Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz 2001 szeptembe...

Te mit gondolsz 2001 szeptember 11-ről? Terrortámadás, vagy a kormány műve?

Figyelt kérdés

Én megnéztem pár dokumentumfilmet, mind 3 részét a Loose Change-nek. Ezekben egyértelműen alátámasztják, hogy nem terrortámadás volt, hanem szervezett, katonai pontossággal elvégzett robbantások.

Véleményem:

1 nő hamumintákat adott egy kutatónak,aki a társával megvizsgálta,hogy termit volt a hamutörmelékekben.Ha ez sem elég,ott van,hogy szinte szabadon esik ez a rengeteg acél,az épületeken olyan ,mintha robbanás lenne a ledőlések előtt,ahogy kirepülnek az ablakok. És ott vannak a szemtanúk, és túlélők beszámolói, sőt a tűzoltóké is: mintha robbanást hallottak volna. Mellette a sok pénz,katonai gyakorlat stb mind véletlen egybeesés lenne?

És mi az az 5 méteres lyuk a Pentagon oldalán,amikor a gép átmérője 37 m?A robbanószer kereső kutyák eltávolítása,az áramszünet, amikor nem működik a biztonsági rendszer több kábeles férfit is látnak.Zajok az üres emeletekről?A részvénykötések,a WTC megvétele,és terrortámadásra úgym. biztosítást kötnek?Bin Laden tényleg bal kezes, nem jobb,a felvételeken meg nem ő van,1 10 perces videó tőle,és máris feltudják használni a hangját.9 géprabló meg élt és virult közben?És ezután:nem a kormány volt? Ráadásul Barry Jennings volt az, akit kihoztak a 7-es épületből, tanúja volt mindennek, hallotta a robbanásokat stb., és mielőtt a NIST kiadta a hivatalos magyarázatot, amit 7 évig írtak, azelőtt 2 nappal halt meg, és azt állították, hogy nem volt 1 szemtanúja sem a 7-es épületben történteknek, Barry Jennings pedig túlélte, kihozták a tűzoltók, interjút is adott, amiben tisztán elmondta, hogy szervezett robbantások voltak, mivel más nem is lehetett...ott volt, érezte, túlélte, a halálát pedig rejtély fedi. Szerinted?



2012. szept. 15. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
29%

"A rendőröket vagy az FBI-osokat meg lekapták, amint egy letakart repülőgép alkatrészt cipelnek oda,"


Erről valami forrást. De mondjuk szép kis van sapka/nincs sapka megközelítés. Ha nincs a képen semmi, akkor azért konteó, ha van, akkor azt meg odavitték, azért konteó.


Nem érzékeled a legfőbb problémát? Emberek ezreit, de inkább tízezereit megmozgató összeesküvést vizionálsz, amiben benne volt minden állami hivatal, a média (a brit BBC is), meg még sokan mások. A Watergate-et egy maroknyi ember csinálta, és úgy belebuktak, ahogy kellett.

2012. szept. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
Én csak annyit kérdeztem, hogy szerintetek mi az igazság, nem én találom ki ezeket a dolgokat, nem én kérdőjelezem meg őket, csupán megnéztem jó pár dokumentum filmeket, amik egyértelműen alátámasztják a fent leírtakat... nem az én fejemből pattantak ki ezek a dolgok.
2012. szept. 16. 14:20
 33/57 A kérdező kommentje:
Sőt, nekem egyáltalán meg sem fordult eleinte a fejemben ilyen, elfogadtam úgym, hogy egy terrortámadás és kész, elkezdett jobban érdekelni a dolog, ezért utána nézegettem, dokumentum filmeket néztem meg az ügyről, ami elmozdított engem is annak a nézetnek az irányába, hogy ez nem terrortámadás volt.
2012. szept. 16. 14:22
 34/57 anonim ***** válasza:
61%
Olyan filmet, weboldalt bármit néztél-e, ami a konteókat kritikával illeti? Anélkül nincs "egyértelműen".
2012. szept. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 A kérdező kommentje:
Nem.
2012. szept. 16. 14:36
 36/57 anonim ***** válasza:
55%

Ami nem hivatalos verzió az már konteó,igen


Azt persze elfelejtettük hogy a médiát úgy manipulálhatják ahogy akarják tehát nem tudom mitől jobbak a "konteóktól"

2012. szept. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 A kérdező kommentje:
Gondolom azt ti is tudjátok, hogy aki pedig megkérdőjelezte a hivatalos jelentéseket, arra azt mondták, hogy terrorista, vagy hogy nem amerikai...egyáltalán hogy jut eszébe meg kérdőjelezni az állam bácsit meg a többieket?
2012. szept. 16. 16:27
 38/57 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, de ha a médiát manipulálják (a konteós videókat is valamilyen médián keresztül nézed), akkor meg ülsz az ismeretelméleti vákumban, mert miért is hinnél el bármit bárkinek.
2012. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 A kérdező kommentje:
De most ezen mit manipulálhattak? Elmondtak tényeket, és feltették azokat a kérdéseket, amikre mindenki keresi a választ, mert a kormány nem válaszol, és próbálták megmagyarázni szemtanúk beszámoló, interjúi,fizikai-és vizsgálatok alapján... én maradok azon az állásponton, hogyha nincs mit rejtegetnie a kormánynak,akkor miért nem válaszolnak?
2012. szept. 17. 14:20
 40/57 anonim ***** válasza:
73%

A kérdezőnél a pont


Például a pentagoni összeesküvés "elméletet" addig senki se cáfolgassa amíg nem mutatják meg a videót róla.Vajon miért rejtegeti a kormány a videót?Biztos van valami oka rá.Már ez is bizonyítja a tényt hogy itt valami bűzlik és nem az történt ami a hivatalos verzióban beadtak


Egyébként az összeesküvés elméletekkel kapcsolatban még annyit hogy ott vannak a források,bizonítékok csak utánna kéne nézni.De nem az ilyen reptoidos összeesküvés elméletekre gondolok,mert az már tényleg túlzás bár elgondolkodtató...azt se felejtsük le hogy nem minden összeesküvés elmélet,például a 2012-es világvége vagy UFO inváziók azok nem összeesküvés elméletek csak unatkozó gyerekek csinálnak róluk videókat stb

2012. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!