Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem unjátok már a turbómagyaro...

Nem unjátok már a turbómagyarokat?

Figyelt kérdés
Semmi bajom azokkal, akik büszkék a magyarságukra, de úgy veszem észre, hogy némelyek annyira túlzásba viszik az egészet, hogy néha az ember helyettük is elsülyedne a szégyenben. Például sokan annyira vonzódnak a muzulmánokhoz, az oroszokhoz, amikor azt sem tudják, hogy mi is a helyzet ott. Egyszerűen eldobnának minden olyan európai dolgot, amit az évszázadok folyamán "vettünk" fel; végérvényesen elszakadva ezzel a Nyugattól. Nem akarok senkit megbántani, de nekem a magyarság azt jelenti, ami most vagyunk és abszolút nem érdekel az hogy régebben milyen milyen barbárok voltunk. Nem beszélve arról, hogy sokan még a régi pogány vallást is visszahoznák. Holott István király pont azért kényszerítette ránk, hogy itt befogadjanak. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán van-e közöttünk tiszta magyar. De itt európában sehol nincs olyan genetikailag, hogy magyar, angol, stb... Annyira elkeveredtek a népek. Vagy ők kitenyésztenének valami tiszta magyar rasszt?
2010. okt. 1. 18:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Bocsi a valaszom Damon Hillnek szol.
2010. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:

ma 19:01

Te nagyon rosszul fogod fel a dolgokat. Ha nem szedik szét az akkori Magyarországot, akkor is szétment volna. Nem véletlen volt a 12 pontban, hogy Unió Erdélyel. Már akkor is rohadt sok volt a nemzetiségi. Igazából nem is a mi hibánk, mert nagyon sok más néptől telepítettünk be embereket, mivel sokszor írtották a magyarokat mind a tatár, mind a török, stb... Szóval kár ezen siránkozni. Tudom, hogy igazságtalan volt, de akkor is. Túl kell ezen lépni. Én tulajdonképpen a területet lesz_rom. Az emberek fontosak. De azokat viszont úgy utalám, akik azzal jönnek hogy így a franciák úgy a franciák, stb. Kicsit utánna néztem (na nem mindennek) és azt találtam, hogy még a németek és az oroszok is szét akarták szedni a Magyar Királyságot. Egyszerűen ez politikai érdeke volt sokaknak, sajnos. A politikában nincs se barátság, se gyűlölet, az objektív. Szóval nem kell így lefesteni a dolgokat, mert a világ nem fekete és fehér. Amúgy is ott vannak az osztrákok kisebb területen mint mi és mégis milyen jól megy nekik. A magyarok még ezt a kicsit sem tudják megbecsülni. Mindig, amikor pestről megyek haza vonaton lehet látni, hogy a természet, hogy össze van mocskolva. Tiszta szégyen! De pesten dettó, ott van is szemetes és mégis a csikkekel van teli a járda.

A szlovákoknál sem mindenki utálja a magyarokat. Amit meg mondasz, hogy nyelvtörvény azt azért lépték meg, mert ezzel szereznek szavazatokat. Egyszerűen nem értem, hogy lehet így kollektíven népeket utálni.

2010. okt. 1. 19:20
 13/61 A kérdező kommentje:

ma 19:09

Pont, hogy az őseink írtották tűzzel vassal az ősmagyar turul sámán baromságokat, hogy beilleszkedjünk Európába. Ők inkább téged szégyellnének, mivel nem tiszteled a "munkájukat".

2010. okt. 1. 19:23
 14/61 A kérdező kommentje:

"Hat nek oket is felhasznaltak last Jugoszlavia esete"

ezt nem egészen értem, de azt tudnod kell, hogy Jugoszláviában három civilizáció képviseltette magát. A muzulmán albánok, a szerb ortodoxok és a nyugati-keresztény horvátok. Pont, hogy a nem nyugati civilizáció keverte ott a balhét. Nem olvastad a civilizációk összecsapását Huntingtontól, alapmű.

2010. okt. 1. 19:36
 15/61 anonim ***** válasza:
Koszi kerdezo.Tenyleg ertelmesen gondolkodsz de egy kicsit tevedsz.En nem utalom a szlovakot es tudod miert nem? Mert szembenezett a kakijaval.Uton utfelen figyelmezteti az ertelmiseg es a nep hogy igazsagtalanul lett akkora Szlovakia mit ami mert nem a szlovakok tamadtak meg minket hanem a csehek.Ja hogy ok elarultak? Igy is fel lehetne fogni de Csehszlovakiaban nem voltak nagyon jogaik megszenvettek kemenyen ok is, csak felhasznaltak oket.Ugyhogy le a kalappal elottuk (mert kulonben lerepul) hogy kepesek Svatplovukrol (bocsi ha nem irtam helyesen) az igazsagot is elmodani a torteneszeik egy elege lejentos hanyada.Mi telepiutetunk minden nepet a szerbek a Rigo mezei csata utan jottek hatarornek.Igaz azok huek is maradtak de a sogor betelepitette a viszafoglalas utan a Delvideket veluk mhogy kordaban tartson minket.Igazad van abban is hogy a nemetek es oroszok is szet akartak szedni a Monarchiat mert a legjobb helyzetuk volt a kissebsegeknek es ez szurta a szemuket hisz ok sem voltak egyseges birodalom.Csakhogy hamarosan ok is ebben a hajoban fognak uszni es nem kar orombol irtam amit irtam csak joerzessel tolt el hogy van igazsag a Foldon.Mindegy... ha tudni akarod en nem utalom egyiket sem csak a szemukbe rohogok a tortenelmi hazugsagaik miatt (kivetel a szolvak mert mint irtam ok legalabb ugy ahogy szembe neznek a multal) es ezzel veszek elegtetelt.Persze nem pofatlanul rohogve hanem szepen nyugottan elemeznem a hibajukat.Sokan meg is koszontek es elarultak hogy lenyegeben lenne mar reg megbekeles csak felnek ok a mult igazsagtalansagait bevalani es a szegyennel elni.Sajnos nem veszik eszre hogy mar a francia is tolvasnak es csalonak nevezi oket.
2010. okt. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Jugoszlavia: Azert esett szet mert aranylag jo let volt ott sem igazi kommunismus sem kapitalizmus mint a lengyeleknel.Csak hat Lengyelorszagban kit ugraszanak osze? A nemeteket a lengyellel? Azt nem lehetett.De mivel Jugoszlavia nem tert at a kommunizmusra ugy nem kellet az orsznak no de olyan kapiitalizmus sem volt melyben a nyugat mindent uralt volna igy nem kellet a nyugatnak sem.Tehat megegyeztek hogy leromboljak mert egesz kelet europa lenyegeben rabszolga Nyugat es az Orosz kozott.Igy akartak igy is lett.Koszovo eseteben megizleltek ok is Trianont mely hasonloan volt igazsagos.En elitelem Koszovo levalasat mert ugyanolyan disznosag volt mint Trianon.
2010. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:

ma 19:15


Ritka hülye lehetsz mivel még Erdély belsejében is volt magyar többségű település pl: Fogaras,.Évszázadok óta hol élsz te ember?


Az oláhok a 13.században települtek be ez igaz de akkor még csak 1-2 falut alkottak.Az igazi fellendülés a 17. 18. században volt a török által elpusztított magyar falvak helyére települtek ezek a primitív kecskepásztorok.A belső Erdélyi magyarság száma 1784-ben nagyon lecsappant az oláh mészárlás miatt.1849 magyarokat ültek meg brutális kegyetlenséggel akkor amikor a honvédek harcoltak a fronton és megismétlődött 1944-45-ben is amikor újra megmutatták mennyire primitív barbár nép az oláh.

2010. okt. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
14%

ma 19:20


Én nem fogok túllépni rajta és így van velem együtt még több millió ember minden eszközzel küzdeni kell a magyar földért.


Egyébként büszke lehetsz magadra méltó utódja vagy a Linder féle mocsadékoknak.

2010. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:

ma 19:55

Te meg arra lehetsz büszke, hogy vért áldoznál azokért a földekért, ahol már magyar alig van kivéve Felvidék és Erdély. De ha Erdélyt vissza is szereznénk, mit csinálnál a több millió románnal? Most is elég gondunk van a kisebbségekkel. Egyszerűen nem tudod mi a realitás! Egy álomvilágban élsz. És mint írtam itthon is lenne mit tenni. Erre sem tudunk vigyázni, egy pöcegödör az ország, mert egyszerűen a magyarok többsége nem ismeri a szemetest. Arról nem is beszélve, hogy ha visszacsatolnák a régi területeket az gazdaságilag egyenlő lenne a harakirivel és te meg a kedves családod éhenhalnátok. De szerintem sokan. És érdekes, ott vannak a szlovének kisebb állam, mint mi és még ők is jobban állnak, mert nem azon sajnálkoznak, hogy mennyire igazságtalan volt a történelem velük. De egyébként külföldön is hallani, hogy a magyarok annyira pesszimisták, széthúzóak. Ilyen hozzáállással nem lehet országot építeni!

2010. okt. 1. 20:06
 20/61 anonim ***** válasza:
12%

ma 20:06


"ahol már magyar alig van kivéve Felvidék és Erdély"


Oh, mit számít az a majd fél millió magyar ugye?


"csinálnál a több millió románnal?" Ugyanazt amit ők velünk kitelepítés de szerintem mennének azok maguktól is vissza a Regátba.


"Erre sem tudunk vigyázni, egy pöcegödör az ország"


Köszönd a komcsiknak meg azoknak a hülye embereknek akik rájuk szavaztak vagy csak elég megemlítenem az a rendkívül nagyhatalommal bíró vallási-faji kisebbséget ami egy egész nemzet feled uralkodik (direkt nem mondtam ki).


"ha visszacsatolnák a régi területeket az gazdaságilag egyenlő lenne a harakirivel"


Annál nem lenne rosszabb mint ami Trianon után volt és lásd Horthyék milyen szépen rendbe szedték az országot.


"hogy a magyarok annyira pesszimisták, széthúzóak. Ilyen hozzáállással nem lehet országot építeni!"


No, akkor legyünk optimisták. Trianon revíziója már nem realitás de azért legyünk optimisták?


Döntsd el mit akarsz mert kezdesz egyre nevetségesebb lenni.

2010. okt. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!