Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi baja van a legtöbb embernek...

Mi baja van a legtöbb embernek a liberalizmussal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
66%

*8

Konkrétumokat is lehetne esetleg kérni ehhez a pedofíliás témához?

A liberalizmus pedig nem támogat bűnözést, max az elvadult vállfaja.

2018. jún. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
32%

"3) ÚRISTEN, hogy emberek új nemeket találnak ki!!!! Hát ez tökre befolyásolja az én életemet is! Ja nem, az enyémet pont nem. Meg a tiéteket sem. Megtippelem, hogy nincs itt egy ember se, aki ismer olyan embert, akinek az életét ez negatívan befolyásolta volna. De azért nagyon fontos."


Tehát ha elfogadott lesz ez a baromság, hogy félretesszük a tudományt és mindenki olyan neműnek vallja magát amilyennek akarja, aztán kimegy egy budapest pridera műfalloszokat szopogatni és egymással "játszani", akkor az rendben van? Persze ez nem befolyásolja a te életedet...de a gyerekedét, aki ezt melletted végignézni, az ő életét befolyásolni fogja, mert mivel UTCÁN fog ilyet látni, azt fogja hinni, hogy ez normális, mert ahelyett, hogy a provokációt büntetnék, még támogatják is. Képzeld el, hogy a gyereked ezt természetesnek veszi, és így nő fel. Milyen világ lesz 50 év múlva? Mert nem csak a te gyereked fogja ezt látni.

2018. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
26%

3 dolog van amire európa épül

1 katolicizmus

2 görög filozófia

3 római jog

mindet felakarják számolni

plusz eladni a hatalmukat amerikának aprópénzért másszóval piti hazaárulók

konkrétan eladnák az országot a hatalmat a nagy cégeket mindent aprópènzért

szánalmas

2018. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
80%

*23

Már bocs, de Európa nem egy ország, hanem egy kontinens..

Vagy jelezd, melyik országra irányul a célzás.

2018. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
65%

#22

Majd nem viszem ki a gyerekemet a Pride-ra. Ha lesz gyerekem, és lesz még akkor Pride. Huh, ezt megúsztam.

Nem, még mindig nem veszem be, hogy ez indokolná a liberalizmus elleni irreális gyűlölködést.

2018. jún. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
0%
#19 én is ugyanígy érzek
2018. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
24%
Amerikában, Kanadában és Ausztráliában tényleg kezdik túltolni kicsit az SJW-k. velük én nem tudok egyetérteni, én a klasszikus liberalizmus felé húzok. ami itthon is jellemzőbb (remélem a neoliberalizmus nem jön be Mo-ra)
2018. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
9%

*28

Kanadánál a himnusz átvariálására gondolsz?

2018. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
0%

29 már ilyen is van?

egyszerűbb lenne elégetni a zászlókat beolvasztani a hadsereg fegyvereit és odaadni a gyárak kulcsát plusz a bársonyszékeket

2018. jún. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
20%
A szardéeszes idők bőven adtak rá okot arra, hogy szitokszó legyen. Még manapság is elég sok "liberális" pont olyan mint azok.
2018. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!