Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Winston Churchill csak szerint...

Winston Churchill csak szerintem volt elítélendő háborús bűnös és uszító?

Figyelt kérdés
Te mit gondolsz róla?

2013. dec. 23. 16:14
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Miért kötelező még ma is tisztelni egy ilyen undorító alakot?
2013. dec. 23. 16:15
 2/31 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is az volt.


Emellett elmebeteg is volt, a kádjából politizált, meztelenül.

2013. dec. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
26%
churcil egy mocskos kommunistaimádó, szélkakas, undorító, püfffeszkedő, magyargyűlölő rém volt!
2013. dec. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 intrepid ***** válasza:
70%
Miért gondolod, hogy háborús bűnös? Azért mert megállította Dolfit? Amíg amerika teszetoszáskodott, az ő országa a hátát a falnak vetve védte magát. Franciaország hanyattdobta magát, kelet szintén sokáig bénázott, Sir Winston Churchill volt aki az elején meglátta, hogy mekkora a baj.
2013. dec. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%

Van valami konkrét indokod is, kérdező (és társai)? Szidni bárkit lehet, de kicsit hatásosabb lenne a dolog, ha konkrétumokat is írnátok.

Churchill volt az, aki először felismerte, hogy mekkora fenyegetést jelent Hitler, és fellépett ellene. Neki köszönhetjük, hogy ma nem nácik uralják Európát, ezért pedig hálás vagyok neki.

2013. dec. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Inkább uralták volna a nácik, mintsem a Szovjetunió és az USA!!!
2013. dec. 23. 16:37
 7/31 anonim ***** válasza:
31%

én nem akarom se a nácik, se a komcsik uralmát!

most egyébként a liberálfasiszták vannak európában hatalmon, ez churchill öröksége! aminek az lesz a vége, hogy sok európai nép ki fog halni, ha nem teszünk ellene!

2013. dec. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
54%

Én nem vagyok hálás Churchillnek semmiért.

Azok között volt, akik liberalista rendszert zúdítottak a világra.


Meglehet nézni Londont, okádékul néz ki.


Még egy olyan aberált ország nincs Európában, mint Nagy Britannia.

2013. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Churchill az első világháború kitörésekor is mindent bedobott, hogy az angolokat belevigye a németek elleni háborúba holott a németek nem akartak az angolokkal háborúzni. Ha az első vh-t a németek nyerik, nem is lett volna második világháború. Na erről ennyit.
2013. dec. 23. 16:46
 10/31 anonim ***** válasza:
62%

Hogy lehet vki olyan HÜLYE h inkább a náci elnyomást választaná a demokrácia helyet?

Hogy lehet vki olyan HÜLYE h inkább diktatúrában szeretne élni?

Jó dolgotokba nem tudjátok h mit csináljatok mert még nem éltetek diktatúrában, tudjátok ti egyáltalán mi az?

Liberálfasizmus takarodj már a hülyeségeddel nem kell minél több emberrel akik gondolkozni se tudnak a szélsőjobbos marhaságokat elhitetni.

Örüljetek h aránylag normális körülmények között éltek és esélye sincs annak h egyszer majd munkatáborokba, vagy kivégezni fognak vinni.

Winston Churchill egy jó politikus volt és ő neki is köszönhető volt a szövetséges győzelem.

Háborús bűnösnek meg semmi kép se lehet őt nevezni, csak az nevezi annak aki még a háborús bűnös kifejezést se tudja mit jelent.

2013. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!