Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell cionista szó...

Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást olvasni nem csak (cionista) embereknek olvasni? (Jó ez csak egy költői kérdés. ) Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?

Figyelt kérdés

[link]


(Ez nem zsidó ellenes megszólalás. Ez cionista/... ellenes kérdés max.)


2011. nov. 26. 09:14
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Kérdező:

sokkal jobban tennéd, ha nem vagdalóznál és úgy írnál.

Most, te, a többi, anticionistát, szélsőjobboldalit is le akarod jártatni?

Legalább áruld el, hogy melyikőjük közé is tartozol.

Tudod mit?

Nem is érdekel, ha nem árulod el, mert te neked, az Eric Cartmen díjat kéne átadni. Örülnél neki - mi?

2011. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Köszi! De az IP címem én is megtudom nézni ha kíváncsi vagyok rá. ;) (Ja és más is, mert láthatod nem titkolom.) Most boldog vagy, hogy tudod az IP címem? Ha nem nem értem az okát, hogy miért írogatod, de ha csak egy kicsi örömet is jelent tedd! Arcképet nem kérsz? ;-)


Mitől cionista??? Attól hogy az ok okozati kapcsolatot úgy állítja fel, mintha mindent a az arabok kezdtek volna. És azért mert elhallgatja az a mérhetetlen erőszakot, amit az új hódítók, a más kontinensek zsidói és Izrael állam az arabokra mér.

Eredetileg még az USA fiók szervezete az ENSZ is elítélte Izraelt, és igen ezt visszavonták.

De hogy egyszerűsítsek a képleten. Maga Izrael is nem zsidó kérdés és zsidó állam, hanem cionista kreálmány és cionista érdek a fen állása, ami mérhetetlenül zsidó ellenes önpusztító tevékenység. Se a Tóra, se a genetika nem ad okot, hogy miért a zsidók és miért nem a palesztinok állama legyen ott. (Jobb ha tudjátok a palesztinok a kohanitákkal közelebbi genetikus rokonságban állnak, mint a többi zsidó a kohanitákkal. Ennek egyszerű oka van, a palesztinok szemmel is jól láthatóan, (és genetikusan is többszörösen igazolva) iszlám hitre tért, helyben marad zsidók.

A történelem sem ad, de nem is adhatna okot. Vagy akkor soha nem volt gonosz és hódító senki a történelemben, mert csak a történelem adott rá okot. Ami kis részt igaz is, de hagyjuk, mert messzire visz!

2011. nov. 27. 01:24
 33/40 A kérdező kommentje:

anticionista = humánus(abb) ember


cionozmus semmivel sem jobb mint a nácizmus nem véletlen, hogy a Nürnbergi Törvényekből is építkeznek, sőt válogatnak.


Ez a két nagyszülő dolog, még a holokauszt által érintet embereknél minimálisan érthető lenne, de ott meg egyszerűbb lett volna azt mondani "holokauszt által érintet emberek". Utána meg? Vallásos zsidó szerint akinek az (anyai nagy anyja zsidó az) anyja zsidó az zsidó (100%-ban). Akinek meg "csak" az összes többi nagyszülője, vagy csak az anya nem zsidó az 0%-ban zsidó. Most miért is pont két nagyszülő a (limit) az 1945 után születetteknél?


Azért a szócikkben nem látni a cionizmust. Az már nem is elvakultság, hanem rossz értelmi képesség.

2011. nov. 27. 01:32
 34/40 A kérdező kommentje:
Amúgy a sziklás hegységnél (az USA-ban) nagyítóval kell keresni a zsidókat, mert olyan kevés van. Jó az egyik alkotó onnan származik és fél-zsidó (ahogy ő fogalmazott). De a South Park inkább cionista mint náci. ;-) És ez a borzalmas, mert nem hiszem hogy ez tudatos lenne. Sokan zsidók úgy gondolják attól lesznek jó zsidók ha cionisták, ahogy sokan németek úgy gondolták attól lesznek jó németek ha nácik. És ez a párhuzam jogos. A zsidók még fázis késésben sem voltak. A cionizmus régebbi mint a nácizmus, és ugyan azon a (amúgy téves) logikai menten jött létre mint a nácizmus.
2011. nov. 27. 01:39
 35/40 anonim ***** válasza:
Hogy lehet ennyi baromságot összehordani? Hogy jön ide a South park? A linkelt cikkben egytől egyig leírtak igazak, csak nem említi meg Izraelt, hogy ő mit csinál. ÉS? Nem Izrael a téma, hanem a hamász. Te teljesen hülye vagy.
2011. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

"Te teljesen hülye vagy."


Ez az én válaszom. Kár volt előre oda írni. ;-)


Az egyik válaszadó hozta fel a South Parkot. De joggal törölték. ;-)


A Hamász Izrael állam kormány szinten elrendelt terrorista cselekedetei ellen jött létre, az igaz hogy egy tévedés, de elválasztani attól lehetetlen. Ez olyan mintha a másik világ háborús francia ellenállást a tárgyalnád a német megszállás nélkül, egy egyszerű terror szervezeté egyszerűsítve.

2011. nov. 27. 11:23
 37/40 A kérdező kommentje:
Tegyük hozzá hogy a Palesztinoknak senki nem tudja megmondani, hogy hogyan szerezzék vissza bármilyen más és nem téves módon a teljes területük feletti teljes és jogos önrendelkezési jogukat. És akkor ők el dönthetnék, hogy befogadnak-e zsidókat vagy inkább mégsem. Tudja csak remélem, hogy nem kerül majd sor hasonló megtorlásokra amikor erre sor kerül, mint a franciáknál volt 1945-ben. Pedig tudjuk előbb utóbb újra az arabok és más iszlám népek kezében lesz a teljes közel keltet.
2011. nov. 27. 11:27
 38/40 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Ha téged, az zavar, hogy mit írnak a Hamászról, azt megértem, de akkor, nem hinném, hogy így kéne rá reagálni.

Írd le, hogy számodra mi is a Hamász, mert az, egy másik nézőpont.

Tudhatod, hogy a Bibliának is, minimum két olvasata van.

2011. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

"Maga Izrael is nem zsidó kérdés és zsidó állam, hanem cionista kreálmány és cionista érdek a fen állása, ami mérhetetlenül zsidó ellenes önpusztító tevékenység."


Na, az jobb lenne, ha mondjuk itt tobzódnának?

Úgy tudom, pont ti széljobberek nem akartok zsidót látni az országban.


akkor miért baj nektek, ha van saját országuk?


meg egyébként is, miért van divatban ez az arabvédelem?


csak úgy mondom, hogy jelen pillanatban nem az arabok se*ggét kéne nyalni, mikor már most is komoly problémákat okoznak...


Egyébként én csak az ártatlanok sajnálom (mindkét oldalon)


Ugyanis ők isszák a hülye politikusaik döntéseinek és kompromiszsum képtelenségének levét. Lenn ott hely mindkét nép fiainak...


Bár neked ezt hiába magyarázom, mert látszik rajtad, hogy judeofób vagy.


egyik sem jobb a másiknál.

2011. nov. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Nem vagyok "széljobber", még jobb oldali sem.

Igaz ő ezt mint (legit) támadási felületet használják. De én nem vagyok az. Az egész vádaskodást kikérem magamnak!

Én ősszintén írtam azt amit leírtam. Ja és nem védem az arabokat. Olvashattad, aggaszt ez az időzített bomba.

2011. nov. 28. 03:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!