Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz 2001 szeptembe...

Te mit gondolsz 2001 szeptember 11-ről? Terrortámadás, vagy a kormány műve?

Figyelt kérdés

Én megnéztem pár dokumentumfilmet, mind 3 részét a Loose Change-nek. Ezekben egyértelműen alátámasztják, hogy nem terrortámadás volt, hanem szervezett, katonai pontossággal elvégzett robbantások.

Véleményem:

1 nő hamumintákat adott egy kutatónak,aki a társával megvizsgálta,hogy termit volt a hamutörmelékekben.Ha ez sem elég,ott van,hogy szinte szabadon esik ez a rengeteg acél,az épületeken olyan ,mintha robbanás lenne a ledőlések előtt,ahogy kirepülnek az ablakok. És ott vannak a szemtanúk, és túlélők beszámolói, sőt a tűzoltóké is: mintha robbanást hallottak volna. Mellette a sok pénz,katonai gyakorlat stb mind véletlen egybeesés lenne?

És mi az az 5 méteres lyuk a Pentagon oldalán,amikor a gép átmérője 37 m?A robbanószer kereső kutyák eltávolítása,az áramszünet, amikor nem működik a biztonsági rendszer több kábeles férfit is látnak.Zajok az üres emeletekről?A részvénykötések,a WTC megvétele,és terrortámadásra úgym. biztosítást kötnek?Bin Laden tényleg bal kezes, nem jobb,a felvételeken meg nem ő van,1 10 perces videó tőle,és máris feltudják használni a hangját.9 géprabló meg élt és virult közben?És ezután:nem a kormány volt? Ráadásul Barry Jennings volt az, akit kihoztak a 7-es épületből, tanúja volt mindennek, hallotta a robbanásokat stb., és mielőtt a NIST kiadta a hivatalos magyarázatot, amit 7 évig írtak, azelőtt 2 nappal halt meg, és azt állították, hogy nem volt 1 szemtanúja sem a 7-es épületben történteknek, Barry Jennings pedig túlélte, kihozták a tűzoltók, interjút is adott, amiben tisztán elmondta, hogy szervezett robbantások voltak, mivel más nem is lehetett...ott volt, érezte, túlélte, a halálát pedig rejtély fedi. Szerinted?



2012. szept. 15. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
71%
Az USA-ban már akkor elkezdték mondogatni, hogy valami bűzlik, csak hivatalosan nem lehetett publikálni ezzel kapcsolatos nézeteket, de ennek ellenére sokan foglalkoztak a témával már akkor, és rengeteg ember rájött, hogy a kormány általi elmélet "bűzlik". Csak nálunk lehet, hogy még 11 évvel később is az emberek többsége elhiszi a hivatalos verziót, mikor tőlünk nyugatabbra, ha nem is hivatalos fórumokon, de megcáfolták.
2012. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
68%

Így van, Chrisopher. Nem is értem a 73%-ost,hogy foggal-körömmel védi a hivatalos álláspontot.

Építészetileg, statikailag sem lehetséges egy ilyen összeomlás.

2012. szept. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
21%

" Csak nálunk lehet, hogy még 11 évvel később is az emberek többsége elhiszi a hivatalos verziót, "


Meg mindenütt a világban.


[link]


Nem, a konteó sehol sem tudott meghatározó narratívává válni, legfeljebb a Közel-Keleten, de ott meg inkább Izraelt okolják. És nem akarom bántani őket, de az elmúlt napok eseményei is igazolják, hogy ott mennyire topon van a jól informáltság és a józan, kritikus gondolkodás.


Nem hivatalosan megcáfolták a "hivatalos" verziót, mások szintén nem hivatalosan megcáfolták a hivatalos verzió megcáfolását. (Mert gondolom a nem kormány által kiadott Popular Mechanics vagy a netre magánszemélyek által felrakott videók annak számítanak.)

Ráadásul nem létezik "nem hivatalos" verzió. A "truther" a pálya szélén álló kibic, akinek egyszerűen csak semmi sem tetszik, semmi sem jó, ami "hivatalos" vélemény. Egységes narratíva arról, hogy "na jó, de akkor mi történt valójában" nincs, csak ismételgetik, hogy "inside job", "WTC7", "free fall speed", "controlled demolition", "nanotermite" aztán csókolom.

2012. szept. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
71%

"Nem, a konteó sehol sem tudott meghatározó narratívává válni, legfeljebb a Közel-Keleten, de ott meg inkább Izraelt okolják"


Mert túl sok az agymosott birka.Aki hisz a kormánynak az már eleve manipulált zombi.Ha annyira megbízható lenne az állam akkor miért titkolóznak annyira?Miért tüntetnek el mindenféle bizonyítékot?Ez mindent elárul


Egyébként elkezdtem nézni a videót amit belinkeltél de nem fejeztem be mert a hányinger kerülgetett egyszerűen már a tudattól hogy valaki a kormányt védi.A másik dolog meg az hogy jelentéktelen dolgokkal foglalkozott,erre meg nekem nincs időm.Engem nem érdekel például az hogy kihívták az embereket a toronyból,nem is emlékszem rá hogy a Loose Change-ben erről erról volt e szó,engem az érdekel például hogy az épület összeomlását hogyan cáfolja meg stb

2012. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
65%

Belinkelek nektek egy összeesküvés elméletről szóló filmet. Most nem a körítés a lényeg, hanem a szeptember 11-ei rész. Ha nem is minden állítás igaz benne, de a szemtanúk és a felvételek nem hazudnak. Érdemes megnézni, mert nem nagyon találkozik az ember, ilyen felvételekkel.


http://www.youtube.com/watch?v=K0cElTPsQx8

2012. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
68%
Az a vicc, hogy pont a kormány hivatalos álláspontja a legnagyobb konteó.
2012. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
74%-os: megnéztem amit linkeltél, tényleg szinte hihetetlen, és mégis igaz... az al-Kaida nem létezik, nem is tudtam, és még sok minden mást...áááh... először el nem tudtam képzelni, hogy milyen érzés az, amikor 1 propagandát mondogatnak neked, és te észrevétlenül elhiszed, majd te is úgy használod azt, hogy pl: "terrortámadás". Eszméletlen...
2012. szept. 18. 17:58
 48/57 anonim ***** válasza:
14%

"Egyébként elkezdtem nézni a videót amit belinkeltél de nem fejeztem be mert a hányinger kerülgetett egyszerűen már a tudattól hogy valaki a kormányt védi."


Ez sajnos egyéni szociális probléma. Vannak emberek, aki tesznek a kormányra és az igazság érdekli őket, meg a józan, szkeptikus gondolkodás. Ha ettől hányingered van, és csak azt akarod hallani, amit hallani akarsz, akkor hajrá, a konteókat neked találták ki.


"A másik dolog meg az hogy jelentéktelen dolgokkal foglalkozott,erre meg nekem nincs időm."


A videó a Loose Change minden egyes pontját telibe cáfolja, mindet. Ha csak a főbb kérdéseket érintené akkor az lenne a baj, ha mindent érint, az a baj. Egyes embereknek nehéz a kedvében járni.

2012. szept. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
37%

"A videó a Loose Change minden egyes pontját telibe cáfolja, mindet"


Én egyetlen egy cáfolatot sem találtam benne

2012. szept. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
37%
Ja, már végignézted, és kibírtad gyomorrontás nélkül. Arra a kínos tényre mit mondasz például, hogy a Loose Change manipulálja a bemutatott fotókat a Pentagonról?
2012. szept. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!