Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1631/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Ja az utóbbi apróságot elfelejtettem közölni"

Ezen a mondaton azt értettem, hogy nem tartottam szükségét hogy közöljem. Azért nem, mert arra gondoltam hogy bárki aki nekiáll ingyenenergia készüléket építeni, az előtte á-tól z-ig utána járt a parametrikus rezgőkörök minden elméletének és tisztában lehet vele magától is. Nem pedig azért felejtettem el közölni mert titkolni szándékozok valamit.

Felőlem legyen szájhősködés amiket írtam. Akkor csinálom egyedül az átverésnek nyilvánított generátoromat. Mivel ha részletek közzétételével be akartam vonni másokat is, az mindig hátrányt jelentett és nem előnyt. Mert mindig gyerekes apróságokon ment a vita, például olyan elemi dolgokon hogy szerintük ez a törvényszerűség nem így van: a² + b² < (a + b)² = a² + b² + 2ab. Ahogy ma is szavahihetetlen szájhősnek vagyok nyilvánítva. Természetesen én és a többi jó úton járó szabadenergia kutató vagyunk a csalók, és nem az energialobbi aki nem csak élősködik az emberiségen de a klímát is tönkreteszi.

Volt itt egy Karvak nevű válaszoló is, őt is elzavarták innét a többiek mert megézrésből nagyon jó kísérleti összeálításokat csinált, amik tovább inspiráltak engem is hogy elektromos esetben alkalmazzam ugyanazt. Szinte fájdalmat éreztek a töbiek amiért Karvak halad előre illetve amiért közzé teszi. Vagy Enzo egy másik fórumon tett is fel videót a működő mágnesmotorjáról. És úgy hallottam hogy Neo reakciója az volt hogy elmondta mindenféle csalónak. Ha az emberek mocskolnak minket a nemes és segítőkész tevékenységünk miatt, akkor nem vagyok hajlandó a továbbiakban még elméletet sem megosztani másokkal. Akkor sem ha gyerekesen azt mondják hogy tedd közzé különben csak szájhős leszel. Jó lesz a generátor a hozzátartozóimnak, az emberek meg vehetnek pénzért áramot meg fizethetnek a benzinkutaknál tízezreket.

2016. dec. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 1632/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Másodjára is törölték a hozzászólásomat.

Ebből is lelehet vonni a következtetést.

2016. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1633/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"mocskolnak minket a nemes és segítőkész tevékenységünk miatt"


Kértem tiszteletteljesen szép szóval,nem jött értelmes válasz.

Kértem hangosabban, nem jött értelmes válasz.

Tükröt állítottam,nem jött értelmes válasz.

Kértem durvábban,nem jött értelmes válasz.

Még durvábban,erre fel töröltek.

Kétszer is.

Velem van a baj.

2016. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1634/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Egy kicsikét részletesebben beleolvastam ebbe a "fórumba"

Nyerő oldalon a József és tsa vannak.Hurrá.

2016. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1635/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Másodjára is törölték a hozzászólásomat."

Privátban megírhatod amit töröltek, kíváncsivá tett milyen sorok lehettek ha még törlik is.

Eddig szinte mindig feneketlen kútba dobáltam a szabadenergiáról szóló minden infót, legyen az elmélet vagy kísérlet, fénykép, bármi. Vagyis én adok, közzé teszek részleteket, de másoknak eszébe sem jutna megkérdezni önmaguktól azt hogy ő mit tesz azért hogy ez a téma előre haladjon. Na ezért tekintem a továbbiakban komolytalan szócsatának a fórumot.

2016. dec. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1636/1938 anonim ***** válasza:
70%
Az összes szabadenergia fórum ilyen volt, de a szabadenergia összejövetelek is. Vagyis valakire rávárják hogy elkészítse a sült galambot, de a többiek közül senki sem tesz semmit az előrehaladás érdekében. Mert rombolni könnyű, akár vandálként az utcán is, vagy hamisnak kiáltani ki jó elméleteket. De építeni kellene, nem úgy értve hogy elkészíteni fizikailag egy készüléket hanem mindenki tegyen hozzá a témához valami jót és hasznosat amit csak tud.
2016. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 1637/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Józsi Te!Hallod-e?

A kérdéseket...amikre nem válaszolsz.

Most már NE kezdj bele újabb zöldségekbe.Itt állj meg és olvasd vissza a feltett kérdéseket.Válaszold meg értelmesen és mehetünk tovább.

Felvetettél még egy pár válaszra váró kérdést úgyhogy még ezeket is hozzáteszem.

Enzo motor???...hmmm.Megcsináltad?Neked működik?

Karvak hülyeségei az ingákkal...hmmm.Kipróbáltad?Érted az elvet?Van többlet?

Az "emberi"törvényeket érted ügye?...Van jó üzlet??/ami mindenkinek jó/.Akkor a Természet törvényeit miért nem érted?

Csak fújod a magadét/meg a mások hülyeségeit/,jól beetettek téged Józsikám!

Kapjál már a fejedhez és gondolkodj/ha van mivel/.

A trágárságszűrő csak egy szoftver...ha úgy írom hogy Józsi szánalmas vagy-azt elfogadja.

Ha úgy írom:Józsi meg B.A.S.Z.H.A.T.O.D a hülyeségeidet-azt is átengedi.

2016. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1638/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Egybe írva nem megy át.

Minden kérdésre válaszolj Józsefem mert különben elkönyvellek idiótának!

Köszi!

2016. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 1639/1938 anonim ***** válasza:
70%
Persze, rohanok válaszolni a kérdésekre, azért hogy más senki ne járuljon hozzá a szabadenergia előrehaladásához. Alig várom hogy tovább szórjam a feneketlen kútba az infókat, ahova minden belemegy de ki nem jön onnét semmi.
2016. dec. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 1640/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%
Idióta.
2016. dec. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!