Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
51%

#29

Komolyan nem esik le az iróniája ennek a sok ostobaságnak, amiket összehordasz, ellentmondva a saját elveidnek is? Egyrészről magyarázkodsz folyamatosan hogy mennyire átvernek a politikusok titokban valami mesebeli háttérhatalomnak dolgozva, közben automatikusan benyalsz bármit bármelyik politikusnak, ha például az EU parlamentben olyat állít, amibe belegyömöszölheted valamelyik konteódat...

2022. szept. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
66%

#31

A retardáltak így működnek. Ha valami olyat mond, ami beleillik a világképébe és értelmezheti úgy, ahogy őt igazolja, akkor úgy veszi, hogy "elszólta magát", ha pedig épp az ellenkezőjéről beszél, akkor hazudik az adott politikus.


Számukra egyszerűbb ilyen nyakatekert módon értelmezni, mert igazolja a vallásukat. Ők nem azt az értelmezést keresik, ahol a politikus A és B állítása is működik, hanem azt, ahol az ő téveszméik működnek.

2022. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
51%
#31 Elismétlem, amit írtam. Oltatlan ember nem ír ilyen baromságokat, mint te, tehát már itt kamuztál egy szép nagyot, mert te oltott vagy. A többi érved meg szimplán lenézésből adódik, meg kicsit vicces, hogy az EU parlamentet konteózod le konkrétan és engem nézel hülyének.
2022. szept. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:

Amúgy kérdeznék valamit, őszintén válaszoljatok!

Hány oltást adattatok be magatoknak Gates választékából?

2022. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
51%

#33

Ha még számozni se tudod normálisan a kommentjeid, akkor ott tényleg bajok vannak.

Elég egyértelmű, hogy a #31-es más, én (a retardáltak kedvéért: pl. #30, #32) írtam, hogy nem vagyok oltva és nem #31-es.


"Oltatlan ember nem ír ilyen baromságokat, mint te"

Igen, ezt hívják érvelési hibának, amit retardáltak szoktak elkövetni.


És azért mert elismétled még nem leszek beoltva.


"A többi érved meg szimplán lenézésből adódik"

Érvelési hiba #2

A tények leírása nem lenézés. Ha annak értelmezed, akkor veled vannak bajok.


"meg kicsit vicces, hogy az EU parlamentet konteózod le konkrétan és engem nézel hülyének."

Érvelési hiba #3

Nem ezt írtam, sőt, #31-eske se ezt írta.

AZ állítás az, hogy hazudsz. Azért nem emeltél ki pl. szószerint megszólalást, mert A) kiderülne, hogy valami szélsőséges náci vagy fasiszta mondott valamit, aki rendszerint hazudik; B) valójában nem azt mondta, ahogy értelmezed, ebből pedig kiderülne, hogy hazudtál.


Az amit mondasz konteó és valószínűleg tök más hangzott el az EP-ben, kedves értelmi fogyatékos barátunk, ami nem érvelési hiba, hanem tény, azok után, hogy egyetlen állításomat se tudtad cáfolni, illetve a sajátjaidat bizonyítani.

2022. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
51%

#34

Én tényleg oltott vagyok, de nem is én írtam, hogy nem.

Másrészről nem az EU parlamentet konteósozom le, hanem téged, elvégre te buktattad le most saját magad, hogy szimplán mazsolázgatsz a politikusok kijelentései között. Ami cáfolja a meséidet, azt simán hazugságnak titulálod, amit meg valahogy még bele tudsz erőltetni a konteóidba, azt gondolkodás nélkül benyalod. Gyakorlatilag teljesen hiteledet vesztetted, ugye nem gondolod hogy ezután egyetlen szavad is komolyan venné itt bárki?

2022. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
51%

#35 Tehát én értem félre az EU parlamentet is, amit nem lehet félreérteni? Gratulálok, igazán "logikus".


#36 Ha végighallgatnátok és nem csak a köpködés menne részetekről, tán értenéd is, amit írok.


Ismét kérdezem, hányszor oltattátok be magatokat Gates "covid" oltásaival? Őszintén!

2022. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
66%

#37

"Tehát én értem félre az EU parlamentet is, amit nem lehet félreérteni? Gratulálok, igazán "logikus"."

Érvelési hiba, megint.

Hol írtam, hogy félreérthetetlen? :DDDD

A számba adsz egy állítást, amit sosem mondtam, hogy igazold, hogy igazad van, viszont ezt azért teszed, mert ténylegesen nem tudod bizonyítani, amit mondasz, illetve engem cáfolni.


Ha annyira nagy marhaságokat mondanék, és az állításaid tényleg szó szerint elhangzottak volna, akkor már rég linkeltél volna hiteles forrást.

Érdekes, hogy nem történt meg.


"Ismét kérdezem, hányszor oltattátok be magatokat Gates "covid" oltásaival? Őszintén!"

Őszintén egyszer se, mivel nem mentem ki a házból, amikor nem volt muszáj.


Sőt, a kedvedért azt is elmondom, hogy egyszer voltam covidos is, amiről nem szereztem egyébként tesztet, mivel lusta voltam azt is megcsináltatni.


Azért mert ostoba vagy, még a többi ember nem lesz az.

2022. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
51%

Egyszer már végighallgattam, egy korábbi vita alatt. Természetesen a meséidből semmit nem igazolt vissza.

A legtöbb amit el lehetett mondani, hogy a Great Reset tervezet tényleg létezik, mint ötlet. Ettől még a valóságban nem valósult meg belőle semmi, ettől még az orosz háború nem lesz színjáték, se az oltásban nem lesz chip, se a kondenzcsík nem lesz chemtrail, se a többi baromságod nem lesz igaz.

Nem tudom mit nem lehet feldogni azon, hogy senki nem azt vonja kétségbe, hogy van olyan, hogy Great Reset, tehát ezt hiába bizonygatod. Amit senki nem hisz el, az a plusz 99% hozzáköltött meséd, ugyanis ezek azok amiket sehogy sem sikerül soha bizonyítanod.

2022. szept. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
66%

#39

Valójában a Great Reset nem egy terv, hanem inkább egy tanulmány, ami különböző szempontokból vizsgálja, hogy milyen lesz/lehet a jövő.

Ez nincs kőbe vésve, inkább figyelembe veszi, hogy mit volt eddig, mi hogy változott és hogy a jövőben mi lesz.


Egyszerű példa: több kutatás alapján is azt lehet mondani, hogy a világjárványok egyre gyakrabban jönnek, ezért kialakulhatnak olyan szórakozó helyek, ahol járvány idején is lehet lenni, pl. olyan mozi, ahol nem 200 ember van összezárva, hanem mondjuk foglalható szobák lesznek különböző méretekkel.


Egyébként magát a tanulmányt itt olvashatod.

[link]

Egy jelentős részén átrágtam magam pont az ilyen idióták miatt, de rendszerint tök mást olvastam, mint amit állítottak. Ebből azt feltételezem , hogy ők maguk nem olvasták csak valaki más a szájukba adta.

2022. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!