figyelmen kívül?

2022. szept. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
51%

"Mint a Coca cola és a Pepsi cicaharca?"

Mint Orbán és az EU állandó ellentétei, mint Oroszország és Európa vagy épp az USA nyílt ellenségeskedése. Elhiszem hogy egy egyszerűbb elmének nehéz lehet feldolgozni, hogy a világ nem annyira fekete fehér hogy egyetlen tényező áll minden mögött, hanem sok száz, mind-mind eltérő érdekekkel és célokkal, de ezzel csak magadat csapod be.


"Én erre csak annyit tudok mondani, hogy nem én fostam be egy olyan vírustól, ami Kínában 3 év alatt 5 ezer embert vitt el és nem én oltattam be magam egy mesterséges vírusra 3-4x, Gates egyik oltásával. Tudod, aki tudja használni a fejét, az nem hisz el minden szart, amit elé raknak"

Ezek alapján pont hogy mégis csak úgy elhittél minden szart, amit valami konteós kamuoldal elédrakott...

2022. szept. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
51%
#22 Mint írtam én nem a média agymosásából tájékozódok, hanem csináltam háttérkutatásokat is. Én nem szarral dobálózok. Amúgy ott a Monopoly, ha esetleg tájékozódni szeretnél a világ felépüléséről, amit sk meg tudnál amúgy tenni, ahelyett, hogy engem szólsz le, hogy "hülye konteós oldalakról" tájékozódom.
2022. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 anonim ***** válasza:
51%
23 vagyok. Bocsi, a válaszod első felére reagálva. A covid színjáték volt, ezt már csak a sokszorosan oltottak tagadják. A háború színjáték, ezt is csak azok tagadják, akik a covid mesét is mai napig elhiszik. Asszed a politikai résznél nincs színjáték? Az a lehető legnagyobb színjáték a világon.
2022. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/74 anonim ***** válasza:
51%

"Mint írtam én nem a média agymosásából tájékozódok, hanem csináltam háttérkutatásokat is. "

Mármint elolvastál egy csomó konteós cikkeket? Hisz szemmel láthatóan a valós tényekkel nem vagy tisztában gyakorlarilag semmilyen témában, és a tudatlanságodat egészíted ki olyan mesékkel amik egybevágnak a neked tetsző összeesküvésekkel.


"Amúgy ott a Monopoly, ha esetleg tájékozódni szeretnél a világ felépüléséről, amit sk meg tudnál amúgy tenni, ahelyett, hogy engem szólsz le, hogy "hülye konteós oldalakról" tájékozódom."

Oké, nem csak konteós oldalakról, konteós videókból is. Tényleg sokkal jobb :D

2022. szept. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 anonim ***** válasza:
51%

"A covid színjáték volt, ezt már csak a sokszorosan oltottak tagadják. A háború színjáték, ezt is csak azok tagadják, akik a covid mesét is mai napig elhiszik"

Te mit szívsz?

2022. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/74 anonim ***** válasza:

Szóval a WEF hivatalos oldala, a Vuhani virológiai labor oldala, Gates, Harari stb mindenki is konteó. Nagyszerű! 😄

A Monopoly nem konteós videó, saját szemmel ellenőrizni tudnád a benne elhangzó dolgokat.

Mondom, már csak az dől be a mesének, aki többszörösen oltott. Ahhoz miért nem fűzöl hozzá semmit, hogy Kínában mindössze 5 ezer ember halt meg 3 év alatt covidban, Gates-é az egész egészségügy? De amúgy a 3 év alatt 6 millió covid halott is nevetséges. Mármint nyílván sajnálatos, de tényleg azt hittétek, hogy egy 99,98% túlélési esélyű vírusra (covid) kell 56 oltás?

2022. szept. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 anonim ***** válasza:
51%

#21

"Én erre csak annyit tudok mondani, hogy nem én fostam be egy olyan vírustól, ami Kínában 3 év alatt 5 ezer embert vitt el"

Reális azt az országot alapul venni, ami bizonyítottan megpróbálta elhallgatni a járvány létezését.

Illetve, ahol ha utcára mentél engedély, akkor kb. fejbelőttek, mert ilyen lezárások mellett tényleg nem terjed annyira a vírus, csak te se bírnád ki a bezártságot.


"nem én oltattam be magam egy mesterséges vírusra 3-4x, Gates egyik oltásával"

Bizonyítottan nem mesterséges vírus, de egyébként én se oltattam be magam.


"Tudod, aki tudja használni a fejét, az nem hisz el minden szart, amit elé raknak, hanem saját maga ellenőrzi a valóságot."

Áh, igen, gondolom ez a te esetedben így nézett ki:

"nem látom, szóval nem létezik" :DDDD


Az a helyzet, hogy ahhoz, hogy ténylegesen ellenőrizni tudd minimum egy 6 éves képzést el kell végezned és még akkor is csak az alapoknál tartasz. Még évekig tart, mire használható tudást magadra szedsz.


"A társadalom ellensége nem az, aki tájékozott"

Ezzel egyetértek, csak te nem esel a tájékozott kategóriába.


"hanem az, aki abszolút nem nyitott megismerni a világ valódi arcát, aki eltolja magától a valóságot, abszolút nem használja a fejét, csukott szemmel él"

Kettőnk közül te vagy az, akinek a tudása csak addig ért, hogy "X ember mondott valamit, amit direkt máshogy értelmezek".

Több tucat KUTATÁST olvastam a témában, nem megmondóembereket hallgattam, hanem fogtam és a kutatást olvastam el.


Mondok egy egyszerű példát. Oxfordi kutatás bebizonyította, hogy a wuhanban észlelt vírus már mutálódott. Nem az volt az első hullám, hanem az már egy második volt.

Korábban egyszer egy enyhébb verziója végigment Kínán és az mutálódott azzá az eggyel aggresszívabb coviddá, ami ismert lett. Az eredeti vírus nem is wuhanból indult, hanem kb. ezer kilométerrel délebbről, ahol az eggyel korábbi mutációt a legnagyobb arányban kimutatták.

Ez nem X ember szava, hanem ez egy kutatás eredménye.


"Aki meg kimondja, hogy mi a valóság, azt kacarászva hülyének nézi."

Attól nem lesz valami valóság, hogy te mondod és jelenleg neked ez az egyetlen érved magad mellett.

Attól lesz téveszme, hogy csak te mondod.


"Én nem vitázni szerettem volna, pont ellenkezőleg, de érdekes módon mindig jön egy hasonló lekezelő stílusú egyén"

Senkit nem kezeltem le, tényeket írtam, ha neked a tények kimondása lekezelés, akkor veled komoly gondok vannak.


"a témáról való beszélgetés máris személyeskedésbe fordul át"

Ez egyébként egy tárgyi tévedés. A személyeskedés nem az, amikor bizonyítod, hogy hülye vagy és ezt kimondom.

A személyeskedés az, amikor nem bizonyítod, hogy hülye vagy és ennek ellenére hívlak annak.

A mi esetünkben az előbbi eset történt.


"De hogy ilyen érvekkel jössz, hogy "ostoba vagy"."

Ez nem érv, hanem egy tény kimondása.

Ha azt mondom egy barnahajú embernek, hogy barna a haja, akkor szerinted az is személyeskedés? Nyilván nem, egy tényt közöltem, ahogy pl. kék az ég is egy tény.


"Én megadom feléd a tiszteletet, hogy kultúrált beszélgetés legyen belőle. Neked ez megy esetleg, vagy hagyjalak figyelmen kívül?"

A tiszteletet kiérdemelni kell és ha valaki bizonyítottan cáfolt állításokat tesz, az nem méltó a tiszteletre, mivel már eljátszotta.


#23

"Mint írtam én nem a média agymosásából tájékozódok, hanem csináltam háttérkutatásokat is. Én nem szarral dobálózok"

Ha tájékozódnál, akkor kutatásokat linkeltél volna, nem pedig bizonyítottan kamu állításokat tettél volna ismert személyekre.

Vagyis de, szarral dobálózol.


#24

"A covid színjáték volt, ezt már csak a sokszorosan oltottak tagadják"

Meg akik nem teljesen ostobák és utánanéztek a dolgoknak.

Ebből lehet tudni, hogy pl. te nem néztél utána.


"A háború színjáték, ezt is csak azok tagadják, akik a covid mesét is mai napig elhiszik"

Ez amúgy érvelési hiba. És igen, az ostoba emberek követik.

2022. szept. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/74 anonim ***** válasza:
51%
#28 Oltatlan ember nem ír ilyen baromságokat, szóval ne játszd meg magad! Az EU parlamenti felszólalások után meg nem vitatéma, hogy átvágták az emberiséget, mi a védettségi valódi célja stb, tehát nem az én állításom hazugság.
2022. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:

#29

Tessék, megint csak érvelési hibára futotta.


"Oltatlan ember nem ír ilyen baromságokat"

Nem is írtam baromságokat, erre jó bizonyíték, hogy nem tudsz cáfolni, ezért nem is próbálkozol vele.

Ha olyan hatalmas baromságokat mondanék, akkor másodpercek alatt cáfolnál. ÉRdekes, hogy nem emgy. :DDD


"szóval ne játszd meg magad"

Nem játszom meg magam. Én végig homeoffice-ban voltam a járvány alatt és simán lusta voltam elmenni oltásra, de ha házhoz jöttek volna, akkor adott esetben el is fogadtam volna.

Mostmár igaz, hogy nincs home office-om, viszont most épp nem látom értelmét, hogy elmenjek oltani.


"Az EU parlamenti felszólalások után meg nem vitatéma, hogy átvágták az emberiséget, mi a védettségi valódi célja stb, tehát nem az én állításom hazugság."

Ez is érvelési hiba.

Egyébként az EP felszólalások után tényleg egyértelmű, hogy az emberiség megvédése a céljük. Nyilván az olyan okos egyedek, mint te, aki a valósággal vitatkozik, az sosem fogja felfogni, de mi legalább jót röhögünk rajtad. :D

2022. szept. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!