Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi baja van a legtöbb embernek...

Mi baja van a legtöbb embernek a liberalizmussal?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 18:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
30%
A magyaroknak nem való a liberalizmus. Valami olyasmi kell nekik, ami az oroszoknál van. Attól lennének boldogok.
2018. jún. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
0%

#55


"És te hol látsz ilyet Magyarországon, hogy annyira kell tőle rettegni? Nálunk éppen az a gond, hogy nincs elég joga a kisembernek, erre te pont azt a kevés jogvédő civilt támadod, akik vannak Magyarországon. Gratulálok!"


Olvass el egy cikket a neten és rájössz, hogy ide is gyűrűzik be az értelmetlen SJW stílus, ami nyugaton már nagyon erősen megvetette a lábát.

Nincs elég jogod? Milyen jogod nincs meg amit szeretnél? Kimehetsz tüntetni a rendszer ellen ha nem tetszik, szidhatod a miniszterelnököt, azt csinálhatsz amit akarsz. Verekedni embert ölni nem lehet, de gondolom emiatt nem haragszol a törvényhozókra. Tanulhatsz, elmehetsz dolgozni, vehetsz lakást stb. Mehetsz külföldre is, azt se tiltja meg senkit. Milyen jogokat szeretnél még?


Amúgy nem támadtam semmilyen jogvédő civilt. Olvasd vissza, ez nettó baromság. Vagy nem tudod mit jelent az, hogy social justice warrior.

2018. jún. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
18%

"Attól lennének boldogok."


Hát a kölni esetre nem is vagyunk kíváncsiak.

Hány nőt is molesztáltak?

Hány elkövető lett meg?

2018. jún. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim ***** válasza:
18%

Az, hogy a liberalizmus mára kiüresedett, devianciakultusszá alakult, teljesen elszakadt a valós emberek valós problémáitól, életképtelen, minden gyakorlati szempontot nélkülöző voluntarista másságimádat lett belőle. Képviselői és hívei mindenkit lenéznek, a vita-eszköztáruk kimerül annyiban, hogy az ellenfél fasiszta/mucsai bunkó.

Egy nagyon-nagyon szűk réteget képvisel csak, a körúton túl már nincs értékelhető támogatottsága. És mégis, ennek ellenére még nem sikerült tőle végérvényesen megszabadulni.

2018. jún. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 anonim ***** válasza:
0%
#64 nyugaton lehet, de Mo-n én nem ezt tapasztalom
2018. jún. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:
0%

"A farsang a gyerekekről szól,"


Amerikában mondjuk Halloweenkor a felnőttek is beöltöznek,sőt én Magyarországon is láttam már,hogy szokás lett a fiataloknál.Tartanak ilyen beöltözős bulit.

2018. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim ***** válasza:
18%
Nekem ezek pont hogy a magyarországi tapasztalataim. A nyugati el tudom képzelni, hogy még rosszabb, de én a hazai változat alapján ítélek.
2018. jún. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 Alain Delon ***** válasza:
21%
Már megint rossz voltam, hogy újra leírtam, és újra törölték, hogy azért utálják, mert a vezérük uszítja őket, mert így tudja őket a legkönnyebben irányítani.
2018. jún. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
0%
#67 hol látsz ilyet itthon?? komolyan kérdezem, én semmi olyasmivel nem találkoztam még, mint ami nyugaton folyik
2018. jún. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
29%

": internacionalizmus, nemzetellenesség, családellenesség, keresztényellenesség, illetve mindenki egyenlő, de vannak egyenlőbbek. "


1.Nemzetellenesség


Na már most a nemzetnek különböző tagjai vannak,nem egy homogén közösség,attól,hogy egy nyelvet beszélünk még különbözőek vagyunk és békésen kellene egymás mellett élni toleranciában,amire sokan nem képesek.

Én erre szoktam mondani,hogy a nagy nemzetiek kiakarják maguknak sajátítani a nemzet fogalmát.És csak azok tartoznak a nemzetben,akiket ők helyesnek gondolnak.

Márpedig minden nemzetben vannak liberálisok és konzervatívok is.

Ha nincs tolerancia,akkor pedig az egész egy erőszakrendszer.Nem demokrácia.

A túlzott nemzetiesség elmehet egy elég durva irányba,mint a történelemben is láttuk.


Ha nincs tolerancia,akkor nem működik az egész,akkor talán jobb lenne,ha ideológiák szerint élnék,nem pedig kulturális hovatartozás alapján.


2.Családellenesség,egyenlő mindenki,de mások egyenlőbbek.


Na,már most a liberalizmus lényege,hogy mindenki maga döntheti el,hogy akar e családot vagy sem.

Ne kelljen már kötelezőnek lennie,csak mert mások ezt csinálják.

Jogod van családot vállalni,és jogod van egyedül is élni.

Ráadásul a társadalom pozitív diszkriminációban létesíti a családosokat,szóval szerintem jó lenne,ha békén hagynák azokat,akiknek mondjuk az adójából is élnek,mert ha mindenki családos lenne,akkor megnézném milyen támogatásokat vehetnének igénybe.


3.Keresztényellenesség


Az,hogy ki miben hisz,magánügynek kellene lennie,és nem politikai kérdésnek.

Azért,mert mondjuk én ateista vagyok,engem ha lehet ne bélyegezzenek keresztényellenesnek,hanem lehetőleg hagyjanak békén.Mind a keresztények,muszlimok.

Én sem megyek megdobálni őket a vallási rendezvényeikre.

2018. jún. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!