Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A háttérhatalom olyan mint...

A háttérhatalom olyan mint valami fel nem fedezett anyag vagy a nyolcadik halmazállapot?

Figyelt kérdés

Mindent befolyásol és mindenütt ott van, de még senki nem látta, senki sem tudja hogy ki vagy mi, senki soha nem is tapasztalta jelenlétét, kivéve az ősproli a gyárból aki ezredjére is feltalálta a spanyolviaszt.

Ez alapján kijelenthető hogy olyan mint valami fel nem fedezett anyag, amiről a kémikusok említést sem tesznek, de a Józsika az általános iskolás kémiaszakkörön felfedezte?

Aki érti a kérdést az érti, aki nem az nem....



2022. szept. 8. 21:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:
#60 A dokufilmek, főként a Monopoly-ban mutatja is a csávó, hogy mit kell nézni, hol találod, hol keresd azokat az információkat különböző cégekről, vállalatokról, iparágakról stb amiket elmond. Az elején lényegében az iparágak felépülését szemlélteti. Nem csak beszél, hanem láthatod, utána nézéssel saját szemeddel is, hogy miről beszél. Szóval szépen prezentálja helyettem, úgy, hogy le is tudod ellenőrizni, hogy valóban igazat mond és mutat.
2022. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 anonim ***** válasza:
51%
Hogy jönnek ide az iparágak? Arra hianyoltam a bizonyítékot, hogy az ukrán háborúnak és a covidnak bármi köze is van a GR-hez.
2022. szept. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

#62 Figyelj, ez már tényleg kezd nevetséges lenni. Nézd meg a 2 dokufilmet és utána folytathatjuk a beszélgetést, akár ott, ahol most abbahagyjuk. Ha meg félsz megnézni, akkor mond azt és inkább hagyjuk is itt abba, mert ennek így nincs értelme. Belinkelem megint őket. Vagy szembenézel a valósággal, vagy nem. Ez már csak rajtad múlik.


[link]


[link]

2022. szept. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:
51%
Tehát konkrétan amire kértem, arra nem tudsz bizonyítékot mutatni, csak terelsz és mellébeszélsz. Nem is vártam többet egy konteóstól.
2022. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 anonim ***** válasza:
#64 Írtam, ha megnézted a dokufilmeket, megkapod a bizonyítékot mindenre, vissza térhetünk a háború témára is. Én nem menekülök a válaszadás elől, neked ajánlok fel kiindulási pontot, hogy ne az legyen, hogy valamiről halvány fogalmad sincs és én legyen 600x-ra is hülyének beállítva. Megkértelek rá, hogy ha félsz megnézni, akkor jelezd és én befejeztem a beszélgetést, mert ennek így nincs értelme. Most ezt megteszem ismét. Hogy döntessz? Hajlandó vagy szembenézni a valósággal, vagy sem?
2022. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
51%

Ha mutatnál bizonyítékot, hajlandó lennék. De eddig bármelyik állitásodra 0 db bizonyíték jött. Nem, egy videó nem az (lsd. 60. komment).

Tehát? Továbbra is csak a mellébeszélés megy, vagy végre valahára fel tudsz mutatni valamit a konteóid mellett?

2022. szept. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:
#66 Tehát félsz megnézni a dokufilmeket! Értem. Akkor további szép napot!
2022. szept. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 anonim ***** válasza:
51%
Nem félek, szimplán felesleges időpocsékolásnak tartom. Mivel egy videó semmit nem bizonyít, maximum beszél a bizonyítékról. Ami ha létezne, videó nélkül is prezentálhatnád. Vagyis prezentálhattad volna, de minthogy már nem először felsültél vele, nos, ez elég beszédes a konteós meséid hitelességére nézve.
2022. szept. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 anonim ***** válasza:
#68 Írjak neked 600 oldalnyi szöveget, 600 linkkel együtt, hogy ugyanazt prezentáljam, amit más megtett egy 1 órás dokumentumfilmbe tömörítve? Ne húzzuk már egymás idejét. Ha félsz megnézni, hát ne nézd meg. További szép napot!
2022. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:
51%
Tehát 10 másodpercenként egy teljes oldalnyi szöveget nyomnak le a konteós videóidban? Az ám az agymosás :D
2022. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!