Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Csak szerintem, egy hatalmas...

Csak szerintem, egy hatalmas baromság a feminizmus?

Figyelt kérdés

Én szeretem a nőket, és egyáltalán nem az a fajta ember vagyok, hogy "az asszony helye a konyhában van, ő az én szex rabszolgám, aki gyereket szül majd nekem, és verem, ha nem ért ezzel egyet", de én egyáltalán nem érzem azt, hogy ez a megmozdulás a férfiak és nők egyenlőségéért próbál harcolni, sokkal inkább valami férfigyűlölő megmozdulást érzek.


Volt olyan feminista, aki azt mondta, hogy az oktatás nő ellenes, ezért megy kevesebb lány fizika, informatika irányába ...


Ráadásul, amikor a nemi erőszak kultuszról beszélnek, hogy a kormány gyakorlatilag támogatja a nemi erőszakot , már nem is értem honnan veszik ezeket a marhaságokat ...


Valaki elmagyarázná? A húgom magát feministának tartja, és agyrákot kapok, amikor csak ezekről beszél, pedig még csak 13 éves ...


2016. máj. 3. 18:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 anonim ***** válasza:
12%
Mindenféle kultúrának megvan a maga szociális "torzulása", ami éppen arra a kultúrára jellemző.
2016. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/78 Alain Delon ***** válasza:
24%
Mindenféle szélsőség hülyeség: kommunizmus, nemzeti szocializmus, feminizmus stb.
2016. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 anonim ***** válasza:
17%
Utolsó, ez butaság. A tudományos felfedezéseknél a legszélsőségesebb győz, és lesz később a norma. Inkább az átlagosság, mérsékeltség káros, mert az sohasem az igaz út. A mai magyar politikai palettán is a legszélsőségesebbnek mondott párt messze a legjobb (nemzeti radikálisok).
2016. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/78 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is az, pedig nő vagyok. Szeretnék dolgozni család mellett is, de szeretnék gyerekeket és szeretnék a férjemnek a segítőtársa lenni, a szó legnemesebb értelmében. Ő a vezető, én pedig a társa. Én ezt érzem szerepemnek és ez cseppet se lealacsonyító. :)
2016. máj. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 anonim ***** válasza:
13%

A feminizmus az egyik oka, amiért Európa elbukik a néger, arab tömegekkel szemben.


A fehér rassz végső pusztulása a feminizmus legnagyobb bűne.

2016. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
44%

Akkor én leszek az első, aki nem ért egyet veled, kérdező. Ha azt hiszed, hogy az egyenjogúság már megvalósult, akkor nem jársz nyitott szemmel. Azt mondjátok, a feminizmusra már nincs szükség, mert van szavazati joguk a nőknek, és mert már bűncselekmény a megerőszakolásuk? Ez jó, meg minden, de még szebb lenne, ha egy dühős nőnek nem annyit mondanának, hogy "ja biztos most menstruálsz", vagy egy egyetemista lánytól nem azt kérdeznék, hogy "mikor mész már férjhez?".

Amelyik nő azt mondja, hogy ez neki jó, az meg is érdemli.


Mi van a fehér rassz pusztulásával? Istenem...

2016. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
18%
Hát igen. A nők többségét, fogadok, a fehér faj pusztulása sem érdekli. De azért egyenrangúak a férfiakkal...
2016. máj. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
34%

Még hogy az asszony helye a konyhában van!

Melyik idiótának jut eszébe egy olyan fontos dolgot, mint az ételkészítés, egy nőre bízni?

2016. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 anonim ***** válasza:
66%

A nőket át kell lökdösni a vak komondorokon és szét kell verni a fejüket, amikor dühösek vagyunk a választási vereségünk miatt!


Ez így helyes! Csak a femenisták nem értik ezt!!!

2016. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/78 anonim ***** válasza:
65%

"Ez jó, meg minden, de még szebb lenne, ha egy dühős nőnek nem annyit mondanának, hogy "ja biztos most menstruálsz", vagy egy egyetemista lánytól nem azt kérdeznék, hogy "mikor mész már férjhez?". "


A fiúktól meg azt kérdezik, hogy miért nincs már barátnőjük, karrierjük, tőlük máig nagyobb önállóságot várnak el, az gáz ha az anyjánál lakik stb. stb.


Nem létezik olyan egyenjogúsítás, ami legyőzhetné a közhelyeket, nem ezzel érdemes vizsgálni a feminizmus kérdését.

2016. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!