Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unjátok már a turbómagyaro...

Nem unjátok már a turbómagyarokat?

Figyelt kérdés
Semmi bajom azokkal, akik büszkék a magyarságukra, de úgy veszem észre, hogy némelyek annyira túlzásba viszik az egészet, hogy néha az ember helyettük is elsülyedne a szégyenben. Például sokan annyira vonzódnak a muzulmánokhoz, az oroszokhoz, amikor azt sem tudják, hogy mi is a helyzet ott. Egyszerűen eldobnának minden olyan európai dolgot, amit az évszázadok folyamán "vettünk" fel; végérvényesen elszakadva ezzel a Nyugattól. Nem akarok senkit megbántani, de nekem a magyarság azt jelenti, ami most vagyunk és abszolút nem érdekel az hogy régebben milyen milyen barbárok voltunk. Nem beszélve arról, hogy sokan még a régi pogány vallást is visszahoznák. Holott István király pont azért kényszerítette ránk, hogy itt befogadjanak. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán van-e közöttünk tiszta magyar. De itt európában sehol nincs olyan genetikailag, hogy magyar, angol, stb... Annyira elkeveredtek a népek. Vagy ők kitenyésztenének valami tiszta magyar rasszt?
2010. okt. 1. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
67%
unatkoznak, nem találják a helyüket, identitást, valahova tartozást ad a közös köpködés, meg eltorzult hagyományőrzés, tudom, én is jártam pár ilyen szupersámán rendezvényekre egy ideig. de inkább unatkozom tovább. :)
2010. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
69%
Hogyne unnám. Némeik akkora büszke magára h fehérbőrű azt nem is tudja pontosan a családfáját. Nah az a fail.
2010. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
67%

Én azokat unom a leginkább, akik azért verik a mellüket, hogy most azonnal követeljük vissza a Nagy-Magyarország teljes területét, mert az bizony minket illet. Na most erre mit lehet mondani? Én már csak legyintek ezekre a megszólalásokra.


A réi pogány vallás már más dolog: aki akar, legyen sámán, engem nem zavar. De követelni a sámánizmust épp akkora hülyeség, mint mikor a hittant akarták kötelezővé tenni... éljen a vallásszabadság ;)

2010. okt. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
71%
Én is büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok, de nem csinálok semmi olyasmit, amit te fent leírtál. :)
2010. okt. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
29%
Szia.Hat.... en inkabb viszakerdeznek.Szerinted kellunk e mi a nyugatnak? Ugye azert tetetk velunk amit tettek? Azert lehetett Nagyvarad osi muemlek temetoebol parkot csinalni , azert lehet a Hazzsongardi temetot Kolozsvaron rongalni, azetrt lehett kiutni Suto Andras szemet es 20 ev ota az olah papot elo nem venni.Azert van szlovak nyelvtorveny.:)) Es mielott azt gondolnatok hogy kell egyaltalan Kelet Europa a nyugatnak? Hat nek oket is felhasznaltak last Jugoszlavia esete.A pioen az lesz hogy vegul a szar oket is eleri csak egy kicsit kesobb.Bocsi de inkabben igy latom oket utaljak Nygatot mert nem fogadtak be miket barmenyire is feladtuk az azsiai multunkat es kulturank egy reszet.De ez van igaz ez sem helyes en is utalom a nyugatot ezert de nem haboruznak senkivel.Jezus modta: Ki rabsagba visz el rabsagba kerul.Ki kardal tamad kard altal vesz el.Jon nekik is nemsokara.Csakhat ott van meg a trauma ugye amit nem tudnak feldolgozni az emberek.En nekem sikerult mert rajottem hgy ami velunk tortent veluk is meg fog torteni es ez megnyugtatott.
2010. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
Bocsi az elgepelesert de megrohantak az emlekek.Ugyhogy fel a fejjel nem kell utalni senkit csak kimondani az igazat.Egy tanarom szerint az emberek tobsege nem szereti az igazat.Eleg sok ido kellet hogy rajojek mekkora igazsagot modott akkor.
2010. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
70%
itt fröcsögnek, hogy az az igazi mélymagyar aki EU és demokrácia ellenes, de imádnia kell az arabokat. közben meg nem tudnak magyarul írni.
2010. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
28%

Na most húztátok ki nálam a gyufát!!!!!!


Szerencsére őseink nem ilyen hazaáruló agymosottak voltak és védték,küzdöttek a hazáért!!!! Ezeréves ősi földünk amit te helytelenül Nagy-Magyarországnak nevezel (a helyes megnevezés Magyarország) magyar föld!


Esztendőkön át ontottuk vérünket érte, védtük mi a nyugatot tatártól,töröktől,szovjettől!


Éppen ideje hogy nekünk szolgáltassanak igazságot!


És hogy teljes legyen a válaszom.


Szebb Jövőt!

2010. okt. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
61%

19:09


Először tanulj történelmet. Azon a bizonyos szimpla Magyarországon számtalan olyan nagyobb terület volt, ahol évszázadok óta nem magyarok éltek. Mások művelték a földet, védték az ország azon részét, nevelték ott gyermekeiket...

Utálom, mikor valaki műveletlenségből és tudatlanságból osztja az észt...

2010. okt. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
Hat valaszolnak az utolsonak.1 kerdes: Szerinted demokracia az ha nem jott ki a nyugatbarat ukran elnok gyoztesen es szol az Eu hogy csalas tortent mig a magyarsag multjanak rombolasat elosegiti? Vagy tan tudod e a hodaki olah pap nevet ki miatt megmozdult a butitott egyeszeru roman paraszt? Egyebkent szegyeltek ok is amit tettek.Szoval az Eu olyan demokracia mikor ket farkas es a barany szavaz mi legyen vacsorara.Amugy szeretnem ha elarabosodna az eu es ennek azt a szar amit nekunk kellet annakidejen persze "demokratikus" keretek kozott ugy ahogy nekunk kell elni.Talan ha a romai katolikus templomokat kezdenek hagyni rohadni es epitenek mecseteket temetokbol parkot csinalni mert szurja a szemuket akkor a latnak igazan mert az ember a sajat boren tanul.
2010. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!