Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 anonim ***** válasza:
51%

#38 Kértem, hogy őszintén válaszoljatok. Oltatlan ember nem beszél ilyen lekezelően a másikkal és nem az igazság ellen beszél. Tehát?


#39 Még a WEF oldalát is be szoktam linkelni, amin nem az áll, hogy ötlet, hanem az, hogy projekt! Schwab meg 2 éve elindította...

2022. szept. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/74 anonim ***** válasza:
66%

#41

Direkt nem megy a számozás vagy tényleg ilyen hülye vagy? :DDD


"Kértem, hogy őszintén válaszoljatok"

Megtörtént, te feltételezed, hogy hazudik, mivel megint, olyan állítással találkoztál, ami nem illik a világképedbe, ekkor te elkönyveled, hogy a másik hazudik, mivel ellenkező esetben a világképed nem működni.

Erről beszélt a másik válaszoló, amikor azt mondta, hogy mazsolázgatsz mások kijelentéseiből, amivel beismerted, hogy hazudsz.


"nem az igazság ellen beszél. Tehát?"

Eddig csak tényeket írtam, ha nem, akkor cáfolnál.


"Még a WEF oldalát is be szoktam linkelni, amin nem az áll, hogy ötlet, hanem az, hogy projekt! Schwab meg 2 éve elindította..."

Most is sikerült belinkelni, hogy cáfolj engem. :DDDD


Egyébként én pont belinkeltem a teljes anyagot, ahol olvasható is, hogy:

" It includes theory

and practical examples but is chiefly explanatory, containing many conjectures and ideas about what the

post-pandemic world might, and perhaps should, look like"

Szóval nem, ez egyáltalán nem egy projekt, hanem egy elmélet, egy jóslat, ami vagy bejön, vagy nem.

2022. szept. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
51%
#42 Édesjézus.. Erről beszéltem, csak a köpködés megy, Ott áll a WEF oldalán, hogy projekt! Schwab meg elindította 2 éve, annak vagy a szemtanúja. 3 oltásod van, igaz?
2022. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:
Amúgy nem ment félre a számozás, max te nem tudod értelmezni a beszélgetés menetét.
2022. szept. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 anonim ***** válasza:
66%

#43

"Erről beszéltem, csak a köpködés megy"

Ha köpködés ment, akkor bizonyítsd, hogy csak köpködtem.

Írd le azt a számot, amelyik válaszban benne van ez a link, ami az adott oldalra mutat, csak számot, nem linket.

Ha az nem sikerül, akkor egy gerinctelen hazudozó féreg vagy és nekem volt igazam. :)


"Ott áll a WEF oldalán, hogy projekt"

A WEF oldalán nem szerepel a projekt szó. Ezt te magad is ellenőrizni tudod, tessék, ennyit kellett volna linkelned:

[link]

De hát persze akkor kiderül, hogy nincs is ott a projekt, amiről beszéltél.


A szó, ami szerepel a kezdeményezés. Ami nem terv, nem ötlet, nem projekt.

Ahogy egyébként az is szerepel, hogy ennek annyi a lényege, hogy segítenek annak, aki kére és semmi több.

"this initiative will offer insights to help inform all those determining the future state of global relations, the direction of national economies, the priorities of societies, the nature of business models and the management of a global commons."


"Schwab meg elindította 2 éve, annak vagy a szemtanúja. 3 oltásod van, igaz?"

Elég szánalmas, hogy nekem kellett utánajárnom az állításodnak, mivel tudtad, hogy hazudsz.

És tényleg kiderült, hogy hazudsz, sehol nem beszéltek semmilyen projektről, amit te itt hallucináltál.


Ahogy még mindig jól látszik, hogy nem bírod feldolgozni a valóságot, hogy valaki oltatlan és nem olyan ostoba, mint te.

2022. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/74 anonim ***** válasza:
66%

#44

Pontsoan, ahogy a #36-os kommentben sem hívta fel a másik válaszoló a figyelmed arra, hogy nem ő mondta, hoyg oltatlan. :DDDD

Csak nem értjük a kontextusát az agyhalálodnak. :D

2022. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 anonim ***** válasza:
51%

"Schwab meg elindította 2 éve, annak vagy a szemtanúja"

Ja, hogy te kitaláltad magadnak a mesét, hogy az oltás a Great Reset része. Így persze hogy azt látod, hogy elindult a program. Csak sajna a valóságban semmi köze a két dolognak egymáshoz.

2022. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/74 anonim ***** válasza:
51%

#45 Nem ez az egyetlen oldal ám a Great Resetről a WEF oldalán. Gyengébbek kedvéért Agenda néven is megtalálható.


#47 Szerintem még egy kecskének is leesik, hogy nem a 99,98% túlélésű esélyű covidra kellenek az oltások...

2022. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
51%
A mortalitás 1-2%, és még ez is csak a korlátozásokkal együtt ennyi. Milyen mesekönyvből szeded az infóid?
2022. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:

#49 Persze, hiszen korlátozások nélkül kihalt volna az egész Föld covidban, sőt, az egész univerzum...

3 év alatt (!) alig haladja meg a 6,5 milliót a covid halál, közben csak IDÉN EDDIG 41 millió haláleset volt és 98 millió születés!

Én a világmérőt szoktam nézni, amin a hivatalos regisztrált adatok szerint, a covid mindössze 1% halálozási arányú. De mivel nem vagyok aranyhal, hogy elfelejtsek dolgokat, így tisztában vagyok azzal, hogy fals a halálozási számolás (pl Magyarországon elég durván) és vagy 10x többen átestek rajta, mint ahány regisztrált fertőzött van. Egyszóval nyugodtan kimondható, hogy a covid mindössze 0,2% halálozási arányú. Mellesleg csak szólok, hogy az is látható az oldalon, hogy jelenleg hány enyhe és hány súlyos az aktív fertőzöttekből.

2022. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!