Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell cionista szó...

Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást olvasni nem csak (cionista) embereknek olvasni? (Jó ez csak egy költői kérdés. ) Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?

Figyelt kérdés

[link]


(Ez nem zsidó ellenes megszólalás. Ez cionista/... ellenes kérdés max.)


2011. nov. 26. 09:14
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Részben. Ok teljesen.

Még túloztál is. Mert ha magyarul írok, azt elő sorban magyaroknak teszem, akkor is ha zsidók és akkor is ha nem. Tudod a magyar nemzetnek sok zsidó és még több nem zsidó tagja van, és szinte kizárólag a magyar nemzet tagjai értik ezt a nyelvet. A népesség szám meg nem több csak szám. Nyilván a több mint tíz millió magyarnak max. vagy tíz százaléka zsidó.

2011. nov. 26. 11:05
 22/40 anonim ***** válasza:
És ezt most mire írtad?!
2011. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

,,Komolyan nem érted. Hát akkor sajnállak. Én még ilyen tévves sorrenddel is értem hogy van benne egy tagadás, miszerint nem érted mit mondok.

Amúgy buta módszer az értetlenség, és hülye aki használná.

"


Komolyan nem értem. A mondatok tárgya, alanya, állítmánya a teljes zűrzavart tükrözi. Továbbá semmiféle logikai kapcsolat nincs a két mondat között.


Szóval valahogy így.


Miért kell egyes hülye embereket írni kérdést tenni fel honlapnak kérdésekre kell?

Vajon más hülyéknek olvasnak vagy tettek fel kérdésekre?

2011. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Amúgy tájékozódni kötelességem! De helyesen íni meg ha van lehetőségem kötelességem lehetne. De ezt megtagadom. ;-)
2011. nov. 26. 11:11
 25/40 anonim ***** válasza:

"Miért kell egyes hülye embereket írni kérdést tenni fel honlapnak kérdésekre kell?

Vajon más hülyéknek olvasnak vagy tettek fel kérdésekre?"


Nyilván mert a tíz millió magyar közt zsidó csak százalék olvassa tíz!

2011. nov. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:

"De ezt megtagadom."

Te dolgod, de akkor ne várd el, hogy értelmes választ kapj.

2011. nov. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.


De várom. Tudod idealista vagyok. ;-)

2011. nov. 26. 14:07
 28/40 anonim ***** válasza:

Bizonyítsd, hogy a forrás cionista.


Szerintem itt csak arról van szó, hogy neked minden cionista, ami nem zsidóellenes.

2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Legalább úgy tetted volna fel a kérdést, hogy előtte nem a véleményedet szerkeszted a cikkbe


Ja és itt az IP-d is.

(akt | előző) 2011. november 26., 09:10‎ 80.98.104.130 (vitalap)‎ (2 549 bájt) (visszavonás) [ellenőrzés folyamatban]

(akt | előző) 2011. november 26., 09:09‎ 80.98.104.130 (vitalap)‎ (2 547 bájt) (visszavonás) [ellenőrzés folyamatban]

2011. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

"A Hamász (arabul:حماس, az حركة المقاومة الاسلامية, Ḥarakat al-Muqāwamat al-Islāmiyya, azaz Iszlám Ellenállási Mozgalom rövidítéseként) egy arab, katonai csoportot is fenntartó politikai mozgalom neve a Közel-Keleten. Támaszpontjuk Gázai övezetben található. A Gázai-övezetet a 2006-os választások óta a Hamász terrorszervezet uralja. A Fatah–Hamász konfliktus (palesztin polgárháború) 2006. december 15-én kezdődött, és még ma is tart. A Hamász a Muszlim Testvériség fundamentalista mozgalomból alakult ki a második világháború előtt. A Hamász 1987-ben jött létre az „első intifáda” idején. A Hamász nem csak merényleteket hajt végre, hanem a zsidó államot is támadja tüzérségével, hiszen léthez való jogát most sem ismeri el. A nemzetek fölötti muszlim egységet tűzte ki célul."


Egyébként ez mitől cionista??? Mi az, ami nem igaz benne?

Palesztin polgárháborúként említi a Fatah-Hamász konfliktust. Az is igaz, hogy a muszlim Testvériségből jöttek létre. Merényleteket is végre hajtanak.

Nem ismerik el Izraelt (ehhez egyébként joguk van)


Hogy jönnek ide a magyar zsidók?


te meghülyültél, kérdező?

2011. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!