Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kell cionista szó...

Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást olvasni nem csak (cionista) embereknek olvasni? (Jó ez csak egy költői kérdés. ) Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?

Figyelt kérdés

[link]


(Ez nem zsidó ellenes megszólalás. Ez cionista/... ellenes kérdés max.)


2011. nov. 26. 09:14
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

Mellesleg nem a szórenddel volt nálam a baj mert a magyar szórendiség szabályait, amik amúgy igen szabadak, veled ellentétben én betartottam. Max. azon a téren nem a szokványosokat használtam, a hangsúlyozási szándékaim véget.

Rosszul látod, én nem szórendi hibákat követtem el. Nézd meg még egyszer!

2011. nov. 26. 10:33
 12/40 A kérdező kommentje:
Hülye barmok amúgy tényleg jól szét f*státok a kérdésem. Hogy b... ...tok meg a jó... ... ...tok!
2011. nov. 26. 10:35
 13/40 anonim ***** válasza:
Ez nekem annyira érthetetlen, hogy még azt se tudom megállapítani, miben hibáztál.
2011. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"Mellesleg nem a szórenddel volt nálam a baj mert a magyar szórendiség szabályait, amik amúgy igen szabadak, veled ellentétben én betartottam. Max. azon a téren nem a szokványosokat használtam, a hangsúlyozási szándékaim véget.

Rosszul látod, én nem szórendi hibákat követtem el. Nézd meg még egyszer!"


Amúgy meg sztem ez egy kamu, mert aki egy ilyen összetett mondatot ilyen szépen meg tud fogalmazni, az nem igaz, hogy előtte egy tök egyszerű kérdést képtelen leírni...

2011. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Hát az jó, mert a te nyelvtan tudásod és az enyém közt a te javadra kevesebb van, mint a te az én IQ-m közt az én javamra.
2011. nov. 26. 10:41
 16/40 A kérdező kommentje:
Nyugi ott is van vessző hiba. Kimaradt a mert előtt.
2011. nov. 26. 10:42
 17/40 A kérdező kommentje:
Nyugi ott is van vessző hiba! Kimaradt a mert előtt.*
2011. nov. 26. 10:42
 18/40 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha csak a vesszőkkel lenne a baj, még értenénk :D
2011. nov. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Na nyelvzsenikém, akkor légy oly szíves, és fogalmazd meg úgy a kérdésed, hogy értsük, mert amint látod eddig senki nem érti, mit is akarsz mondani. Tudod, mindenki hülye, csak én vagyok helikopter.

Eleve miért van egy mondatban kétszer az olvasni szó? És mi az az "is csak szint kizárólag"?

2011. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Na figyelj, megpróbálom ismét értelmezni, segíts akkor!

Tehát azt mondja: Miért kell cionista szó cikkeknek sőt hozzá állást olvasni… ??? Mi? Kinek? A szócikkeknek olvasni? o.O Nem tudtam, hogy a szócikkek szoktak olvasgatni, de hát legyen!

… nem csak (cionista) embereknek olvasni? Akkor most embereknek kell olvasni, nem a szócikkeknek? Mit? Hozzáállást oké, az a mondat tárgya, de milyen hozzáállást? „Elolvasni egy hozzáállást” Ennek az égvilágon semmi értelme!

Az egészet meg még megfejeli az elején a kérdőszó, „Miért?” Ami abszolút összezavarja még jobban az eddigi káoszt is. Miért… kell olvasni? Tessék? Olvasni kell? Tudtommal nem kell, nekem nem tartanak a fejemhez pisztolyt.

Akkor összegezzük: Miért kell a szócikkeknek vagy cionista embereknek (ez nem tudjuk, végül is melyiknek) hozzáállást olvasniuk? TESSÉK?!


„Jó ez csak egy költői kérdés” Ez kivételesen érthető.


Akkor nézzük a következőt!

Melyik más nemzetek fiai is csak szint kizárólag cionista forrásokból tudnak tájékozódni?

Húha, na kezdjük rögtön ezzel a mással, milyen más? Eddig nem is tudtam, hogy volt egyáltalán szó bármilyen nemzetről! Most ránk gondolsz, a magyarokra? Vagy a zsidókra? Vagy kire? Mi ez, hogy más? „Csak szint kizárólag” ez megint csak mi? Meg egyébként is, van olyan nemzet a világon, ami csak cionista forrásokból tud tájékozódni? Mert ilyen nincs! Úgyhogy ez a mondat is totál káosz!


„Hát az jó, mert a te nyelvtan tudásod és az enyém közt a te javadra kevesebb van, mint a te az én IQ-m közt az én javamra.”


Nézzük még ezt, mert ez nagyon jó! Azt mondja „a te javadra kevesebb van”. Na, elmondanám, akinek a javára van, annak több van! Amúgy miért lenne a javára, ha kevesebb van neki? :) Erős fogalomzavar. De jó, akkor legyen kevesebb, ha ennyire akarod, akkor nézzük a második részt! „te az én IQ-m közt az én javamra” a te javadra? Mert neked van kevesebb IQ-d? Vagy akkor a javadra mégis többet jelent? Vagy hogy is van ez? Arról nem is beszélve, hogy „te az én IQ-m közt” nem is tudtam, hogy az IQd között vagyok, bár el sem tudom képzelni a helyzetet, hogy állhatnék én ott az IQ-d között, mivel az IQ egy fogalom, de inkább ezen már el se gondolkozok…


Remélem elég részletesen kifejtettem, hogy miért totál érthetetlen!

2011. nov. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!