Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1621/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"Maga Akula" szólt hozzád?És mit tanácsolt az új istened?

Annyi sok volt már...soroljam?

...ennek ellenére bátran és büszkén bevallhatod,hogy még azért a konnektorból/fali csatlakozó/ dolgozol.

Az a bizonyíték,hogy világít a reed relé?besül?vagy hogy kiég a hatvoltos izzód???

Valami feketelistára kellene tenni az összes ilyen csaló bűnözőt akik a "tudomány"nevében félrevezetik akit lehet.

Hogy tudják elhitetni nemzedékről-nemzedékre ezt a sok sületlenséget?????

Örökmozgó...hmmm.

Egely tértechnológia...hmmm.Ő már összegyűjtötte a feketelistára való baromságokat,de nem mindet!

Mindennap születik vmi új ostobaság,úgyhogy nemértem Józsi hogy miért ezeken a döglött lovakon akarsz lovagolni?

Nevelj fel egy csikót,de táplálni kell ám!A saját ürülékét visszatáplálva nem lesz hosszú életű!

Érted-e?

2016. dec. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1622/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Hogy tudják elhitetni nemzedékről-nemzedékre ezt a sok sületlenséget?????"

Ezt én sem tudom. Már a K-fórumon is vallási meg ezoterikus, esetleg tudományosnak hangzó (például aranymetszés) "elméletek" alapján akartak például mágnesmotort készíteni. Egyik fórumozóval privátban beszélgettünk is erről hogy hogyan lehet az hogy nem képesek különbséget tenni valós műszaki elmélet és ezotéria közt. Ugyanakkor mind a valós elméletet felvetővel, mind a működő mágnesmotorról videót felrakóval (Enzo) meg szembeszállrak. Na ez a hülyeség netovábbja, hogy a hamis elméletekre rávetik magukat, ami persze biztos sikertelenséghez vezet, míg a valós infókat felvetőket meg csalóknak nyilvánítják. Én is megkaptam százszor hogy az elméletem hülyeség. Persze aztán lassan mégis kiderült hogy még Enzo mágnesmotorja is az (a + b)²-el működik. Ahogy ma is megkaptam hogy a reed relés áramkör hamis, vagy hogy átverhettem másokat. Én akkor is hamar felgerjesztettem ha a kondiba adtam egy kezdő töltést hogy ne 0,1 V nagyságrendű amplitúdóról kelljen felgerjednie. Persze ehhez ismerni kell a rezonancia frekvenciáját és annak kétszeresével kell vezérelni a relét. Ja az utóbbi apróságot elfelejtettem közölni, mivel azt szokták mondani itt hogy elmélet az nem kell. Még két azonos típusú trafónak is különbözni szokott az induktivitása, ezért a felhasznált trafóhoz olyan kapacitást kell választani hogy a reed relé kapcsolgatható legyen azon a frekin.

A K-fórumon azt szokta mondani néhány fórumozó hogy mutassak valamit ami többletet ad. Nem mutattam mert az összes kiment a fejemből, még az ilyen egyszerűek is. Azért feledkeztem meg róluk mert a társaság nem akart szabadenergia készüléket készíteni. Hanem például ezoterikus elméleteken nyugvó mágnesmotort, ami ugyebár nincs. Csak műszaki elméleteken nyugvó van, lásd Enzo mágnesmotorját. Vagyis semmi értelme nem volt valós elméleteket és gyakorlati példákat bemutatni ha a társaságot egy teljesen más, egy nem létező valóság érdekelte. Amit még ki is hangsújoztak azzal hogy az én elméletem hibás, vagy azzal hogy Enzo mágnesmotorja meg csalás. Úgy hallottam még Neo is azzal vádolta Enzot. Vagyis amint láthattad, a szekeret kétfelé húztuk mindig, többen húzták az ezotéria irányába, és egy kevesen a valóság irányába. Azért nincs értelme videót készítenem erről a reed relésről, mert az embereket csak egy működő készülék érdekel, az nem hogy mitől működik, hogy egy nagyobb teljesítményűt sikerrel reprodukálhassunk. Hanem majd én reprodukáljak egyet.

Még Ludwig is ellenem fordult amikor valós infókat tettem közzé. Persze a szaktekintélye nem engedte hogy valótlannak nyilvánítsa az infóimat amikről tudta hogy valósak, hanem azt mondta hogy ne fecsegjek ki a köznek dolgokat. De írtak olyat is egy másik fórumon hogy ne áruljak el ilyen titkokat mert sok hülye szaladgál az utcán és valami rosszra használja.

2016. dec. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 1623/1938 anonim ***** válasza:
70%

Most jut eszembe, te magad is ugyanezt írtad egyszer csak más szavakal, miszerint kifogyhatatlan kehelyből lődöznék egymást az emberek. Vagyis ha a köz nem akar valós elméletekről hallani és bemutatott példákat sem akar látni (mivel például Enzo videója szerintük hamis), akkor legyen meg a köz akarata és fuldokoljunk tovább a szennyező energetikától.

Ha pedig kifogyhatatlan kehelyből lődöznék egymást, akkor minek írogatok itt olyanokról ami a siker irányába vezetne? Hisz a tömeg nem is akarja. Felőlem akkor legyen egyenlő (a + b)² mondjuk hat zsák krumplival a reed relés áramkör meg parametrikátlan volt és a biciklim "dinamója" hajtotta.

2016. dec. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 1624/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"a reed relés áramkör --hamis--, vagy hogy átverhettem másokat. Én akkor is hamar felgerjesztettem ha a kondiba adtam egy kezdő töltést hogy ne 0,1 V nagyságrendű amplitúdóról kelljen felgerjednie. Persze ehhez ismerni kell a rezonancia frekvenciáját és annak kétszeresével kell vezérelni a relét. Ja az utóbbi

apróságot

-----elfelejtettem közölni-----"


Ebből is látszik,hogy hamukázol.Beszélsz össze vissza.Többször kértem,hogy írd le pontosan mit csináltál mert a Naudin és a te elmondásod között nincs egyezés.


"adtam egy kezdő töltést hogy ne 0,1 V nagyságrendű amplitúdóról kelljen felgerjednie"

Igen nekem is eszembe jutott.Adtam is neki,de mivel ez egy rezgőkör így gyorsan lecseng,ezért volt mikor rajta is hagytam néhány voltot.De így sem történt számottevő változás.Persze a kitöltés és frekvencia is széles tartományban volt változtatva.A reed relét kicseréltem fet-re,ugyanazon eljárásnak vetettem alá.De így sem történt számottevő változás.

Fogjál kezet a barátoddal ingyenenergia terén (nemhogy ingyen,de még egy fikarcnyi többletet sem tudsz demonstrálni hiába kérjük)


https://www.youtube.com/user/333pista/videos

2016. dec. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 1625/1938 anonim ***** válasza:
70%

Mint írtam, a rezonancia frekit azzal a Butler oszcillátorral meghatároztam. Hogy teljesen pontos legyek, nem azzal hanem ezzel:

[link]

Azért nem ezt közöltem mert ennek még a Fet Drain és Source ellenállásait is igazítani kell az adott rezgőkörhöz. (Jelen paraméterekkel egy fémkeresőhöz van beállítva és 20 kHz-re).

Naudin sorai is teljesen igazak, azzal a különbséggel hogy ő nem a rezonancia frekvencia kétszeresével működtette a reed relét, hanem kisebb frekvenciával. Mivel a parametrikus rezonancia feltétele: f = 2f0/n ; n = 1, 2, 3...

Vagyis nem csak a rezonanacia frekvencia duplájával lehet gerjeszteni, hanem például akár a 16-szorosával is, csak kisebb lesz a rezgési amplitúdó, ahogy Naudin oszcilloszkóp ábráján az nagyon jól látható. Nekem azért volt olyan brutális eredményem hogy még a reed relé is szétégett, mert a gerjesztést kétszeres frekivel végeztem (persze egy megfelelő rezgőköri kondival és nem 100n-val). Naudin nem véletlenül végezte a gerjesztést jóval alacsonyabb frekivel, mert így a relé képes volt elviselni a kicsi rezgőköri áramot. Egy hinta is kevésbé leng ha csak minden 10-edik lengésnél gerjesztünk rajta parametrikusan és nem a lehető leggyakrabban, 2f0.nál.

De szerintem Akula (TV Yoke) áramkörével kellene foglalkozni. Mert én azt teszem. És építő jelleggel teszem, nem úgy hogy bizonyos jó kísérleteket hencegésnek vagy hamisnak nyilvánítok hátha "az emberek kifogyhatatlan kehellyel lődözik egymást".

2016. dec. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 1626/1938 anonim ***** válasza:
70%

Na már tényleg összezavarodok:

"Vagyis nem csak a rezonanacia frekvencia duplájával lehet gerjeszteni, hanem például akár a 16-szorosával is".

A mondat helyesen: 16-od részével. Ami logikus, hisz gerjesztő lökést csak kihagyni lehet, míg plusz felesleges lökéseket nem célszerű bevinni a rezgőkörbe.

2016. dec. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 1627/1938 anonim ***** válasza:
70%

Volt aki nem videón hanem a valóságban látta a reed relés áramköröm működés közben, de még a saját szemének sem hitt. Hanem csak akkor hitte el hogy áram van a rezgőkörben miután megérintette majd elrántotta a kezét mert egy csattanás kíséretében jól megvágta.

Egyszer meg egy más valaki azon vitázott velem napokig, hát hogy szerinte az induktivitás csökkentős kísérlettel nem lehet megugrasztani az áramot, mivel neki nem sikerült. Tehát sem vasmag lerántós, sem tekercs egy részének rövidre zárásával végzett kísérlettel ( [link] ) nem sikerült neki, legalábbis azt állította. Aztán megkérdeztem, hogy ha nem igaz, akkor mi a tökömnek közlik fizikusok fizikai oldalon pontosan ugyanazt a kísérletet, lényegében azonos elmélettel például itt az 1. ábrán, mint amit én is írtam:

[link]

Ekkor lecsillapodott.

Talán Naudin, meg azok a fizikusok és természetesen én is hazudunk. Míg például az ezoterikus elméletek gyártóinak meg az olajlobbinak meg igazuk van.

Aki nem akar ilyen készülékeket az mondja ki, például mert fél hátha kifogyhatatlan kehellyel lődözik egymást, de fizikai tényeken nincs értelme vitatkozni.

2016. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1628/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Nagyon jó politikus vagy.


Mindenről beszélsz,mindenki hibáját példáját felhozod de a hozzád szegezett kérdésre nem adsz válasz.Pont úgy mint Egely.

Te teljesen tökéletesen tudsz mindent,ezért neked minden prímán működik.Mindennek tudod az elméletét ezért is működnek a készülékeid.Mindenki más hülye hozzá.

Merthogy írásod szerint --több szerkezeted is van-- és mindegyik --többletenergiás--.

Nem készítesz róla sem képet sem pedig videót mert arra úgyis azt mondják csalás vagy manipuláció.

Csak TE foglalkozol vagy foglalkozott ezen készülékek megértésével SENKI MÁS NEM.


Ezért sikerült CSAK NEKED.


Gratulálok.

2016. dec. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1629/1938 anonim ***** válasza:
70%

"Mindenki más hülye hozzá."

Nem szoktam senkit lehülyézni, a titkokat is mindig el szoktam árulni, aminek az szokott lenni a következménye hogy engem hülyéznek le, például Idegen. Persze azt nem tagadom hogy például a K-fórumon egyik fórumozó társammal a hasunkat fortuk a röhögéstől amiért azt láttuk hogy a fórumozók menekülnek a siker elől, szándékosan ezotériával közelítették meg például a mágnesmotort. És ha tájékoztattuk őket hogy az nem jó elmélet hisz nem tudományos és még csak nem is logikus, meg sem hallották hanem folytatták tovább az Androméda motor körül az ördögűző szertartást. Majd a végén maguk jöttek rá hogy értelmetlen. De a tanácsomra nem, mint ha idegen nyelven mondtam volna hogy az ezotéria itt értelmetlen. Na ilyen esetben szinte joggal néztük hülyének őket egyik társammal, hisz a kijózanító tájékoztatás ellenére is folytatták anti-elméletüket, mivel szerintük Krisztus nevében szívből adja a magyaroknak a Rend írója.


"Figyelj,megcsináltuk (amit belinkeltél videót ott R.Frakkas mér,tudom,hiszen ismerem) kimértük és a hatásfoka 40-45%.Vagyis "tényleg" többletenergia gép.

Szerinted ez a szó mit jelent?"

Parametrikus rezgőköröknél mindig akkor tapasztaltam túl kicsi rezgési amplitúdót amikor nem a rezonancia-frekvencia kétszeresével gerjesztem hanem annál lassabban. Akkor is beindul a rezgés, csak gyengécske marad.

2016. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 1630/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Megint megmagyaráztad,hogy neked jó csak más a hülye.


Csak egyetlen példa,de lehetne több:

"A csapat, érdemleges eredmény nélkül, lezárta a QEG projektjét."


[link]


A meddő és hatásos teljesítményeket nem illik összekeverni!


Nem érdekel a k-fórumod,nem érdekel idegennel hogyan hülyézitek egymás.A lényeg,hogy kimagyarázod magad mindenből.

"a titkokat is mindig el szoktam árulni"

"Ja az utóbbi

apróságot elfelejtettem közölni"



Egyszer ezt mondod egyszer meg azt.



"Érdekes, mert nekem az is működik, olyan értelemben hogy a többletenergia jelenleg visszahat a primer oldalra is."


SZAVAHIHETETLEN SZÁJHŐS VAGY!

2016. dec. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!