Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét fogják tudni, hogy...

Honnét fogják tudni, hogy nekem melyik vakcina adható be, ha nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál ?

Figyelt kérdés
Eleven allergiás vagyok. Volt, hogy penicillintől megdagadt a nyakam És most olvastam, hogy így valószínűleg a pfizert nem is kaphatom. Tud erről valaki valamit? Mert regisztráltam, el is küldtem, de most elbizonytalanodtam.

2021. jan. 11. 02:06
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
68%
Egyik oltást se adasd be, amíg nem kényszerítenek rá! Mind veszélyesebb, mint a covid.
2021. jan. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy, amikor behívnak, már eleve beleírják a levélbe, milyen vakcinát fogsz kapni. Minek menjek oda, ha úgyse kaphatom meg.... Ezt előre tudom a tájékoztatóból. Minden gyógyszergyár ad ki kinek ellenjavalt összefoglalót.
2021. jan. 11. 08:37
 13/58 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%

"a nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál "


A TAJ-számodat meg kell adni, abból pedig látszik a kórtörténet.

2021. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 A kérdező kommentje:
Hát ráadásul főként magánrendelőbe járok. Nem vagyok abban sem biztos, hogy minden kórtörténetet benne van az állami rendszerben. Ebből kifolyólag.
2021. jan. 11. 10:08
 15/58 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
28%

Túltolod ezt a dolgot, édes.

Kaptál eddigi életedben kb 12 oltást úgy, hogy halvány lila gőzöd sem volt róla.

Most - kicsit elkényeztetve - hisztizel. És ahelyett, hogy elolvasnád a vakcinák valós mellékhatásait, itt vered magad.

Egyébként mindegyik vakcina eredményei fenn vannak a neten.

1/100.000 az esélye, hogy legyen valami szövődménye. Egyébként mindegyik csíp, és kb 70 százalékban lesz lázad, bőrpír, egyéb tünetek.

Tényleg rábízhatnád a dolgot a dokikra.

2021. jan. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
76%

14



Még egyszer...Az oltás beadása előtt alá kell írnod ,ki kell majd töltened egy ilyesmi nyilatkozatot.Abban rákérdeznek a kizáró tényezőkre.


[link]

2021. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

[link]


Amerikában nem így működik. Már a regisztrációnál meg kell adni, milyen panaszaid vannak. És azalapjan mérlegelik, hogy kaphatsz-e vagy egyáltalán mit kaphatsz. Ha nem kaphatod semelyiket sem, nem rángatnak oda az oltópontra tök feleslegesen. Nincs semmi normális módon megszervezve. Ez a mocskos fdesz banda. Akkor nem leszek beoltva. Majd ül mibeenki otthon évekig és jónapot.

2021. jan. 11. 10:38
 18/58 A kérdező kommentje:
*mindenki
2021. jan. 11. 10:39
 19/58 Zöldlámpás lámpás - o1g ***** válasza:
16%

Az oltás nem politikai kérdés, és ha hiszel nekem, én aztán o1g névvel nyomom.

Ez a dolog csak arról szól, milyen iskolába jártál. Tanultál és odafigyeltél-e azrákon, vagy megmaradtál faaaszfejnek/piiicsafejnek.


Tényleg ajánlom, hogy hvg olvasóként olvass a neten fellelhető valódi elemzéseket mellékhatásokról, valódi tünetekről. Ez a TE felelősséged. Szedd össze magad.

2021. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 A kérdező kommentje:

A szervezés politikai kérdés és a tájékoztatás is.

Minden vakcina mellékhatásait elolvastuk és nyomon is követtük. A fele nincs normálisan tesztelve. Orosz, kínait senki nem hagyta jóvá. A Johnson meg az Azteca okozott gerincbetehmgeknél súlyos mellékhatást, a 2 amerikait meg semmilyen allergiával nem ajánlják. De az oroszt sem ajánlják ízületi artrózis esetén sem 60 év felett. Még Putyin sem oltatta be vele magát. Tehát ezek alapján mibdehyik beadása kizárható. Vicc ez az egész.

2021. jan. 11. 10:47
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!