Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz 2001 szeptembe...

Te mit gondolsz 2001 szeptember 11-ről? Terrortámadás, vagy a kormány műve?

Figyelt kérdés

Én megnéztem pár dokumentumfilmet, mind 3 részét a Loose Change-nek. Ezekben egyértelműen alátámasztják, hogy nem terrortámadás volt, hanem szervezett, katonai pontossággal elvégzett robbantások.

Véleményem:

1 nő hamumintákat adott egy kutatónak,aki a társával megvizsgálta,hogy termit volt a hamutörmelékekben.Ha ez sem elég,ott van,hogy szinte szabadon esik ez a rengeteg acél,az épületeken olyan ,mintha robbanás lenne a ledőlések előtt,ahogy kirepülnek az ablakok. És ott vannak a szemtanúk, és túlélők beszámolói, sőt a tűzoltóké is: mintha robbanást hallottak volna. Mellette a sok pénz,katonai gyakorlat stb mind véletlen egybeesés lenne?

És mi az az 5 méteres lyuk a Pentagon oldalán,amikor a gép átmérője 37 m?A robbanószer kereső kutyák eltávolítása,az áramszünet, amikor nem működik a biztonsági rendszer több kábeles férfit is látnak.Zajok az üres emeletekről?A részvénykötések,a WTC megvétele,és terrortámadásra úgym. biztosítást kötnek?Bin Laden tényleg bal kezes, nem jobb,a felvételeken meg nem ő van,1 10 perces videó tőle,és máris feltudják használni a hangját.9 géprabló meg élt és virult közben?És ezután:nem a kormány volt? Ráadásul Barry Jennings volt az, akit kihoztak a 7-es épületből, tanúja volt mindennek, hallotta a robbanásokat stb., és mielőtt a NIST kiadta a hivatalos magyarázatot, amit 7 évig írtak, azelőtt 2 nappal halt meg, és azt állították, hogy nem volt 1 szemtanúja sem a 7-es épületben történteknek, Barry Jennings pedig túlélte, kihozták a tűzoltók, interjút is adott, amiben tisztán elmondta, hogy szervezett robbantások voltak, mivel más nem is lehetett...ott volt, érezte, túlélte, a halálát pedig rejtély fedi. Szerinted?



2012. szept. 15. 21:20
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
85%

Öhm, igen be másoltam rengeteg megcáfolhatatlan dolgot, amik arra utalnak, hogy közel sem van minden leírva a hivatalos változatban. Valószínűleg az USA-ból megtervezte, benne volt valaki/valakik.

De miért kell ezt a zsidókra kenni, mindenféle bizonyíték nélkül? Csak magadat járatod le.

2012. szept. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 A kérdező kommentje:
Azon kívül, hogy valakinek el kellett vinnie a balhét, miért pont Oszama bin Ladenre kenték? Ráadásul az 1ik állítólagos géprabló egy kis repülőgépet sem tudott vezetni, nemhogy megcsináljon egy 320 fokos ,szinte lehetetlen fordulatot egy Boeing-gel.
2012. szept. 15. 22:27
 13/57 anonim ***** válasza:
73%

"Öhm érdekes módon azon a napon EGY zsidó "


Ez lehetne mendemonda is, de egyébként a Világkereskedelmi Központ szinte üres volt aznap. Szóval, nem nem csak zsidók hiányoztak onnan akkor.


De ezzel újabb érdekességre vetődtünk.


"Ha belegondolunk, mi lehet egy ilyen méretű terrortámadás célja? A válasz egyértelmű. Minél több halálos áldozat. A WTC tornyaiban egy átlagos napon megközelítőleg ötvenezer ember dolgozott. Aznap jóval kevesebben voltak az épületben, összesen 2993 ember vesztette életét a támadásban, beleszámolva a rendőröket, tűzoltókat is. A kérdés adja magát: hol volt a többi ember ezen az „átlagos” keddi munkanapon?


A merényletet követő híradások szerint a Világkereskedelmi Központ tornyai voltak az arab világ szemében a cionista-zsidó világgazdasági hatalom fellegvárai, és ezért lettek a támadások fő célpontjai. Ezen körök hány magas rangú vezetője vált a merényletek szerencsétlen áldozatává?"


[link]

2012. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
52%
Őszintén én is úgy gondolom, hogy a kormány keze is benne volt. Több szemtanú is hallotta a robbanásokat az épületben, amelyek a garázsból és a liftaknából jötte, azaz már alá volt bombázva az épület. A fenti tűzoltók is erről beszéltek, nem hiszem, hogy ennyi megrendült szemtanú hazudna. Inkább egy ok volt, hogy később bárminemű háborút indítsanak az olajért, valamint felpörgessék a hadiipart.
2012. szept. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
24%
Jaj gyerekek, nem unjátok már a "robbanásokat" (először egy repülő csapódott az épületbe, utána tűz tombolt órákig, de csak bomba lehetett), meg a "sértetlen" WTC7-et (az épület másik fele végig sérült, amit sem a Loose change sem a többi leleplező videó nem mutat), meg a rakéta méretű luk a Pentagonon, meg hogy nem volt repülőtörmelék. (Persze, hogy nem, mert a Loose Change készítői gondosan kiválogatták azt a néhány képet, ami alapján ez és így látszik. ) Meg a termitet (ami nem robbanószer).
2012. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
0%

"Öhm, igen be másoltam rengeteg megcáfolhatatlan dolgot,"


Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Tessék itt a Loose Change minden egyes állítása megcáfolva:

[link]

2012. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
67%

"Ezt te sem gondolhatod komolyan.

Tessék itt a Loose Change minden egyes állítása megcáfolva"


Öhm , én nem a Loose Changeból idéztem. Tényeket idéztem, nem konteót.

Én azokat a részeket idéztem, hogy Osama Bin Ladent nem gyanúsította az FBI, hogy a WTC 7 lett a világ első felhőkarcolója ami tűz miatt omlott össze palacsinta szerűen, a BBC 20 perccel az összeomlás előbb bejelentette. A jogi érdekességet, amit Larry Silvestrein csinálta. Kérdeztem, hogy az FBI miért nem adja ki 11 év utána köztéri kamerák felvételeit.


Ezeket, hogy cáfolja meg a videó?

2012. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
76%
És még az a kérdés maradt, hogy a terroristák véletlenül, akkor csapódtak be a wtc 1,2-be amikor alig volt benne ember, egy keddi hétköznapon. Átlagosan 50 000 dolgozott ott naponta. De így összesítve rendőrökkel,tűzoltókkal stb. kb. 3000 ember halt meg azon a napon.
2012. szept. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
43%
A másik furcsaság, hogy a romokat azonnal elkezdték eltakarítani, még mielőtt bárki megvizsgálta volna őket, még az amerikai katasztrófavédelmet sem engedték a romok közelébe. Miért? A támadás előtt miért nem engedték be a bombát kiszagoló kutyákat? A rendes megszokott átvizsgálás lett elnapolva. Gondolom ez is véletlen. Túl sok itt már a véletlen.
2012. szept. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 A kérdező kommentje:

Na igen, ez meg a másik, hogy egyből elvitték a törmelékeket, mielőtt bárki megvizsgálhatta volna őket, a WTC7-nél is megtették.

Tűz miatt nem tud leomlani teljesen, a szabadeséssel egyenlő gyorsasággal 1 ekkora épület, a vázának meg kellett volna maradnia akkor is. Példákat is mutatott a film, pl 2005-ben több mint 24 órán át keresztül égett 1 épület 32 emelete, a váza mégis megmaradt. A filmben el is hangzott, hogy ennek az épületnek a fontos pontjait kellett felrobbantani ahhoz, hogy így dőljön össze, és egyáltalán összedőljön. Elég sok a véletlen, és ha nincs semmi közük hozzá, akkor miért nem válaszolnak a kérdésekre? Az egyik jelentésben az is állt, hogy nem tudják megmondani miért így dőlt össze az épület.

2012. szept. 16. 10:37
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!