Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1611/1938 anonim ***** válasza:
70%

Szinte vártam hogy pontosan ezeket a sorokat írod. Vagyis hogy nem sikerült eltalálni a rezonanciát és feltornászni a rezgési amplitúdót. Pontosan ezt szokták mondani azok is akiknek például fémkereső áramkört adtam, hogy szerintük működésképtelen és átverés az egész. Én meg ugyanabból az áramkörből megépítettből elő tudok venni egyet a szekrényemből és nem csak működik de készen áll egy új-zélandi aranyásó kalandra. Én ezzel az eredetileg fémkeresőhöz készült oszcillátorral szoktam meghatározni egy-egy rezgőkör rezonancia-frekvenciáját, hogy valami tájékoztató adat legyen róla:

[link]

A reed relé nyitott és zárt állapotában is meg lehet vele határozni. Majd alulról nagyon lassan megközelíteni ezt a frekvenciát, hogy ha közeledik akkor legyen idő feltornázódnia a rezgési amplitúdónak. Látni és hallani fogod ha eltaláltad mert a trafó valamelyik kivezetései közt erős kisülések fognak átütni és a reed relé is szikrázni fog és a vasmag hangot is fog adni. No de minek írogatok, ha valamit nem sikerül megismételni akkor biztosan én vezetek félre másokat, valószínű fizet érte az olajlobbi. És nem ám arról van szó hogy az utánépítők nem ismerik elég behatóan az adott áramkört.

Ugyanezt szokták írni angol nyelvű fórumokon Akula083 áramköreiről is, hogy csak Akulának működik, senki másnak nem. Érdekes, mert nekem az is működik, olyan értelemben hogy a többletenergia jelenleg visszahat a primer oldalra is. Ennek magyarázata az, hogy én nem csak utánépíteni szoktam valamit a kis munkával befektetett nagy nyereség reményében hanem addig nem nyugodtam míg ki nem nyomoztam és meg nem értettem teljes mélységében a hozzá szükséges elméletet is.

2016. dec. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1612/1938 anonim ***** válasza:
70%
Ja és van egy jó tanácsom, az előbbi hozzászólásomban közölt áramkört NE építsd meg, mert valószínű másnak az sem fog működni. Például azért nem, mert bizonyos LC rezgőköri paramétereknél a 10k-s potméter alatti 1k-s ellenállás értékét is csökkenteni kell hogy beinduljon a rezgés. És ha ilyen apróságot nem közlök annak reményében hogy az utánépítő úgyis tisztában lehet vele, és ha emiatt nem működik akkor átverés, szájhősködés, sőt Idegen barátunk sült ökörnek is mondott. Felőlem lehet, én tovább folytatom alkotó nyugalomban például az Akula féle nagyszerű generátor utánépítését.
2016. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 1613/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Úgy hülyeség az egész ahogy van."

Sajnos ugyanezt mondják és hiszik a szabadenergiáról a legtöbben. Persze készen már kellene az embereknek. Például vant fent a YouTube-on a Forradalom az energiatermelésben c. film (két része is van), abban adás alatt betelefonál valaki hát hogy neki olyan 10-40 kW-os generátor kellene. Nem értem minek az neki. Hisz amikor tenni kellett volna érte akkor egyáltalán nem telefonálgatott és nem dörömbölt az ajtón, folyton ajánlkozva hogy mi módon akarja részét kivenni ebből a munkából. Sőt akár azt hangoztathatta hogy hülyeség az egész. Ha hülyeség akkor minek akarja megvenni? Nem, nem hülyeség, csak a rögös út végigjárását tartják annak az emberek. A kész gyümölcsöt nem.

2016. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 1614/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Szinte vártam hogy pontosan ezeket a sorokat írod"


Tisztelt névtelen akárki (talán a József) !

Ha ezzel eleve tisztában vagy akkor miért engeded,hogy eddig fajuljon a szóvita?Az alap KIJELENTÉSED ez volt:


-----Sikerrel reprodukáltam Naudinnak az ehhez hasonló kísérletét:

[link]

A jobb oldali parametrikus rezgőkör sem elektromos sem elektromágneses úton nem kap energiát a bal oldalról. A bal oldali áramkör kizárólag a reed relé kapcsolgatását végzi. A rezgőkörbe kötött 6 V / 2 W-os izzó először egy felvillanás után kiégett amikor a rezonanciát eltaláltam.

Nincs kívülről betett energia----


Én erre azt írtam:

---Valaki (név nélküli te vagy a Józsi?) a közölt rajzod és a közölt elméleti kötésed nem egyezik!!


Azt sugallod,hogy neked bizony néhány jelentéktelen watt bevitelével több wattot tudtál kivenni.Vagyis többletet.De nem árulod el mert úgyis marhaság mások szerint.


Két dolog lehet,vagy tényleg így van de nem akarod elárulni valami okból.Ez megint egy emberi butaság.

Vagy pedig egészen egyszerűen nem mondasz igazat.Ez pedig több mint emberi butaság.----


A válasz mindenféle volt,de nem a valóság.Ám ezt is írtad:

----A reed relés áramkört már átalakítottam telítődő vasmagos kivitelű kísérleti példányra. Ha netán visszaalakítom akkor készíteni fogok róla videót és képeket és mammutmail-lal felrakom ide,----


Tessék beváltani az ígéreted,különben szavahihetetlen vagy.



"Látni és hallani fogod ha eltaláltad mert a trafó valamelyik kivezetései közt erős kisülések fognak átütni"

Ezt írtam:

---Ha pontosan lerajzolod akkor én magam fogom megépíteni.Addig amíg valami eredményt ki nem csikarok belőle.

ELFOGULATLANUL!---


Leírtam,hogy nem tudtam kiszedni belőle semmi feszültséget.Szerintem nem nekem kellene az áramkört megmutatni hanem neked.


"No de minek írogatok, ha valamit nem sikerül megismételni akkor biztosan én vezetek félre másokat, valószínű fizet érte az olajlobbi. És nem ám arról van szó hogy az utánépítők nem ismerik elég behatóan az adott áramkört."

Tényleg miért írogatsz ide?



"Érdekes, mert nekem az is működik, olyan értelemben hogy a többletenergia jelenleg visszahat a primer oldalra is."


----------------------------------------------------------

Még egyszer,NE LEGYÉL SZÁJHŐS MUTASD MEG légyszi,szeretnék én is tanulni tőled!!!

----------------------------------------------------------


"Nem, nem hülyeség, csak a rögös út végigjárását tartják annak az emberek."


Pár évet már rááldoztunk pénzt időt nem kímélve a témákra.

Emberi tapasztalat az van,hencegő szájhősök tömkelegével találkoztunk.De SEMMIT nem tudtak a valóságban felmutatni.

Te is ezek közé tartozol?

2016. dec. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 1615/1938 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen azzal van maximálisan tele a tököm, hogy én közzé teszek másoknak hasznos infókat, de mások nem teszik ugyanazt. Sőt ha valami nem teljes akkor szemtelenül hozzá teszik hogy várják a teljes munkát, mert még a héten szeretnének rohanni a Szabadalmi Hivatalba vele. Hát ez így NEM működik. Hogy én dolgozok, megosztok részleteket, másé meg a haszon. Ami még nem is lenne baj de legalább ők is tegyenek közzé hasznos infókat.

Például egyszer régebben személyesen mutattam be valakinek egy ívkisüléses többletenergia áramkört, hogy komoly laborműszerekkel mérjünk rajta. Majd miután a fizikus kollégái is kijelentették hogy többletet mutat, elment leszabadalmaztatni. Majd írogatott hogy várja a többi munkát. Persze önmaga azóta sem csinált rajta vagy belőle semmit és már lejárhatott a 20 év ameddig ér a szabadalom. Gondolom még morog is magában miszerint én vertem át őt mert nem készítettem belőle egy Moray készüléket. Mivel az ingyenenergia az emberek szerint azt jelenti hogy valaki más ingyen megcsinálja.

Az a reed relés áramkör ahogy írtam is, nem jó semmire mert még szikrázik is a relé majd összeégnek az érintkezői. A vezérlését kétszeres frekvenciával kell végezni mint az a freki amin a rezgőkör rezeg. Linkeltem videót például az idehaza készített QEG-ről is, annál a készüléknél sem táplálnak energiát a rezgőkörbe. Mivel a forgórész nem mágnes csak lágyvas. És kezdő töltést sem adnak a rezgőköri kondiba annál sem. Az is csak induktivitást változtatva gerjeszti a szintén parametrikus rezgőkört. Az 1 kW-os motor azért kell mert rezgés közben nehéz a vasmagot forgatni. Ez a reed relés annak a készüléknek egy nagyon leegyszerűsített modellje.

Hencegni vagy átverni nem szoktam senkit, de annak nyomatékot szoktam adni hogy az emberek hagyják a félrevezető hipertéri elméleteket és a parametrikus rezgőkörök valós elméletét használva dolgozzanak tovább. Azt szeretném hogy ne pont én legyek az aki piacra dob valami szabadenergia készüléket hanem dolgozzon rajt bárki más is és akinek előbb sikerül egy jót létrehozni, az gyártsa is. Tök mindegy hogy ki lesz az, csak ne egy ember dolgozzon rajt mert többnek nagyobb az esélye. Vagyis nem a többi feltalálójelölt likvidálása a célom ahogy azoknak akik szándékos dezinformációkat tettek közzé. Hanem ellenkezőleg, az a célom hogy sok lúd disznót győzzön, illetve parazita energetikát győzzön. De az emberek sosem értettek meg, például ki akartak zsákmányolni, vagyis találjak fel övék meg a haszon. Vagy átveréssel vádoltak, például volt aki azt állította hogy én írtam a "Rend" című zagyvaságot.

2016. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 1616/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Linkeltem videót például az idehaza készített QEG-ről is, annál a készüléknél sem táplálnak energiát a rezgőkörbe. Mivel a forgórész nem mágnes csak lágyvas..... Az 1 kW-os motor azért kell mert rezgés közben nehéz a vasmagot forgatni."


Figyelj,megcsináltuk (amit belinkeltél videót ott R.Frakkas mér,tudom,hiszen ismerem) kimértük és a hatásfoka 40-45%.Vagyis "tényleg" többletenergia gép.


Szerinted ez a szó mit jelent?


"azzal van maximálisan tele a tököm, hogy én közzé teszek másoknak hasznos infókat, de mások nem teszik ugyanazt. Sőt ha valami nem teljes akkor szemtelenül hozzá teszik hogy várják a teljes munkát"


Nekem meg azzal van maximálisan tele,hogy alaptalanul terjesztenek mindenféle baromságokat.Ha pedig számon kérik tőlük akkor ócska dumával védekeznek,mint TE is.


NE HENCEGJ,HOGY MID VAN HANEM MUTASD MEG EGY NYAMVADT VIDEÓBAN!!

2016. dec. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1617/1938 anonim ***** válasza:
70%

A kedvedért szedjem szét egy másik kísérlethez átalakított áramköröm és alakítsam vissza a meghajtóját a reed relés áramkörhöz mert te nem hiszed el hogy működött. Tudod mit, akkor ne hidd el. Mert nekem az a kényelmesebb és nem pedig az hogy összerakjak újra egy olyan áramkört amiről pontosan tudom hogy a reed relé nem bírja tovább 15-20 percnél és nem jó semmire.

Korábban egy másik fórumon például Idegen az élen azzal vádoltak hogy a négyzetes összegzős energianyerési magyarázatom félrevezetés. Aztán bebizonyosodott hogy még a mágnesmotorok is az alapján működnek vagy hogy a szerb Milkovic is erre az elméletre jutott és azóta nem hallok ilyen vádakat. Ma meg újabb vádak születttek, például hogy nem volt működő reed relés áramköröm.

Ezek szerint Naudin és társa is csak szórakoznak az ilyen "hülyeségekkel":

[link]

[link]

Az utóbbi linken látható kísérletet is meg lehet ismételni sikerrel, én is megismételtem valamikor régen. Vagyis bármilyen kapcsolóval nagy induktivitás csökkenést és energia megugrást lehet előidézni. Az izzó fénye meg fog növekedni egy pillanatra, akár akkor ha lerántunk egy vasmagot ahogy korábban linkeltem. Ha szerinted mindez hencegés és hazugság akkor sajnálom. Hogy hol van az utóbbi áramköröm? Hát az évek során azt is szétszedtem, mivel arra gondoltam hogy nem szükséges mutogatni olyan áramkört amihez hasonló kísérletet még egyik hivatalos fizikai oldal is megemlít (lásd 1. ábra):

[link]

Ahogy a parametrikusat sem, hisz könyv is van a parametrikus rezgésekről, Grekov I. - Rezonancia, (1955.), (A Rádiótechnika könyvei 8.) címmel.

2016. dec. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1618/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

A kedvedért......


Felesleges.Élj boldogan.

2016. dec. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1619/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi Te még tényleg ilyen agyhalott vagy?

Szeretnélek felébreszteni a kómából!

QEG kvantum energia generátor:Marhaság.Egy csalás a sok közül az ostobák megtévesztésére.

Javaslom nézz utána kinek hogy sikerült a világban...

Akula??Az ki?Hol van most?Melyik áramköre működik????

Megmondom:EGYIK SEM.

A szemfényvesztés működik.A szétszerelő videókat talán nem nézted elég figyelmesen!:))

Úgy látom Nem érted a rezonancia alapelvét.

Tökmindegy,hogy parametrikus vagy hagyományos gerjesztést használsz.Egy rezonanciát azért kell táplálni/hogy fennmaradjon/mert mindkét tagja veszteséges.Lecseng ugye?

Mit egy hangvilla.Te ezt meg szeretnéd terhelni?Így gyorsabban lecseng...

Akkor bizony TÖBBET kell betáplálni!

De nem csak annyival többet mint amit ki szeretnél venni,hanem még azt a fránya rezonanciát is fenn kéne tartani!Ez/is/ többlet energiát igényel...a tápról.

Írjál majd ha már nem a fali dugaszról dolgozol.

...ha nem érted a párhuzamos LC rezonanciát szívesen elmagyarázom.

2016. dec. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 1620/1938 anonim ***** válasza:
70%

Valaki azt mondta, azt hiszem Egely hogy a szabadenergia információi nem alkalmasak közkincs formájában való közzétételre, ahogy a kommunizmus sem kompatibilis az emberiséggel. Mára rájöttem hogy teljesen igaza van. Mindenki maga foglalkozzon úgy a szabadenergiával ahogy jónak látja, ebbe beletartozik a sehogy is.

Valaki mondta is akinek mutattam a reed relés áramkört, hogy ne terjesszem a szabadenergia titkait. Először szinte fel is voltam háborodva rajta, hisz miért kellene az emberiségnek az energetikai hazugság és elnyomás alatt élnie, ráadásul tönkretéve a bolygót is. De ma már megbizonyosodtam arról amit én szoktam mondani, hogy a szegény ember mindent elkövet azért hogy szegény maradjon, vagy mégszegényebb legyen, de még azért is hogy más is szegény lehessen. Még tanult emberek közt is előfordul nem egy aki szándékosan félrevezető műveket ad ki a szabadenergiáról, vagy nem említ meg fontos részleteket, például Vajda János elméletét. Hatástalanítva ezzel a konkurrenciát jelentő feltaláló jelölteket. Mert foggal-körömmel ragaszkodnak a rosszhoz. Ha meg valaki előbbre lép e téren, azt a többiek lecsapják, hazugsággal vagy tévedéssel vádolják. Már ha előrelépésnek lehet tekinteni például a reed relés áramkört, bár a pontos elmélettel együtt már az, még ha glimmlámpaként világított majd folyton összeégett a reed relé akkor is. Ezért maradt eddig titokban magánkezekben az összes készülék és valószínű így is fog lenni a jövőben is. Én sem érzek ezek után semmi késztetést arra hogy Akula "TV Yoke" áramköréről beszámoljak az eddigi tapasztalatokról vagy feltárt elméletről. Mert az nem úgy van, a megfigyelés tévedés vagy hencegés, ahogy a közérthetően szájbarágott egyszerű elmélet meg átverés. Nem egy fórumozó még azt is kijelentette hogy szerinte a közismert a² + b² < (a + b)² = a² + b² + 2ab matematikai azonosság nem igaz. Ahogy mondtam, a szegény ember foggal-körömmel ragaszkodik a szegénységhez. És ez nem csak hazai jelenség hanem külföldi fórumokon is megfigyelhető. Például egyik orosz fórumon maga Akula szólt hozzá számomra nagyon lényeges és sorsdöntő dolgot. De a fórumozók meg sem ugatták, csak nyomták tovább a saját sületlenségeiket, ami tovább tartja őket a pokol főzőüstjében.

2016. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!