Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 anonim ***** válasza:
51%
#70 Ember... Ne csináld már a hülyeséget. Mondtam, ha folytatni akarod a beszélgetést, nézd meg a filmeket és aztán beszélünk. További szép napot!
2022. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/74 anonim ***** válasza:
51%

Én is mondtam, ne konteós videókat hozz, hanem bizonyítékokat. De valahogy azóta is csak a melléduma megy.

Szóval ennyit erről. Egyetlen szabadat sem tudod bizonyítani, aztán értetlenkedsz hogy nem vesznek komolyan. Nőj fel!

2022. szept. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
#72 Ne fárassz már, kérlek! Ezek nem konteós videók, hanem az élet felépülését szemlélteti, amit sk meg tudsz nézni, hogy igaz, illetve a covid korlátozások valódi arcát. Ha ezt képtelen vagy megérteni, megnézni a 2 szaros dokufilmet, akkor ne engem állíts be úgy, mint aki nem bizonyított semmit.
2022. szept. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:

Ennyit arról, hogy konteó. 😎


[link]

2022. szept. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!