Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi baja van a legtöbb embernek...

Mi baja van a legtöbb embernek a liberalizmussal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
19%

"Vannak migránsok! Ugyan a liberalizmussal semmilyen korreláció nincsen, de tényleg vannak. Volt migráció évezredekkel a liberalizmus előtt is, van migráció a liberális és a konzervatív országokba is."


Valóban volt migráció ősidők óta. És mondd csak, mikor volt az divat, hogy az őslakos nép szélesre tárta a kaput, sőt, közlekedési eszközöket küldött a saját kultúráját, törvényeit semmibe vevő, azt helyenként kifejezetten ellenségesen kezelő inváziós tömeg elé? Saját munkájával előállított javakat bocsátott a rendelkezésére, hogy a beözönlő tömeg minél jobban érezze magát? Megbélyegzi, elhallgattatja, akár személyes szabadságától is megfosztja azt, aki tenni akar a totális idiotizmus ellen?? Ilyen önfeladó, sőt, önpusztító magatartásról aligha tud a történelem. Pontosan ezért írtam, hogy veszélyes és káros ez a szélsőséges neoliberalizmus.

2018. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
24%

" Mivel statisztikailag azok, így igazán nincs miért köhögnöd. Tényekkel szembemenni nem okos dolog."


Nem tudom milyen statisztikáról beszélsz, mikor olyan műsorok népszerűek az országban, amik tele vannak nem fehér bőrű emberrel.

Szal a magyar minden, csak nem rasszista.

Viszont a te gondolkodásmódod szerint a cigányok naplopó, tanulatlan szar háziak :)

2018. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
10%

# 25


hát én meg oda viszem a gyerekemet ahová akarom. Szerintem. Demokrácia van és szabad országban élünk. Ha én a városligetbe akarom vinni akkor amikor a pride vonul, akkor nehogymár ÉN maradjak otthon. úristen..

2018. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
0%

#42

Ha így fogalmazod meg, akkor természetesen soha, beleértve a távoli múltat, közelmúltat, jelent és jövőt.

2018. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
79%

#44

Ne szívass már. Ha van egy rendezvény, amit te utálsz, akkor a rendezvény legyen betiltva? Én éppen a nácik felvonulása mellett akartam sétálni, de nem akarok nácikat látni, tehát tiltsuk be őket? Én épp arra akartam sétálni, amerre a Fidesz békemenet van, de szerintem ők rossz példát mutatnak a gyerekemnek, úgyhogy tiltsuk be őket is. Ha nem bírsz egy rendezvényt, akkor aznap nem sétálsz arra. Ez csak általános intelligencia.

2018. jún. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
70%

"hát én meg oda viszem a gyerekemet ahová akarom. Szerintem. Demokrácia van és szabad országban élünk. Ha én a városligetbe akarom vinni akkor amikor a pride vonul, akkor nehogymár ÉN maradjak otthon. úristen.."


Lefogadom te direkt aznap akarsz pont oda menni,ahol a pride van,nehogy már mások,rajtad kívül is élvezhessék a szabadságukat.

Te kicsit képzavarban vagy.Nem körülötted forog a világ.

Ha nem tetszik a pride,akkor nem kell odamenni.

A homofóbiádat pedig nem kell a gyerekedre hárítani,azzal kivédeni.

2018. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
66%

"Ne szívass már. Ha van egy rendezvény, amit te utálsz, akkor a rendezvény legyen betiltva?"


Igen,az ilyenek szerint így működik a világ.

Neki mindent lehet,másoknak meg semmit.

Tipikus diktátor hajlamú gondolkodás.

Tehát ő az év 365 napjából 1 nap sem mehet arra,mert neki nem tetszik,de mások az év egy napján inkább ne rendezzenek semmit,hogy neki megfeleljen.


Na,az ilyeneknek tipikusan jó élőhely Észak-Korea,jó is lenne az ilyenek odaköltöznének,ott aztán tényleg nincs liberalizmus.

Csak gondolom azzal meg az lenne a baja,hogy a diktatúrában nem ő a diktátor.

2018. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
20%

A Fidesz képviseli a konzervatív liberalizmust (jobboldali liberalizmus). Akikkel nekik bajuk van azok a többi liberális irányzat hívei (mert ezeknek a többi liberális irányzatoknak a hívei szélsőségesen gondolkoznak és túl tágan értelmezik a liberalizmust).

Ezért is veszi ki magát furán a libsizés (mert mindkét oldal különböző "mértékig" liberális). A következetes konzervatív liberálisok legalább ballibeznek sima libsizés helyett.

2018. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
69%

"hát én meg oda viszem a gyerekemet ahová akarom. Szerintem. Demokrácia van és szabad országban élünk."


Magánterületen azt csinálsz,amit akarsz.

A közterület viszont másoké is,nem csak a tiéd.

2018. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
69%

"A Fidesz képviseli a konzervatív liberalizmust (jobboldali liberalizmus)"


Aha. A klasszikus liberalizmus, aminek olyan értékei vannak, mint:

1) Államosítások és kvázi-állami cégek

2) Szélsőséges állami propaganda

3) Xenofóbia, homofóbia, ezek kiemelt helye a nevezett propagandában

4) A nép szélsőséges megosztása, az ellenzék hazaárulózása. Csak az az IGAZI magyar, aki velünk van

5) Iskolákban az állami szerepvállalás növelése, állami tankönyvek, egyetemi autonómia megtámadása, stb

Stb.


Nem, a Fidesz semmilyen liberalizmust nem képvisel. A Fidesz egy nagyon erős társadalmi konzervativizmust és gazdasági szocializmust képvisel. Mindkettő a liberalizmus ellentéte a maga skáláján.

2018. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!