Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Winston Churchill csak szerint...

Winston Churchill csak szerintem volt elítélendő háborús bűnös és uszító?

Figyelt kérdés
Te mit gondolsz róla?

2013. dec. 23. 16:14
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
25%
utolsó, én nem vagyok szélsőjobbos! hányszor mondjam már el???!!! én keresztény konzervatív jobboldali magyar vagyok, aki elítéli a nácizmust, a kommunzimsust, de ugyanúgy elítélem a liberálfasizmust (amit egyébként az szdsz és a dk képvisel legerősebben Magyarországon) is, mert az is pusztít, csak lassan! de a vége egy népírtás lesz!
2013. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
35%

10.

Mert vannak fontosabb dolgok, minthogy 4 évente tudsz-e vezetőt választani.


Szerintem a legfontosabb a létbiztonság, gazdasági növekedés, nép védelme


Ezt a liberalista demokráciát nem fogjuk túlélni sem mi, sem a többi európai.


Az egész hanyatlik etnikailag.

Ez mind a liberalista nézeteknek köszönhető, hisz abban mindent felülírnak az egyén szabadságjogai, náluk nincs nép, nincs család, csak egyén

2013. dec. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
77%

16:54

"Hogy lehet vki olyan HÜLYE h inkább a náci elnyomást választaná a demokrácia helyet? "


Mondjuk Magyarország (és még sok más ország) csak a náci és a bolsevik diktatúra között 'választhatott'! :)

2013. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
60%

Miért a nácik megvédték a saját népüket? Kiirtották a zsidókat aki mellesleg ugyan úgy a népük része volt és mellé a halálba küldtek még 7 millió német katonát. Azt hiszitek h a diktatúrában csak úgy fellendül minden és gazdagság lesz?

Nézzétek már meg Kínát fejlett ország, diktatúra van, de létbiztonság is van ott? Hát nincs, nyomorognak az emberek, ezt akarod ide is?

Nem vagytok képesek önállóan élni h mindig egy VEZÉR után sírtok aki majd fogja a kezetek és vezet azon az úton amerre ő akar menni?

2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
79%

"Mondjuk Magyarország (és még sok más ország) csak a náci és a bolsevik diktatúra között 'választhatott'! "

Én nem arra az időre gondoltam ott tényleg csak ez a kettő volt én arra gondoltam amikor egyesek itt sírnak h inkább nácizmus kéne ide.

2013. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem, nem hisszük azt.

A szabadság fogalma relatív.

Én most érzem, hogy elnyomás van.


Több külföldi országban is jártam már.


Marseilleban úgy éreztem, mintha az ereimet vagdosnák.

Az a város egykor szép európai város volt, hangsúlyozom, hogy csak volt.

Ma már nem is néz ki európainak, abszolút nem.A bűnözés nagy, engem is megpróbált kirabolni két kokeró.

Szóval ez nekem elnyomás.

2013. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
70%
Változnak az idők, el kell fogadni most már ilyen Európa. Lehet te elnyomásnak érzed ezt én nem.
2013. dec. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
57%

Nem, ez nem elfogadható.

Hisz, ezzel megszüntetjük azt, ami Európát európaivá teszi.


Akik azt támogatják azok olyasmi szindrómában szenvednek, mint a Helsinki szindróma.


Nekem apám Nyugat-Németországból származik, így jól ismerem a liberalista berendezkedést, elég jól, hogy tudjam milyen rossz és milyen káros.

Apám még a kilencvenes éveben is figyelmeztette a magyarokat, hogy ne szavazzanak az SZDSZ-re meg a hasonszőrű pártokra, mert olyan abszurd dolgokat fognak mondani és csinálni, amitől kettéáll az emberek feje.

Nem hittek neki, vagy csak legyintettek rá, mert törte a nyelvet, de pár év múlva igazat adtak neki és bánták, hogy nem hallgattak rá.


Németországot meg meg sem említem, az amit ez az ideológia csinál vele, azt elfogadhatatlan.


Én rendszerető ember vagyok, egy multikultis környezet nekem olyan, mint egy szoba amiben nem tudok rendet csinálni.

Olyan, mintha az lenne a természetes, hogy a sajtok helye a könyvespolcon van a könyvek között.

2013. dec. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
73%
Hát most lehet rendetlenséget látsz és meg lehet h igazad van, de én úgy gondolom h nem az ország határokat kéne nézni, hanem azt ahol élünk tehát a Földet. Jelenleg az emberek hazája nem egy ország hanem a Föld tehát tök mindegy melyik helyen milyen ember van én nem teszek köztük különbséget.
2013. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
35%

Lehet, de a Föld lakossága közel nincs egy civilizációs szinten.

Például egy átlag dél-koreai meg egy átlag európai nagyjából egy civilizációs szinten van.

De egy átlag japán meg egy átlag dél-szudáni nagyon nem.


Vannak különbségek, nem vagyunk egyformák.Valakik fejlettebb civilizációt építettek, valakik viszont semmit nem építettek és nem építenek ma sem.


Ismét Franciaországot hozom elő, már megbánták, hogy egy teljesen más civilizációs közösségből beengedtek embereket.Totál tönkreteszik az országukat.

Vagy ott van Svédország.Pár évtizede maga volt a béke, nyugalom szigete, erőszaknak alig volt nyoma.De ez már csak a múlt.


Igenis van különbség az embertípusok között

Genetikai kutatásokat végezni ilyen téren tabunak számít, mert vannak akik félnek, hogy fajelmélet születik.

2013. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!