Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Oltásellenesek! Miért van...

Oltásellenesek! Miért van ennyire ellenetekre az oltás?

Figyelt kérdés

Azt olvastam a napokban ezen az oldalon:

"Én akkor sem adatnám be magamnak a vakcinát, ha 1 milliárdot fizetnének mellé!"


Hogy lehet ilyen szintű ellenzésre eljutni?


Miért van ennyire ellenetekre a vakcina?

Gyakori érv, hogy a hosszútávú hatásokról semmit sem tudunk. De ilyen alapon a Covid hosszútávú hatásáról sem! Lehet, hogy tünetmentesen átvészeled, hosszú évekig a szervezetedben bújkál, aztán meg hirtelen aktiválódik, és ledetonálja a fejed.



2021. márc. 26. 11:21
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező nem ide tartozik, csak a kommentedhez de szerinted az őskorban nem hordtak kabátot?Pucéran szaladgáltak az emberek mi?Szerinted minek nyúzták meg azt redvás mamutot?
2021. márc. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
60%

"Konganak a kórházak az ürességtől"


Te barom állat te. Honnan tudod onnan a faludból? :D Mert a Gődény azt mondta?

2021. márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
53%

"Az el se merül benned hogy aki ilyet nem tapasztalt csak az ellenkezőjét annak más a benyomása."


Benyomása, igen, te vadmarha, de mikor érted meg, hogy az, hogy te ott bivalybasznádon mit tapasztalsz, az nem ráhúzható az országra, világra? :D

2021. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
58%

[link]

Itt is csupa makegészséges ember, akik akár 100 évet is élhettek volna ha nem jön a covid apokalipszis. Olvassad akkor a statisztikákat hajrá! Ja és ne felejts el bégetni:)

2021. márc. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
43%

#23

Onnan tudom hogy 5 ismerősöm dolgozik a helyi kórházban és nincs semmi.

2021. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
29%
És imádom, mindenki hülye, csak te meg a degenerált barátaid az okosak, ti aztán átláttok a szitán, ti aztán felébredtetek, harc az egész életetek :DDDDDDDD áhhhhhh :D hülye tróger :DDD
2021. márc. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
22%
Jaja, anekdotázol itt 5 ismerősödről. Hogy lehet valakinek ilyen sanyarú élete, miért nem állsz katonának, ha harcolni akarsz? :DDD
2021. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
68%
Ekkora nyomorék snowflaket mint te ritkán látni. Tudod te hogy számolják a covid halottakat? Bevisznek, ellátnak(tök mindegy milyen okból), letesztelnek, ha pozitív vagy akkor instant mész a covid osztályra, ha ott meghalsz covid halott vagy! Na ennyit a statisztikákról! És, mellesleg ha ti be vagytok oltva mitől vagytok beszarva? Hiszen ti már biztonságban vagytok a világ legveszélyesebb betegsége ellen xd
2021. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

#22


Őskor: lenyúzták a redvás mamutot, és abban szaladgáltak, meg izzadtak a téli hidegben, utána meg elvonultak a barlangba.


Modern kor: téli kabát, téli cipő, sapka, sál, otthon fűtés, forrócsoki, forró fürdő, gyógyszerek.


Azért szerintem érezhető a különbség.

2021. márc. 26. 12:21
 30/42 anonim ***** válasza:
Érezhető a különbség persze.Kérdező csak poénból írtam,de egyébként te nem erre utaltál a kommentben,hanem azt állítottad,hogy konkrétan nem volt akkor kabát.Erre írtam én,hogy de pedig volt.
2021. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!