Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek! Miért van...

Oltásellenesek! Miért van ennyire ellenetekre az oltás?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a napokban ezen az oldalon:

"Én akkor sem adatnám be magamnak a vakcinát, ha 1 milliárdot fizetnének mellé!"


Hogy lehet ilyen szintű ellenzésre eljutni?


Miért van ennyire ellenetekre a vakcina?

Gyakori érv, hogy a hosszútávú hatásokról semmit sem tudunk. De ilyen alapon a Covid hosszútávú hatásáról sem! Lehet, hogy tünetmentesen átvészeled, hosszú évekig a szervezetedben bújkál, aztán meg hirtelen aktiválódik, és ledetonálja a fejed.



2021. márc. 26. 11:21
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
16%
ismerőseid bocs
2021. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
75%
5.Téged ki tart vissza,hogy beoltasd magad?Azt hiszed,hogy mindenki "szakmunkás sanyi meg árufeltöltő gizi"? Egyébként miért kell leszólni ezeket a szakmákat?Ugyanolyan fontosak mint bármi más munka,sőt lehet még fontosabbak.Azt látom,hogy elég sokan összekapcsolják az oltásellenességet az iskolai végzettséggel.Pedig ez korántsem így van.Sőt, aki többet tanult,nagyobb a rálátása a világra az szerintem még nagyobb szkepticizmussal van felvértezve ezügyben,lehet,hogy nem ok nélkül.
2021. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
23%
Dr. Sins, beszarok :DDDDDDDD
2021. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
42%

14, nekem meghalt 3 kollégám is covidban, most akkor bunyózzunk, hogy ki miben hal meg, na védd magad :D

mekhalunk az oltástól merdt a bilgéc az népességszabájoz

2021. márc. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
67%
Még mindig csak 5 éves módjára tudtok írni. Bilgécilluminátigyíkembrrekhaha44!4 Ennyiben ki is merül a teljes érrendszer😃
2021. márc. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
63%

Neked mi az érved?


Mint valami degenerált.

"Nekem senki nem halt meg covidban a közelemben" >> nem veszélyes

"Én elkaptam, 3 nap alatt kifeküdtem" >> nem veszélyes


Az én anyukám pedig majdnem belehalt, és 3 kollégám pedig bele is halt. Több barátom is megkapta, valaki kifeküdte, valakinek az orra folyt, valakinek hetekig volt légszomja. De nem vagyok akkora degenerált, hogy ezt reprezentatívnak tartsam. Tudod a statisztikák alapja nem a te meg az én ismerettségi köröm, hanem a kórházak telítettsége, ja tudom te azt sem hiszed el. Csak amit Gődény meg ezek a szerencsétlen politikai bohócok mondanak, aki a népszerűségért azt mond amit a fajtád hallani akar. Ja, és még mielőtt belémkötsz, leszarom Nyunyókát meg a szoperatív törzset, végtelenül irritálnak.

2021. márc. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

#2


1. Sokkal többet? Semmit nem tudunk arról, hogy mit a okoz a vírus 2 év múlva, mivel még másfél éve sincs velünk. Az meg már bebizonyosodott, hogy nem patkolsz el tőle, ha beadják. Beoltottak már azért több, mint 200 millió embert, és egy maréknyit nagy nehezen összekaparsz, akinél súlyos komplikációk léptek fel. 200 millió covidosra azért jut pár millió halott, aki valamilyen formában összeköttetésbe hozható.


2. Miért hordasz télen kabátot? Nincs rá szükséged, a szervezeted elbírja, ott van rá a bizonyíték az őskor. Igaz, a mai ember jóval puhapöcsebb, de lehetnél te a kivétel, edzed magad kabát nélkül pár hétig a téli hidegben, és olyan lesz az immunrendszered, hogy ihaj.


3. Lehetséges, hogy nagyobb eséllyel adod tovább. Ha elkapod vakcina nélkül, lehet, hogy köhögsz tőle pár napig, és a köhögéssel több embert fertőzöl meg, mintha oltás után kapnád el úgy, hogy abszolút nem vált ki semmi tünetet.


4. Én pont ilyen elvek miatt nem váltom ki a Tesco-s kártyát. Egyszerűen felbsz, hogy nekik van egy plasztik kártyájuk, amitől joguk van pontokat gyűjteni és ezeket a pontokat beváltani ajándékokra. Én meg bezzeg gürizzek és pénzért vegyem meg?! Hát kapják be a kártyájukkal együtt!

2021. márc. 26. 12:03
 18/42 anonim ***** válasza:
30%
Mert félnek a tűszúrástól és megpróbálnak mindenféle kamuindokot kitalálni.
2021. márc. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

#3


"Mert üzletet csinálták az emberek életéből és megmentésként próbálják eladni. Sosem voltam oltásellenes, de nem fogom elfogadni azt, hogy hónapokig mérgezzem magamat."


Hát ki csinált üzletet az emberek életéből? Kinek érdeke ezek után megmentésként eladni? A kormányok megveszik az oltóanyagot pénzért. Utána már teljesen mindegy, hogy beadják-e, mert a lakosságnak számára ingyenes. Meg mi az, hogy hónapokig mérgezed magad? Két szúrásól beszélünk, hol kell neked mérgezned magad?

2021. márc. 26. 12:07
 20/42 anonim ***** válasza:
29%

#17

Ti is csak anekdotázgattok hogy jajj anyám brühühü. Te is csak ennyit tudsz te agyhalott! Az el se merül benned hogy aki ilyet nem tapasztalt csak az ellenkezőjét annak más a benyomása.

"Tudod a statisztikák alapja nem a te meg az én ismerettségi köröm, hanem a kórházak telítettsége, ja tudom te azt sem hiszed el."

Szerencsétlen csapágygolyó ágyú birka vagy. Konganak a kórházak az ürességtől, te meg itt meg akarod magyarázni hogy úristen már nincs hova rakni az embereket. Baromság! Úristen beteg emberek vannak a kórházban mi lesz még? Hentesnél hús? Hát milyen dolog ez?

2021. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!