Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem, egy hatalmas...

Csak szerintem, egy hatalmas baromság a feminizmus?

Figyelt kérdés

Én szeretem a nőket, és egyáltalán nem az a fajta ember vagyok, hogy "az asszony helye a konyhában van, ő az én szex rabszolgám, aki gyereket szül majd nekem, és verem, ha nem ért ezzel egyet", de én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez a megmozdulás a férfiak és nők egyenlőségéért próbál harcolni, sokkal inkább valami férfigyűlölő megmozdulást érzek.


Volt olyan feminista, aki azt mondta, hogy az oktatás nő ellenes, ezért megy kevesebb lány fizika, informatika irányába ...


Ráadásul, amikor a nemi erőszak kultuszról beszélnek, hogy a kormány gyakorlatilag támogatja a nemi erőszakot , már nem is értem honnan veszik ezeket a marhaságokat ...


Valaki elmagyarázná? A húgom magát feministának tartja, és agyrákot kapok, amikor csak ezekről beszél, pedig még csak 13 éves ...


2016. máj. 3. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
84%

69-es, végre kibújt a szög a zsákból.

Majd te eldöntetnéd, hogy egy férfinak mihez van joga és mihez nincs. Az agresszív diktátor hajlam, a sértett önérzet csak csak megmutatkozik.



Mond, kicsi szívem, ki bántott?

Csak nem egy csúnya fiúcska összetörte a pici szívecskédet és azóta gyűlölöd az ÖSSZES férfit?

Ejnye no, ne itasd az egereket, majd keresünk neked egy jó terapeutát. :)

2016. máj. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
68%

Majd te eldöntetnéd, hogy egy férfinak mihez van joga és mihez nincs. Az agresszív diktátor hajlam, a sértett önérzet csak csak megmutatkozik."


Elnézest, de ez nevetséges. Te, férfiként tiltakozol a feminizmus ellen, egy nőknek segítő és nőkről szóló mozgalom ellen. Ez azt a hatást kelti, mintha te akarnád megmondani, hogy mihez van joguk a nőknek és mihez nincs. Ez nem agresszív diktátor hajlam és sértett önérzet? A feminizmus sérti legjobban a férfiak önérzetét.

Mikor egy nő lesz antifeminista, nem értek vele egyet, de megértem, hisz ő tudja, mi jó neki. De mikor egy férfi van a nagyszájú antifeminista szerepében, az ocsmány. És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy ez érthető, mert a feminizmus férfigyűlölő. Nem az. Betesztek ide radikális idiótáktól idézeteket, amiknek semmi közük a feminizmushoz. Mintha én egy hitler idézettel akarnám bemutatni a teljes politikai jobboldalt.

2016. máj. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
55%
#71 Nem azért, de te ezerszer lelki betegebbnek és kiegyensúlyozatlanabbnak tűnsz nálam...
2016. máj. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
100%

A feminizmus nem segít a nőknek, épp ellenkezőleg, árt nekik.


Már elnézést, de nem én avatkozok az ő életükbe, hanem ők az enyémbe, mint például a pussy riot-féle "magaskultúra" feltűnési viszketegségben szenvedő holdkórosai, a te nagy cimboráid. Akik meztelenül rohangálnak az utcán, nemi aktust imitálnak gyerekek szeme láttára, szentmiséket zavarnak meg a templomban pucéran rohangálva és üvöltözve.



"A feminizmus sérti legjobban a férfiak önérzetét."


Na látod, kimondtad a lényeget. Többek között pont ezért hozták létre a feminizmust, hogy belegázoljanak a férfiak és a nők önérzetébe. Provokatív, bomlasztó célzattal.

Az első képviselői szabadkőművesek voltak.


Akik Keleten megcsinálták a maguk szabadkőműves felforgató forradalmát Oroszországban 1917-ben, a nyugati szabadkőműves elvbarátaik a feminizmussal és egyéb destruktív bomlasztó ideológiával akarták a fennálló társadalmi rendet fenekestül felforgatni Nyugaton.


Összeesküvés sajnos túl jól sikerült.

Az orosz térség lángra lobbantották és hozzájárultak a világháború kitöréséhez, és elérték, hogy a nőtársadalom még sosem volt ennyire boldogtalan, mint ma.



Mikor egy nő lesz antifeminista, nem értek vele egyet, de megértem, hisz ő tudja, mi jó neki.


"De mikor egy férfi van a nagyszájú antifeminista szerepében, az ocsmány."


Fordítva ülsz a lovon. Szerintem az ocsmány, hogy a feministák a férfiak kiirtására buzdítanak. Nehogy már jó pofát kelljen vágni hozzá.


Megjegyzem a közösség elleni uszítás törvényi tényállását simán kimeríti a feminizmus, ezt pedig a btk büntetni rendeli, mégpedig három évig terjedő szabadságvesztéssel.



"Betesztek ide radikális idiótáktól idézeteket, amiknek semmi közük a feminizmushoz."


Szerintem nézz egy kicsit utána.

Simone de Beauvoir a valaha élt egyik legnagyobb feminista ikon, aki a feminizmus alapvetését alkotta meg.

Ha őt minősíted, az egész feminizmust minősíted.

Az írásai a feminizmus bibliája.


Mindent elmond a mozgalomról, ha még te is radikális idiótának hívod a feminizmus szellemi atyját és későbbi idoljait.


Beauvoir nélkül nincs modern feminizmus. Ez van.


Vagy elfogadod a férfiellenes, gyerekellenes, anyaságellenes feminizmus nézeteit vagy gyerekpárti, anyaságpárti stb. antifeminista leszel.


Kettő nem lehetsz egyszerre.

2016. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
31%

#74 Simone de Beauvoir olyan korban élt, amikor az ilyen hozzáállásra volt szükség ahhoz, hogy meghallják. Emma Watson mentalitásával semmit nem ért volna el, mert a körülmények miatt radikálisnak KELLETT lenni. Ma, 2016ban Simone módszerei szükségtelenül szélsőségesnek számítanak.

Nem kell minden korszak problémáit csatákkal, és forradalmárokkal kezelni, jelenleg épp diplomatákra van szükség. (Ez nem csak a feminizmusra igaz...)


A feminizmus új lehetőségeket ad, az antifeminizmus meg elvesz. Aki ma azzal áll elő, hogy be kéne tiltani az anyaságot, az radikális. A nem radikális arra biztat, hogy ismerd meg a világot, és önmagad, legyél önálló, ne legyél másoknak kiszolgáltatott, és ne csak azért alapíts családot, mert nincs más lehetőséged. Az antifeminizmus ezt akarja elvenni és bebizonyítani, hogy az egyetlen dolog, amire a nő szükséges, az az, hogy a férfi körül sürögjön-forogjon. Ne legyen okosabb, mint a férfi, ne legyen hangosabb, ne keressen többet, és összességében ne legyen semmiben több vagy jobb a férfinál.

A család abszolút nem rossz dolog, sőt, én is akarok egyszer gyereket, de végtelenül szomorú, ha pont emiatt korlátozzák a lehetőségeidet. Ha valaki teljes állású anya, vagy apa akar lenni, azzal nincs semmi gond. Ha a szülők mindketten szeretik a munkájukat, és meg tudják oldani a gyereknevelést, és így boldogok, azzal sincs gond. Ha egy nőben nincs anyai ösztön, és nem akar gyereket, akkor ezerszer jobb, ha nem kényszeríti rá az anyaságot a társadalmi elvárások miatt, mert borzasztó szülő lenne. De az antifeministákat ezek nem érdeklik, sem az, hogy még ki sem tudott igazán fejlődni ez az új rendszer, csak az, hogy minél előbb visszakényszerítsenek minket egy olyan családmodellbe, ami nem feltétlenül volt jobb, de sokkal kevesebb szabadságot adott főleg a nőknek, de igazából a férfiaknak is.


Ne érts félre, 100%ig tisztában vagyok vele, hogy soha a büdös életben nem fognak téged meghatni az ilyen dolgok, sőt, még csak nem is látod, hogy ezzel baj van, szóval ez inkább a kérdezőnek szólt...


Minden további szócséplés szerintem felesleges (ok, ne legyél paranoiás, nyilván nem próbálom megtiltani, hogy írj, érted... vagyis remélem, hogy érted...) Az itteni feministák maradnak a feminista pussy riotnál, te maradsz a világszerte népszerű antifeminista nemi erőszak kezdeményezésnél, és mindenki boldog.

2016. máj. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
100%

#76:


Ha egy ember nem támogat egy szó szerint felsőbbrendűséget hirdető ideológiát (mint a soviniszta nacionalista ideológiát) akkor miért utálná a nőket?


Én tisztelem a nők ,és igenis pont annyi joguk van/legyen ,mint a férfiaknak!

De amit a mai feminizmus diktál az valami gusztustalan!

Az emberiségre veszélyes! Óriási ótvar!


Üdv!

2016. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
*nőket
2016. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az ilyen oldalak nem nevezhetők antifeminista oldalnak, mivel valószínűleg a feministák írják ezeket úszítás gyanánt! Vannak normális antifeminista oldalak is amik az igazságot írják, ami a napjainkban történő aggresszív feminizmus előretörését írja le, és annak hatásait, vagy jővőbeli hatásait a társadalomra nézve.
2016. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!