Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi baja van a legtöbb embernek...

Mi baja van a legtöbb embernek a liberalizmussal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
29%

"Egy nagyon-nagyon szűk réteget képvisel csak, a körúton túl már nincs értékelhető támogatottsága. És mégis, ennek ellenére még nem sikerült tőle végérvényesen megszabadulni."


Ami nálunk ma Magyarországon zajlik,az nem nevezhető liberalizmusnak,de ugyanúgy egy szűk kisebbséget képvisel.


Neked az a bajod,hogy mint többséghez tartozó nem részesülsz mindenféle pozitív diszkriminációban,hanem a kisebbségeknek is joguk van megvédeni magukat,és nem kihasználni hagyni magukat.

2018. jún. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
18%

"@72%


Szóval nem támasztottad alá egyik állításodat sem. Én várok türelmesen."


Konkrétan mire is vársz?:D TE állítottál hülyeséget, én pedig megcáfoltam, ha nem tűnt volna fel.

2018. jún. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
18%

"Ami nálunk ma Magyarországon zajlik,az nem nevezhető liberalizmusnak,de ugyanúgy egy szűk kisebbséget képvisel.



Neked az a bajod,hogy mint többséghez tartozó nem részesülsz mindenféle pozitív diszkriminációban,hanem a kisebbségeknek is joguk van megvédeni magukat,és nem kihasználni hagyni magukat."


Ez ugyan nem nekem szólt, de érdekelne a kifejtés. Különösen az, hogy ma Magyarországon kinek és mitől kell megvédenie magát, konkrétan mi az, ami alátámasztja a liberalizmus létjogosultságát.

2018. jún. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
0%
Putyin.
2018. jún. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 Fizikakedvelő ***** válasza:
33%

#54: De én ilyet nem állítottam. Ismerem,és szeretem a történelmet ilyen hülyeséget sose mondanék. Amúgy a fantasztikusan komoly reakciódon látszik is,hogy meg se próbálod érteni amit mondok. Szóval én homofób vagyok mert nem akarok Pride-ot? Vagy rasszista mert ki merem mondani a Nyugati politikusok nekem nem tettsző hozzáállását a migrációhoz. Vagy xenofób mert úgy gondolom,hogy óvatosan kéne engedni az embertömegnek,vagy ellenzem a (szerencsére már nem nagyon divatos) Wilkommenskulturt?

Persze biztos az vagyok. Mégegyszer leírom,a válaszod a hozzászólásomra olyan mint valami sértődött kisgyereké.

2018. jún. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
14%

Igen,homofób vagy,a többi más csak rizsa.

Ha nem lennél az,akkor nem foglalkoztatna a dolog.

2018. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 Fizikakedvelő ***** válasza:
15%
Na látod ez a buta hozzáállás. Miért vagyok az? Mert vannak problémáim?
2018. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
33%
Fizikakedvelő: jogod van nem akarni a Pride-ot, nincs jogod megakadályozni, viszont ha nem akarod látni, jogod van odébb menni.Ennyire egyszerű. Ha valakit a nemi orintációja alapján ítélsz meg (negatívan) akkor homofób vagy. Ha képes vagy elfogadni azt, hogy ők is léteznek és nincs velük semmi gond, csak mert melegek, akkor nem vagy az.
2018. jún. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
89%

Hát igen. Most már nyilvánvaló hogy az embereknek (mint itt mindenkinek) halovány gőzük sincs arról hogy mi az a liberalizmus.

De legalább utánanéznének: [link]

2018. jún. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
14%

# 78


Nem arról szól a demokrácia, hogy megegyezzünk erről? Tessék kiírni egy népszavazást mindenféle marketingszöveg nélkül: Szeretné-e kedves állampolgár, hogy a Pride megvalósulhasson-e?


előnyök: ha úgy érzi ön más mint a többiek akkor felvonulhat és kámingáutolhat, majd egy 3 órás vonulást követve hazamehet


hátrányok:


- le lesz zárva a város egész nap, kordonhegyek mindenhol, ezzel rengeteg ember életét megnehezítve


- olyan dolgot "reklámoz" ami nem feltétlen érdemel reflektorfényt. Legalább is nem erre kéne "felvágni" egy olyan parádén ahol meztelenül táncikálsz.


- az erkölcsi értékrendjét befolyásolhatja annak a szabadban tartózkodó gyereknek aki épp ezt látja. NEM JÓ LECKE a gyereknek, ha ezt látja.



Ezt így ki kéne írni, mert erről szól az egész. Ha azt szavazzák meg az emberek, hogy persze menjen, akkor menjen, ki vagyok én hogy szembemenjek a többséggel? De akkor kérdezzék meg, és ne nemzetközi szinten támadjanak a médiában, hogy magyarország nem szeretne prájdot...tessék emlékezni: megpróbáltuk megmondani, hogy ez nem biztos, hogy jó ötlet, és már ment körben a világsajtóban, hogy magyarország kirekesztő és diszkriminatív, mert nem engedélyezi. LOL.

2018. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!