Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem, egy hatalmas...

Csak szerintem, egy hatalmas baromság a feminizmus?

Figyelt kérdés

Én szeretem a nőket, és egyáltalán nem az a fajta ember vagyok, hogy "az asszony helye a konyhában van, ő az én szex rabszolgám, aki gyereket szül majd nekem, és verem, ha nem ért ezzel egyet", de én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez a megmozdulás a férfiak és nők egyenlőségéért próbál harcolni, sokkal inkább valami férfigyűlölő megmozdulást érzek.


Volt olyan feminista, aki azt mondta, hogy az oktatás nő ellenes, ezért megy kevesebb lány fizika, informatika irányába ...


Ráadásul, amikor a nemi erőszak kultuszról beszélnek, hogy a kormány gyakorlatilag támogatja a nemi erőszakot , már nem is értem honnan veszik ezeket a marhaságokat ...


Valaki elmagyarázná? A húgom magát feministának tartja, és agyrákot kapok, amikor csak ezekről beszél, pedig még csak 13 éves ...


2016. máj. 3. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:
46%

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=OAaDqhKXby8


(Pasik, akik olyan minimális agysejttel rendelkeznek, hogy komoly érvnek számítják a "minden femináci csúúúúnya" baromságot: 1, retardált vagy? :DD 2, vágod, hogy ezzel nem csak a feministákat próbálod arcon köpni, hanem az itt, meg az interneten még néhol összecsoportosult antifeministákat is, akik a mellükön dobolva ordítják, hogy nekik a rondaságuk miatt nem adnak esélyt a szívtelen, felszínes nők, és GARANTÁLTAN mindegyiknek van valami nők által okozott traumatikus élménye. Kihasználták, megcsalták félre lökték, lenézték, kiröhögték, mert olyan rondák, mint egy mélytengeri szörnyeteg, stb stb... Az nem úgy megy ám, hogy lesöpörheted a feministák érvét, mert rondák és csalódottak, viszont kiállsz az antifeministák mellett, mert.. rondák és csalódottak. Hát mi ez? :D)

2016. máj. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
21%
A feminizmus többet ártott a világnak, mint Sztálin és Hitler együttvéve.
2016. máj. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
26%

Hogy mivel lehet alátámasztani, hogy a feminizmus egy kártékony ideológia, mely végső soron az emberi faj végső pusztulását okozhatja?


Idéznék a feminizmus alaptéziseiből, melyeket Simone de Beauvoir, a feminista főboszorkány fektetett le:



1."A házasság visszataszító konvenció"


2. "Míg le nem romboljuk a családot a család mítoszával együtt, a nők elnyomatása fennmarad."


3. "El kellene tiltani, hogy a nőnek egyedüli hivatása, szakmája lehessen a házasság."


4. "Az úgynevezett ,anyai ösztön' nem létezik, legalábbis ami az emberi fajt illeti."


5. "Azért nem szabad ilyen választás elé állítani a nőket, mert ha van ilyen alternatíva, túl sok nő fogja választani."


6. "A magzat véletlen burjánzás az anyaméhben, léte nem igazolt."



További vélemények feministák tollából:


"A férfi egy háziasított állatfajta és ha kellően keményen kezeljük, akkor sok dologra betanítható."

(Jilly Cooper)


"Minden férfi egy nemi erőszakoló" - Marilyn French


"Ahhoz, hogy az élet fennmaradjon ezen a bolygón, egy fertőtlenítésre van szükség a Földön. Úgy gondolom, hogy ezt egy olyan evolúciós folyamat fogja kísérni, ami a férfi népesség drasztikus lecsökkenését eredményezi."



Egyes feministák felvetették a teljes férfitársadalom fizikai megsemmisítésének szükségességét.


Ebből is látszik, hogy a feminizmus egy családellenes, anyaságellenes, férfiellenes és gyermekellenes szörnyideológia.

2016. máj. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
53%

"Ebből is látszik, hogy a feminizmus egy családellenes, anyaságellenes, férfiellenes és gyermekellenes szörnyideológia."


Gondolom erre a hozzászólásomra se fogsz reagálni, ahogy szoktad, azért leírom.


A ti retorikátoknak a jellemzője, hogy természeti törvényekkel bizonyítsátok az elméleteiteket. Most a feministák is egyszer ehhez folyamodnak. És egyébként nem értem mit kifogásolsz azokon a tényeken, hogy jóval kevesebb férfi szükséges a társadalom fenntartásához, mint nő vagy azon, hogy lassan nem is lesz szükség férfira a társadalom fenntartásához.


[link]

2016. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
70%

Miért kéne, hogy érdekeljenek a te idézeteid egy radikális feministától, továbbá ízig-vérig antifeministáktól, ha te sem veszed semmibe az általam belinkelt Emma Watson UN beszédet, ami jelen korunkban az egyik leghivatalosabb feminista álláspont?


Ha így játszunk, akkor van egy Richard Williamson nevű antifeminista pap ki akarja tiltani a nőket az egyetemről, mert állítása szerint a férfiak nem többek primitív ösztönlényeknél, akiknek az agyát elöntik a hormonok, ha pnci van a közelükben, így nem tudnak a tanulásra öszpontosítani. Létezik olyan antifeminista írást, amiben egy (valószínűleg másik bolygón élő) férfi amiatt sírt, hogy a női egyenjogúság szó.szerint. a világvége előjele, mert Isten nem engedné ezt a cirkuszt. Egy puás antifeminista (Daryush Valizadeh) indított egy csoportot, ami legalizálni akarta a nemi erőszakot, mert szerinte a férfiak jobban tudják, hogy mi jó a nőknek, mint maguk a nők, szóval a "nem" nem jelent elutasítást. VILÁGSZERTE, több mint 40 országban voltak népes követőtáborai ennek az antifeminista, nemi erőszak párti fiatalembernek...

Éljen az antifeminizmus, mi? Vagy ilyenkor ne húzzuk rá pár idióta hülyeségét az egész mozgalomra?

Megint a kettős mérce: ha felásod az ellenfeled mocskos dolgait, akkor a saját oldalad mocskait is magadra kell vállalnod.


""gyereknek meg apja is szokott lenni"

Éppen elég lenne, ha teljes értékű anya lenne."

Épp ezt gondolják a bírók is, amikor automatikusan az anyának ítélik a gyereket váláskor, de amikor a férfiak sérelmezik ezt a rendszert, valahogy mindig a feminizmust tartják a felelősnek. Ha tudnák, hogy pont az antifeministák nem tartják egyenrangú szülőnek az apát...

Antifeminista elvek miatt nem veszik komolyan a családon belüli erőszak férfi áldozatait sem, mert "mi az, hogy egy nő bánt egy férfit?"

Több férfi lesz öngyilkos, mint nő, mert "egy férfi nem éli meg, és pláne nem mutatja ki az érzelmeit. A gyenge nők sírnak, a férfiak nem" Ez is elég antifeministának tűnik...

Túlságosan el vagytok foglalva azzal, hogy előássatok minden egyes radikális véleményt, hogy észrevegyétek, hogy hosszú távon ti is profitálhattok a feminizmus egy-egy vívmányából. De gondolom nincs mit tenni, sok férfi ígyis úgyis vonzóbbnak fogja tartani ezt a "rakjuk a nőt oda, ahova való" erősen (iszlám szagú) életszemlélet.

Ez van...

2016. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
65%

B*szkiii mostmár nemcsak nőknapja, anyáknapja, valentinnap, hanem már lány gyerekek napja is van! Hát ez most felb*szta az agyamat!

//általában nem stílusom a káromkodás, de ez már túlontúl túlzás//

2016. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
13%

Már elnézést, de én nem rajongok egy olyan elméletért, amelyik engem ki akar irtani.


Mint ahogy a zsidóktól sem lehet elvárni, hogy odáig legyenek Hitlerért és a koncentrációs táborokért.


Egyébként hogyan tervezitek a férfiak likvidálását?

Gázkamrák vagy csak sima tarkónlövés?

2016. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
56%
Hát az itt hőzöngő feminácik csak alátámasztani tudják a kérdés témáját....
2016. máj. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
78%

#67 Még elbírálás alatt van a kérdés, de személyesen értesítelek, ha a Coven döntésre jutott...


(#68 - a #67es válasz elolvasása után én alaposan átgondolnám, hogy tényleg jogomban áll-e kritizálni az itteni feministákat)

2016. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
52%

A feminácik agresszív jelképe és mottója is tiszta bolsevizmus:

Szinte már látom: "Munkásököl, vasököl, oda sújt ahova köll"

2016. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!