Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Honnét fogják tudni, hogy...

Honnét fogják tudni, hogy nekem melyik vakcina adható be, ha nem kell felsorolni a kórtörténetet regisztrációnál ?

Figyelt kérdés
Eleven allergiás vagyok. Volt, hogy penicillintől megdagadt a nyakam És most olvastam, hogy így valószínűleg a pfizert nem is kaphatom. Tud erről valaki valamit? Mert regisztráltam, el is küldtem, de most elbizonytalanodtam.

2021. jan. 11. 02:06
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
32%

Ezt még a 40-esnek:


"De valószínűbb, hogy nem volt semmi baja"


Közben kiderült, hogy súlyos vérzékenységben szenvedett. Valószínűleg ez okozta neki az agyvérzést.


[link]

2021. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
43%

"Ha ez így lenne, akkor az első 3 negyedévben is többlethalálozás lenne, szóval ezt buktad. Nincs ilyen összefüggés. Tavasszal még alacsonyabb is volt, ahogy annak lennie kell ilyen szigorú és időszerű lezárás esetén."

Nálunk igen, de korábban egy másik kérdésnél meg pont azt bizonygattad, hogy a nyugat-európai országokban meg mennyivel többen haltak meg :D


"Ezt is cáfolták már, csak te leszarod, de attól még nem lesz igazad :D"

Attól, hogy te azt írod, hogy cáfolták már, nem lesz igaz :D


"Ceci néni szó szerint olyat is mondott már, nem lehet választani vakcinát :D aztán kiderült, hogy valójában arra gondolt, hogy "a semmiből nem lehet választani" :DDD na, kábé ennek fényében kell értelmezni a szavait, hogy nem tudhatjuk valójában mire gondolt."

Ezt viszont azóta sem helyesbítette, és a hivatalos oldalon is így szerepel.

2021. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
56%

"Nálunk igen, de korábban egy másik kérdésnél meg pont azt bizonygattad, hogy a nyugat-európai országokban meg mennyivel többen haltak meg"


Igen, azokban, ahol hasonlóan szarul, elkésve kezelték a járványt, mint ahogy ősszel tették kishazánkban!


Na, de tényleg itthagylak, mert még ez az apróság se jut el a tudatodig...

2021. jan. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
58%
Tavasszal (Svédországot kivéve) minden EU-s országban nagyjából ugyanakkor vezették be a covidiktatúrát, szóval ez a magyarázkodás sem jött be, de azért bírom, ahogy kétségbeesve próbálod cáfolni a valóságot :)
2021. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Megint olyan dolgot állítasz, ami valótlan :)


Most vegyük pl. Franciaországot (ahol tavasszal is volt többlethalálozás):


Az első esetet január 24-én detektálták. Az intézkedésekre március 13-ig kellett várni. Most pontosan nem számolom ki neked, de ez több mint két és fél hónap.


Magyarország: első eset: március 3. Első intézkedések: március 11. Nyolc nap a különbség. Szóval nem, baromira nem ugyanakkor vezették be mindenhol a "coviddiktatúrát"


Belgium: Február 2 -> Március 12 (kicsivel kevesebb mint másfél hónap)


Soroljam még tovább azokat az országokat, ahol késve érkezett a reakció és súlyos többlethalálozás történt?


Ember, legalább néznél utána valaminek, mielőtt idekamuzol valami oltári nagy hülyeséget. Gondolom a csöppnyi agyaddal arra gondoltál, hogy a naptár szerint ugyanakkor vezették be a korlátozásokat, na ez igaz, csak épp irreleváns, miközben minden országban máskor jelent meg a cucc.

2021. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
58%
Minden országban máskor jelent meg a cucc? Ezt ugye te sem gondolod komolyan? :D Még ha eltekintünk attól a már említett ténytől, hogy 2019 márciusában már Európában volt, ez akkor is nonszensz, amikor az EU-ban még szabadon járhatott-kelhetett bárki a tagállamok között. Abban, hogy valójában mikor jelent meg a vírus, néhány napos különbségek lehetnek maximum. Az más kérdés, hogy melyik országban mikor "fedezték fel" (pontosabban: mikor ismerték el).
2021. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
Hagyjuk... aki szerint 2+2=5, nem nagyon lehet mit kezdeni
2021. jan. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Ez egy jótanács nekem? :)
2021. jan. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!