Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét fogják tudni, hogy...

Honnét fogják tudni, hogy nekem melyik vakcina adható be, ha nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál ?

Figyelt kérdés
Eleven allergiás vagyok. Volt, hogy penicillintől megdagadt a nyakam És most olvastam, hogy így valószínűleg a pfizert nem is kaphatom. Tud erről valaki valamit? Mert regisztráltam, el is küldtem, de most elbizonytalanodtam.

2021. jan. 11. 02:06
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
74%

"Mellesleg a bátyám már beoltatta magát, természetesen nincsen semmi baj :)"

Tehát - ha feltételezzük, hogy ez igaz - tudjuk, hogy van olyan ember, akinél az első néhány napban nem okoz semmilyen komoly mellékhatást valamelyik vakcina. Ugye nem haragszol, ha csak emiatt nem rohanok beoltatni magam?

2021. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

31: Ha az első néhány napban nem okozott, akkor később sem fog. A belé juttatott mRNS már le is bomlott valőszínűleg. Az mRNS vakcina működési módja kizár gyakorlatilag bármiféle hosszútávú mellékhatást.


Egyébként meg több millió beoltott van, akinek semmi baja nincs

2021. jan. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
81%
Miért hazudsz? Soha nem végeztek ilyen nagyszabású oltási kampányt mRNS alapú vakcinával, ez az első komolyabb emberkísérlet, tehát fogalmunk sincs sem a rövid, sem a hosszú távú mellékhatásairól. Persze az borítékolható, hogy a mainstream média nem fog beszámolni róla, ha valaki a vakcina miatt meghal vagy maradandó károsodást szenved.
2021. jan. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
15%

33: Én nem hazudok kispajtás, csak tudod én utánanéztem, hogy is működik a technológia. Az meg remélem megvan, hogy a technológián már több mint 10 éve dolgoznak. Szóval ez sem igaz, hogy nincs hosszútávú tapasztalat.


Tudod miért kell -70 fokon tartani amúgy? Azért mert lebomlik magasabb hőmérsékleten igen gyorsan. A testben pedig 36 fok van. Ennyiből 90-es IQ felett össze kéne raknod, hogy mi a helyzet.

2021. jan. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
95%

Ha pedig a mainstream média nem ír olyan halálesetről, ami akár tudományos alapon is köthető lenne a vakcinához, akkor ez mégis mi a franc? :D


[link]

2021. jan. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
Hoppá, akkor mégsem annyira veszélytelen az oltás? :)
2021. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
22%
Vizsgálják, hogy van-e összefüggés. Egyébként soha nem állította senki, hogy teljesen veszélytelen (a várható mellékhatásokról lehet olvasni bárhol). De amúgy még ha ki is derülne, hogy meghalt 1 valaki, az akkor is vagy több 10 millió beoltott főből 1 ember halt meg... a vírusban mennyi is? És az is lehet, hogy ennek az embernek volt eleve valamilyen gondja, ami miatt ki kellett volna zárni az oltásból (ebben az esetben nem az oltás a hibás, hanem az nem volt elég körültekintő, aki beadta neki)
2021. jan. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
58%
Valószínűleg sosem fogjuk megtudni, hogy a vakcinától hány ember hal meg, ahogy azt sem, hogy a vírusban hányan haltak meg (csak azt tudjuk, hogy hány fertőzött halt meg, függetlenül a halál okától). Nem véletlenül nem kötik az orrunkra egyiket sem. Abban biztos vagyok, hogy nem egyetlen ember fog az oltással összefüggő ok miatt meghalni.
2021. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
33%

38: És jönnek a konteók újra és újra... meg sem lepődöm :)


Egyébként csak úgy megjegyzem, hogy a Covid képes olyan szervi elégtelenséget okozni, ami krónikus betegség kialakulásához vezet és utóbbiban is meg lehet halni, de persze te arra is azt mondanád, hogy nem Covidban halt meg, hanem a társbetegségében.


Amúgy bővebben erről itt: https://www.youtube.com/watch?v=xyvgtGUakhc

2021. jan. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
85%

„az is lehet, hogy ennek az embernek volt eleve valamilyen gondja”

De valószínűbb, hogy nem volt semmi baja. „Ein sehr gesunder 56-Jähriger”

[link]


Egyébként rajta kívül is vannak áldozatok:

41 éves portugál eü dolgozó nő

[link]


Valószínűleg meghalt az élő adásban összeeső nővér (Tiffany Pontes Dover).

[link]


Újabb COVID oltás áldozat: Khalilah Mitchell, Tennessee-i nővér, arcbénulás

[link]


Izraelben pedig nő a fertőzöttek száma az oltási kampány megkezdése után, méghozzá robbanásszerűen. A lakosság 20%-a van jelenleg beoltva.

„Von einer gesteigerten Immunität kann seither jedoch nicht die Rede sein. Im Gegenteil: Seit Einsetzen der Impfungen scheinen die Corona-Infektionszahlen in Israel regelrecht zu explodieren!”

[link]

2021. jan. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!