Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1421/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Csüszi!

A két tekercs nem egyforma,és ez csak akkor derül ki,ha letekered és megszámolod,de a hosszát is összemérheted.

Minimum 6-10 menet különbséget saccolok.

2015. dec. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1422/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Mitől lenne többlet kondik párhuzamos töltés/soros kisütésekor?"

Valóban nem változik sem az energia, sem a töltés a kondik soros/párhuzamos átkapcsolásától. De változik a feszültség, amikor sorosra kapcsolod át. És a nagyobb feszültség áramot hajt a kisebb feszültségű hely irányába.

[link]

És a hatásfok úgy növekedett, ha minél nagyobb tápfeszültséget alkalmaztam, ehhez kisebb kapacitású kondik társultak, a kis kapacitás kisebb időállandója miatt meg nagyobb volt kapcsolgatási frekvencia. Ez a gondolatmenet fedezhető fel Hyde generátoránál is.

Ha hülyeség lett volna az eredmény akkor most nem jutott volna eszembe újra hogy elővegyem. Méghozzá nagyobb tápfeszültségen és négy kondit alkalmazva.

A régi áramkörből már csak a NYÁK-terv maradt meg, a többi megtetszett a mérést végző ismerősömnek.

[link]

Ha érvényes az energiamegmaradás akkor miért ez az eredmény volt nekem is:

[link]

Vagyis a bemenő energia nem bírta kivilágítani az izzót a jól megválasztott előtét ellenállás áramkorlátozó hatása miatt. De rákötve ezt az áramkört, ugyanaz az izzó világított. Még az izzókat is felcseréltem, hátha gyárilag eltérő teljesítményűek, de az eredmény ugyanaz volt. Valamint miért jött ki többletenergia az ismerősöm tárolós szkópos mérésénél is, amely műszer megbízhatóan kiintegrálja a mért U és I értékeket. Mindenki tévedett, beleértve a műszert és az izzókat is, és neked van igazad? És akkor Hyde miért szabadalmaztatta generátorát? Azért hogy megtévessze az ostobákat, mert szerinted minden feltaláló csaló?

Persze annyiban igazad van hogy a szabadenergia témakörben vannak gazemberek is, akik papok módjára szándékosan zagyvaságokkal próbálják eltéríteni az embereket az igazságtól. Könnyen felismerhetőek, hisz a nyelvezetük sem nem fizikai, sem nem villamosmérnöki hanem gravitációs féreglyukakról és hipertéri quantum ugrásokról, stb. szólnak.

2015. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1423/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Oké!Akkor mi a gond?...Használd ha több jött ki!"

Ja értem, egyszer már írtad hogy használjam ha van, de ne mondjam el senkinek. De te kérted többször is hogy mutassak egy icipici többletenergiát. Hát mutattam néhányat.

2015. dec. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1424/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Minimum 6-10 menet különbséget saccolok"


Ennél lehet,hogy van gyári szórás.De a saját tekercselésűnél nincs,lemérve sem.


Csüszi voltam.

2015. dec. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1425/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
Oké hogy a sajátnál nincs,de nem azt kötötted szembe...
2015. dec. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 1426/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsiteagyhalott!

"Ha hülyeség lett volna az eredmény akkor most nem jutott volna eszembe újra hogy elővegyem. Méghozzá nagyobb tápfeszültségen és négy kondit alkalmazva. "


Oké nem volt hülyeség az eredmény,de akkor miért raktad el?

Miért nem használtad fel azonnal?Ja és miért nem osztottad meg a többiekkel?


Eszedbe jutott,,???Mi?És hová?Neked nincs eszed te csirke!

Elfelejtetted?

Arra azért kíváncsi lennék,hogy szerinted mit nevezel Hyde generátornak...ja és kb hogy működik?


Hogy valamiben igazad is legyen:Szabadenergia témában vannak az általad említett gazemberek,féreglyukas csalók,és... az ostobák.

Te tényleg nem érted mi történik,ha sorba,vagy párhuzamosan kötsz két kondit?Számolni tudsz?Kapacitás?

Tárolt energia?

...gyanítom,hogy az idővel nagy bajban vagy.

2015. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 1427/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Ja és miért nem osztottad meg a többiekkel?"

Megosztottam volna ha eszembe jut. Miért nem jutott eszembe hogy megosszam? Hát mert valamit megosztani csak olyannal lehet, aki a szabadenergia korlátlan elterjedésének pártján áll. Aki azt az igét hirdeti a híveknek hogy szabadenergia nincs, meg hogy minden feltaláló csaló, meg azt hogy 30 év kutatómunkája alatt megbizonyosodott arról hogy nincs... Együttműködni, pozitív infókat megosztani csak pozitív hozzáállású emberekkel lehet.

Ez épp olyan, mint ha egy búskomor gyásszertartáson azért lázonganának az egybegyűltek hogy te miért nem játszottad el Mr. Been-t és miért nem vidítottad fel őket. Hát azért mert azt várták el hogy te is krokodilkönnyeket hullass.

Te magad mondtad, idézem: "Hallgass!". Ahogy azt is hogy "hülye vagy, sült ökör vagy", stb. Mindezzel kifejezve azt hogy kizárólag szabadenergia ellenes infókat vársz el. És azt hogy senki ne merészeljen állításaidnak ellent mondani. Azt kapod amit kérsz és elvársz. A kísérleteid eredményeiként is azt kaptad.

2015. dec. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 1428/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ha visszaemlékezel Karvakra, meglepően gyümölcsöző volt az amíg itt fórumozott és egymásra találtunk. Mert kettőnkben az a közös hogy ő is a szabadenergia korlátlan elterjedésének oldalán áll. Meg az infók korlátlan áramlásának oldalán.

Például egy vegetariánussal sem lehetne azon fórumozni hogy mi jobb, a sült vaddisznó vagy a mangalica. De olyannal igen, aki mindkettőt szívesen megkóstolná vagy jól is lakott belőle. Te meg vegetariánusként akarsz húst fogyasztani, azaz ellene vagy a szabadenergia infók korlátlan terjedésének, meg annak hogy mindenkinek lehessen, de ennek ellenére így akarsz használható infókhoz és működő készülékhez jutni. Ez több mint nevetséges.

2015. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 1429/1938 anonim ***** válasza:
70%

Te is olyan vagy mint az egykori TSZ-elnök ismerősöm. Aki felháborodottan számon kérte tőlem hogy miért nem említettem neki már korábban azt hogy a háztáji gazdaság keretei közt ilyen hatékonyan működik a termelés. Persze megmondtam neki hogy miért nem, azért nem mert forrott a levegő a magántulajdon-ellenességtől, csakis kommunista eszmékről lehetett a brigádban beszélni. Aki maszek gazdaságot említett volna, meg azt hogy az hatékonyabb, azt akár kuláknak gyanították vagy minősítették volna az elvtársak és egykori ávósok.

Hát te is hasonlót kértél tőlem számon. Általad folyik a szabadenergia kutatók megégetése, csalóknak nyilvánítása, stb. Utána meg megkérdezed hogy miért nem mondtam hogy én is tudok eretnek titkokat.

2015. dec. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1430/1938 anonim ***** válasza:
70%

Hogy jön a kondi soros/párhuzamos kapcsolgatáshoz a Hyde generátor? Úgy hogy mindkettő kondi kapacitásának változtatásával növel feszültséget, felváltva a két oldalon:

[link]

Ahogy valószínű a Testatika gép is így működik, csak annál a kapacitás változtatása mégkülönösebben van megoldva:

[link]

Vagyis a kondenzátor dielektrikumának dielektromos állandóját mágneses térrel változtatják. Valószínű van ilyen szigetelő anyag, aminek mágneses tér hatására nem csak a permeabilitása hanem a permittivitása (dielektromos állandója) is változik.

2015. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!