Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1511/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

Lehet, hogy megvan a mágnesmotor működő prototípusa?!!!


Itt már múlt időben beszélnek:

[link]

2016. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 1512/1938 anonim ***** válasza:
100%
Kérdőre kell őket vonni,hátha.
2016. márc. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1513/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Hol látsz különbséget?Ugyanaz a hatás,csak a mágnes-vas ingát FÜGGŐLEGES tengelyen képzeld el.

A gravitációs és a mágneses erőhatás között nagyságrendbeli különbség van./hatótávolság/Gondold végig:A gravitációs inga akár több kilométer hosszú ingakarral is működik,de nézz meg egy jó nagy szuper mágnest!Pl:Egy6x6x2cm-es neodímium.Közelről nagyon erős,de egy egy méterre lévő vasra már alig hat.

2016. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 1514/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

hmmm... h [link]

A pénzek stimmelnek,a Magyar reformok működnek!

...a többi csak mellébeszélés.

Sajnos lehetetlen utánajárni,kérdőre vonni vagy ellenőrizni.Minden "titkos"(ami nem működik):)))

2016. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 1515/1938 NeoSzZ ***** válasza:
100%

a kulonbseg, egyertelmuen a vonzasi ero novekedesenek utemeben van.

ha a gravitacio is nagy utemben none, akkor az inga is megallna.

az inga a maximalis sebesseg elerese elotti pillanatban, egy maximalis erot kapna,de nem tudna gyorsulnl, mert ugyan az az ero a kovetkezo pillanatban mar fekezo iranyu. a magnes nagyon nemtudja a vasat elengedni, mig a gravitacio eseteben a nemelengedes nem olyan intenziv.

az inga maximalis sebessege nem 6 oranal van, hem a menet irany szerint kicsit kesobb.

minel kesobb, annal jobban leng.

az inganak van ideje felgyorsulni, mig a vasnak a magnes kozeleben nincs.

ez az egyik kulonbseg...

2016. márc. 10. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1516/1938 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, József vagyok. Megéreztem hogy hosszú idő után vissza kell ide néznem, s látom megy is tovább egymás hajának tépése. :))

Idegen, soha többé ne "rágalmazz" meg engem olyan marhasággal hogy Keshe alapítványról vagy "Rend" című írásról én rakok fel tudománytalan dolgokat. Sejtheted jól hogy a dolgok logikáját keresem és nem pedig hókuszpókuszokat.

Ezt viszont valóban én írtam és tettem is közzé:

[link]

És rámondhatod amit szoktál hogy marhaság, attól még nem lesz az. Mert áramok összegzésével tényleg nagyszerű dolgokat lehet művelni. De mint írtad egyszer, csináljam meg magamnak és használjam, de ne tegyem közzé. Különös hogy az emberiség olyan hogy a szabadenergia elterjedését mindig megakadályozza. Az oka talán az lehet hogy mindenki meg akar belőle gazdagodni. Ha meg közkincs lenne, onnantól meg senki sem lehetne gazdag belőle, akár a szocializmusban.

Szerintem meg kár egymás haját tépni mert előbb vagy utóbb úgyis elterjednek ezek a készülékek. A késleltetéssel meg csak magunknak ártunk.

A most belinkelt oldallal kapcsolatban határozottan ki is jelentem hogy a fizikában ez az egyetlen lehetőség a többletenergiára, vagyis az energiaképlet négyzetes paraméterének több tagból való összegzése. Például lehet a mágnesmotorokat is bármeddig vesézni vagy alapítványként csinálni, annál is ez a lényeg, ahogy már kiveséztük.

2016. márc. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 1517/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi!

Remélem nem rágalmazlak azzal,hogy az elképzelésed marhaság.Nincs "többletenergia"!Nehéz belátni?

Szerintem is kár egymás haját tépni mert előbb vagy utóbb úgyis kiderül,hogy egymást hülyítik az emberek./igen:a pénzért/

Ez más területekre is igaz,de ezt már kiveséztük.

Bizonyítsd be,hogy lehetséges!Tiéd a pálya!

"áramok összegzése"...jaaa és akkor több folyik kifelé mint be ugye?

2016. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1518/1938 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer már megígértem itt hogy többé nem teszek közzé részleteket. Ha szerinted nincs többlet, akkor a nyilvánosság előtt legyen úgy. Engem nem zavar hogy mit hitetsz el a nyilvánossággal, sőt azzal csak nyugisabb az életem ha nem írkálok a neten.
2016. márc. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1519/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Ha szerinted van akkor a nyilvánosság előtt legyen úgy!

Mi a francnak írtál akkor?...hmm?

Ködösíteni?

Vedd le a rózsaszín szemüveget erre a két percre,amíg ezt elolvasod.Elfogultság nélkül gondold végig a "szabadenergia" lehetőségét/korlátait.

Ha létezne ilyen,akkor azt meg lehetne valósítani többféle módon és eszközzel.

Ha van egy működőképes effekt,vagy alapelv akkor az analóg módon létrehozható lenne bármelyik hatással.

Akár gravitációs,mechanikus,mágneses,nyomásos,felhajtóerős,hőtágulós,vízbontós,elektromos,...stb(soroljam még?)kölcsönhatással.

KÖLCSÖNHATÁS.

Érted?Newtoni felfedezés.

Az elektromosság ma már nem valami varázslat!XXI. század van.Már nem mindenki hülye ehhez,mint amikor békacombokból varázsoltak áramot.

Az áram,mint áramlás analóg a csőben/mint szigetelőben/áramló folyadékkal.Se több se kevesebb.

Összegezheted...de akkor kétszer annyit kell betenni,és nem jön ki több.Növelheted a nyomást,és a sebességet egy leszűkített csővel,de ettől az az azonos idő alatt átfolyó anyagmennyiség(vagyis az áram)ugyanannyi marad.

Nincs négyzetreemelés,nincs többlet.

Csak azért írtam írtó egyszerű példát,hogy hátha megérted:))

...Visszaveheted a szemellenzőt,meg a fülvédőt.

Keresd ami nincs...

2016. márc. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1520/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Neo!

Energetikai szempontból nincs különbség.

Az erők exponenciális görbéje és a távolságok között van.

2016. márc. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!