Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1471/1938 anonim ***** válasza:
70%
Ahogy írtam, úgy döntöttem hogy már nem "publikálom" a részleteket. Vagy mindenki előbbre viszi ezt a témát, vagy senki.
2015. dec. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 1472/1938 idegen.1 ***** válasza:
71%

Ne várj másra!Vállald el a vezető szerepet és állj ki amellett amiben hiszel!Én bátran kiállok amellett amit biztosan tudok.

Nem tévedek nagyot,ha azt gondolom hogy valami áramkör szimulátorral építesz virtuális áramköröket.A valóság és a "virtuális"valóság között nincs semmilyen átjáró.Sem féreglyuk,sem csillagkapu...

Vásárolj egy forrasztópákát!Sosem késő!

2015. dec. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1473/1938 anonim ***** válasza:
70%

Ne keverj össze Karvakkal, ő dolgozott számítógépes szimulátorokon, én soha. Én tartom magam ahhoz a mondáshoz, hogy a tudomány két lábon halad előre, az egyik az elmélet, a másik a gyakorlat. Egy-egy elméletet mindig a valóságban szoktam kipróbálni és nem "játékprogramokon".

Nem látom értelmét publikálni az információkat. Ez nem azt jelenti hogy nem foglalkozok vele.

2015. dec. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1474/1938 anonim ***** válasza:
100%

"míg a pénz az úr, béke és harmónia-SOSEM-lesz a Földön....Nem a pénz a bűnös, hanem az ember."


Ez már ezós duma,de igy igaz.Sosem volt és sosem lesz.Máskülönben stagnálna,az meg nem vezet sehová.Csak a változásból lehet a léleknek fejlődni.Következésképp mindig szükséges mindkét állapot.A jó és a rossz,meg a csúf.És ki dönti el?Biztos,hogy szaralak aki szaralak?A lélek (vagy nevezd aminek akarod) dönti el mikor mennyi időt szán a tapasztalásra,fejlődésre.De az egyiket csak a másik segítségével tapasztalhatja.Be a gödörbe,ki a gödörből.Nem ördögi kör ez, csak a periódusidő évezredekben mérhető.


"Nem látom értelmét publikálni az információkat."



Valamikor járt itt egy manus,kinek szavát lényét jól kiforgatták.Még ma is.Intézett hozzánk jó néhány megszívlelendő szavakat.


"Ha a legkisebbel teszed,velem teszitek azt"

2015. dec. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1475/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
A manus ott van minden emberben,hangja belső hang,füllel nem hallható.Gondolatok,érzések formájában megtestesülhet...ha nincs túl mélyre ásva;vagy nem mumus a manus:)
2015. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 1476/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Boldog Karácsonyt Emberek!

...neked is Józsi!:)

2015. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 1477/1938 anonim ***** válasza:
100%

NEM ÉRTEM !! Belenéztem ebbe az oldalba is, egyértelműen azt látom azok írnak a legtöbbet, akik nem hisznek a többlet energiában, ami nem is lenne baj, ha nem egy olyan oldalon tennék meg, ami kizárólag erről szól, miért jönnek ide és miért szólnak bele olyan dolgokba amikor "primitív" emberek beszélgetni próbálnak olyan dolgokról ami szerintük nem létezik. NEM ÉRTEM !! Miért kell őnekik meggyőzni minket, hogy amin gondolkodni próbálunk az nem létezik, és nem jó az elmélet.ha szeretnénk mi rájönni a végére. Persze a legtöbb dolog ami a neten van, szerintem sem életképes, de azokhoz nem is szólok hozzá.Mindenki másban látja a megoldást.Ezen azért gondolkodtam el,mert nekem is van egy elméletem a többlet energiáról kb két évet gondolkodtam rajta,számolgattam és kísérletezgettem, hogy életképes e.Tavaly elkezdtem csinálni,rengeteg mechanikai problémába ütköztem amiket nem tudtam megoldani egyedül,próbáltam keresni olyan embereket akik tudnának segíteni,de mindenki kinevetett és nem foglalkoztak velem.Már én is elkezdtem azt hinni,hogy ebben csak én látom a többletet 2015 áprilisában a Németek kihoztak egy ilyen gépet, amit gondolom le is védtek.Igaz elég egyszerű megoldással álltak elő,ebben sokkal több a potenciál.A mai napig nem találok olyan embert aki segítene ezekben a megoldásokban.


[link]

2016. febr. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1478/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni a működés elvét!

Én annyit tudtam a videókból kiszűrni, hogy a hengereket a vízzel teli edény legalján feltöltik levegővel, ami felhajtó erőt ad.

Az edény aljára könnyű lehet eljuttatni a levegőt, de azt be kell préselni valahogyan a vízzel teli hengerekbe.

Minél mélyebben van a víz alatt a levegő betáplálása, annál nagyobb lesz a felhajtó erőből származó munkavégzés.

De a betápláláshoz szükséges energia is növekedik.

Minél mélyebben a víz alatt kell bepréselni a levegőt, annál nagyobb nyomást kell leküzdenie a levegőnek.

Ha csak ennyi a működés elve, akkor tutti, hogy nem ad plusz energiát...

2016. febr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1479/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Ha viszont a víz árammal történő bontásáról szól, akkor az áramnak teljesen mindegy, hogy milyen mélyen a víz alatt bontja fel a vizet hidrogénre és oxigénre.

Akár több száz méterre a felszín alatt is bekövetkezhet a víz bontása. A felhajtóerőből származó energián kívül még hidrogénhez is juthatunk, amit el lehet égetni fent a felszínen...

2016. febr. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1480/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
A sok Petit,a sok Ferit,a sok Zolit,a sok Attit,és Tercsi Fercsi Kati Klárit sokkal könnyebb hülyíteni/átverni/,mint azt elhitetni,hogy hülyítik/átverik/őket.
2016. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!