Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Te mit gondolsz 2001 szeptembe...

Te mit gondolsz 2001 szeptember 11-ről? Terrortámadás, vagy a kormány műve?

Figyelt kérdés

Én megnéztem pár dokumentumfilmet, mind 3 részét a Loose Change-nek. Ezekben egyértelműen alátámasztják, hogy nem terrortámadás volt, hanem szervezett, katonai pontossággal elvégzett robbantások.

Véleményem:

1 nő hamumintákat adott egy kutatónak,aki a társával megvizsgálta,hogy termit volt a hamutörmelékekben.Ha ez sem elég,ott van,hogy szinte szabadon esik ez a rengeteg acél,az épületeken olyan ,mintha robbanás lenne a ledőlések előtt,ahogy kirepülnek az ablakok. És ott vannak a szemtanúk, és túlélők beszámolói, sőt a tűzoltóké is: mintha robbanást hallottak volna. Mellette a sok pénz,katonai gyakorlat stb mind véletlen egybeesés lenne?

És mi az az 5 méteres lyuk a Pentagon oldalán,amikor a gép átmérője 37 m?A robbanószer kereső kutyák eltávolítása,az áramszünet, amikor nem működik a biztonsági rendszer több kábeles férfit is látnak.Zajok az üres emeletekről?A részvénykötések,a WTC megvétele,és terrortámadásra úgym. biztosítást kötnek?Bin Laden tényleg bal kezes, nem jobb,a felvételeken meg nem ő van,1 10 perces videó tőle,és máris feltudják használni a hangját.9 géprabló meg élt és virult közben?És ezután:nem a kormány volt? Ráadásul Barry Jennings volt az, akit kihoztak a 7-es épületből, tanúja volt mindennek, hallotta a robbanásokat stb., és mielőtt a NIST kiadta a hivatalos magyarázatot, amit 7 évig írtak, azelőtt 2 nappal halt meg, és azt állították, hogy nem volt 1 szemtanúja sem a 7-es épületben történteknek, Barry Jennings pedig túlélte, kihozták a tűzoltók, interjút is adott, amiben tisztán elmondta, hogy szervezett robbantások voltak, mivel más nem is lehetett...ott volt, érezte, túlélte, a halálát pedig rejtély fedi. Szerinted?



2012. szept. 15. 21:20
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
70%

"hogy a WTC 7 lett a világ első felhőkarcolója ami tűz miatt omlott össze palacsinta szerűen, a BBC 20 perccel az összeomlás előbb bejelentette. "


Már órákkal a tényleges omlás előtt tudták, hogy az épület össze fog omlani. Ez magyarázat lehet arra, hogy hogyan kapott a BBC egy téves hírügynökségi jelentést. Nem értem, hogy miért a BBC-n rugózol, és nem azon, hogy már három órával korábban megmondták a mentést irányítók, hogy össze fog omlani az épület, ami a konteósok szerint nem omolhatna össze.

2012. szept. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
65%

Megint nem értetted. Én nem konteót írtam le,hanem a tényt, hogy a wtc 7 lett a világ első felhőkarcolója ami tűztől eset össze PALACSINTA szerűen.

Az empire state building építői díjat érdemelnének amiért az ő épületük kibírta egy bombázó becsapódását és a tüzet.

2012. szept. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
A WTC 7 lett a 3. felhőkarcoló, az ikertornyok volt az első 2 a hivatalos jelentés szerint.
2012. szept. 16. 12:39
 24/57 anonim ***** válasza:
37%

"A WTC 7 lett a 3. felhőkarcoló"


A wtc 1-be, 2-be repülőgép is csapódott.


A wtc 7-be nem, csak tűztől omlott össze palacsinta szerűen.

2012. szept. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
22%

Jó, tények azok vannak bőven.

A WTC7 volt az első fémszerkezetes felhőkarcoló, ami súlyos szerkezeti kártól, és több órán át tomboló, megfékezhetetlen tűztől omlott össze. Ha már tények.


Az ESB-be egy kisebb, nem utazósebességű, nem csontig kerozinnal feltöltött gép ütközött, és az épület szerkezete is más volt. Ezek is tények.

2012. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
43%

"A WTC7 volt az első fémszerkezetes felhőkarcoló, ami súlyos szerkezeti kártól, és több órán át tomboló, megfékezhetetlen tűztől omlott össze. Ha már tények. "


Pontosítanék. Így megfogalmazva a harmadik.

2012. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:
No igen, de arra is azt mondták, hogy tűz miatt omlott össze, és akkora volt a hőmérséklet, hogy az acél megolvadt. Nagy hőségre senki sem panaszkodott, akik kijöttek az épületből. Szóval arra is azt mondták, hogy tűz miatt dőlt össze, erre itt az ellenpélda, amit írtam az imént: Spanyolországban 2005-ben egy felhőkarcoló 32 emelete több mint 24 órán át égett, a szerkezete megmaradt. Az acél meg olyan "kis" hőségen nem olvadhatott meg a WTC-ben, ezek fizikai tények, fizikai képtelenségek.
2012. szept. 16. 13:31
 28/57 anonim ***** válasza:
61%

Azt csak a konteósok állítják, hogy az acél megolvadt. Nem tény.

Meggyengült a hőtől. Ennyi.

2012. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 A kérdező kommentje:
És a Pentagonnál nem csak azokat a képeket gyűjtötték össze, amin 5 méteres lyuk van, hová tűnt az a Boing 747-es? Semmi jel, és bizonyíték sem utalt arra, hogy oda egy ekkora repülőgép csapódott be, és áttört egy 10m vastag falat. A rendőröket vagy az FBI-osokat meg lekapták, amint egy letakart repülőgép alkatrészt cipelnek oda, hogy azért legyen már valami, ami az ő igazukat adja. A hajtóműnek is meg kellett volna maradnia,mivel ennek a repülőnek azért vannak "elpusztíthatatlan" részei. Shakesville-ben szintén nem találtak semmi nyomot, hogy oda az United 93-s csapódott volna be. Egy viszonylag kis lyuk, és semmi más. A CIA emberei pedig szeptember 11-ei előtti héten szóltak jó pár "nagy embernek", hogy ne üljenek repülőre 11-én. Biztos nem fogják újravizsgálni az ügyet, sokan kérvényezték, köztük az elhunytak hozzátartozói, ismerősei, és a kételkedők, de mindet elutasították. A legnagyobb kérdés tényleg az, ha nincs mit rejtegetniük, akkor miért nem válaszolnak? Mire fel van ez a sok "véletlen" egybeesés és stb? Én nem szoktam sosem összeesküvés elméleteket szőni, ezt meg nem is én találtam ki, csupán a tények mást mondanak.
2012. szept. 16. 14:03
 30/57 A kérdező kommentje:
Ja igen és a Pentagonhoz még: 1 felvételen sem látszik egy Boeing, a szembelévő hotel kamerájánál meg az eset után egyből az FBI emberei jelentek meg, és lefoglalták a kazettákat, úgy szint a benzinkútnál. Kell a bizonyíték persze, ki is kell vizsgálni, de akkor miért nem adnak ki egy normális videót a történtekről? Azt ne mondják, hogy nincs ,mert van...
2012. szept. 16. 14:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!