Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szimpatizálnak a...

Akik nem szimpatizálnak a Jobbikkal, miért nem olvassák el a programot és hallgatják meg a politikusaik felszólalásait? Miért úgy fejtenek ki véleményt, hogy csak a médiából "tájékozódnak? "

Figyelt kérdés
Mert ez így olyan, mintha a média "irányítaná" őket, és nem a saját véleményüket mondanák el érvekkel alátámasztva!

2013. márc. 5. 18:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/104 anonim ***** válasza:
73%

""Kitakarítani mindenkit, aki munkát ad, és csak a magyarok"

Kifejtenéd ezt bővebben?"


A multik (tőke) kiűzése (akik a dolgozók 60-70%-ának adnak munkát).

2013. márc. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/104 anonim ***** válasza:
77%
Meghallgattam őket, elolvastam a programot. Ekkora demagóg butaságot nem értem, hogyan képesek érettségizett emberek bevenni. Nem beszélve az iránbarátságról, meg a zsidók listázásáról. Ilyen társaságnak civilizált országban nincsen helye a közéletben, mert a társadalom nem kíváncsi rá (pl. Németország). Csupán egy félbalkáni társadalmat lehet az ilyen szövegekkel megvezetni.
2013. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/104 anonim ***** válasza:
80%

"Hát akár már csak a Magyar Gárda, ami az áradásoknál erőteljesen segített homokzsákokat pakolni, ezzel megmentve több családot az árvíztől."


A normális emberek is ezt csinálták és nem kampánycéllal, ahogyan ezt a pincérek tették.

2013. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/104 Dick Esmen ***** válasza:
96%
Jó.Mostantól minden jobboldali szöveget,beszédet,újságcikket stb. elolvasok ha cserébe a jobboldaliak olvasnak népszavát(én nem olvasom),népszabadságot,szabadságot(ezt se olvasom).
2013. márc. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/104 A kérdező kommentje:
Az, hogy keleten kellene piacokat találni, nem csak nyugaton, nem hiszem, hogy probléma lenne. Az, hogy a magyar országgyűlésben ki kettős állampolgár, egy teljesen tiszta kérdés, hiszen elvárom, hogy csak magyar állampolgár legyen ott, ahol Magyarország sorsáról döntenek. Az unióból sem úgy akarna kilépni, hogy egyik pillanatról a másikra. Először a keleti piacokat kéne kiépíteni.
2013. márc. 5. 18:45
 16/104 anonim ***** válasza:
54%
Keleti piacokat... 1948 és 90 között bőven részesültünk a keleti piacok áldásaiból, csak ezt a tizenéves jobbik-fanok már nem tudják.
2013. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/104 A kérdező kommentje:
Nem behívni újra az oroszokat, hanem eladni nekik magyar termékeket, és nem csak nekik, hanem akár az araboknak is. A keleti népekkel gazdasági kapcsolatokat ápolni szükséges szerintem. A kőolaj is Oroszországból érkezik főleg, amiből üzemanyagot is csinálnak. Ilyen alapon ne használj autót, hiszen tőlük jön a kőolaj.
2013. márc. 5. 18:54
 18/104 hollófernyiges ***** válasza:
87%

"elvárom, hogy csak magyar állampolgár legyen ott, ahol Magyarország sorsáról döntenek"


Akkor nyilván egyetértesz, hogy a szlovák vagy a román parlamentben se legyenek kettős állampolgárok.


Ami az árvízvédelmet illeti, volt egy angol miniszterelnök (nevére nem emléxem), aki egy árvíznél gumicsizmában segített homokzsákot cipelni, másnap kapta a felháborodott leveleket, hogy nem azért fizetik, hogy egy segédmunkás dolgát végezze. Szóval egyénileg nagyon szép dolog kimenni, de ha mint párttag megy ki árvízvédeni, akkor az populizmus, és jobb ha te is megtanulsz megvédeni magad a hasonló 'Rákosi elvtárs szereti a kisgyerekeket' típusú manipulációtól.

2013. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/104 A kérdező kommentje:
Teljesen más egy román vagy szlovák parlamentben a például román-magyar vagy szlovák-magyar kettős állampolgár, mint itthon a magyar-izraeli kettős állampolgár. Izrael elnöke, Simon Peresz kijelentette, hogy felvásárolják Magyarországot. Szerinted ebben a helyzet egy magyar-izraeli kettős állampolgár nem nemzetbiztonsági kockázat? Azok a magyarok pedig, akiket elszakítottak, nem önszántukból mentek ki oda, hanem elcsatolták őket Magyarországtól, és mindenfajta önrendelkezést elvettek tőlük. Ez egy teljesen más helyzet.
2013. márc. 5. 19:06
 20/104 anonim ***** válasza:
84%

Honnan veszed, hogy azok akik nem szimpatizálnak velük nem olvasták a programjukat?

Engem amikor pár évek elkezdtek egyre népszerűbbek lenni elkezdett érdekelni a programjuk, így elolvastam, majd átgondolva az ott leírtak várható következményeit úgy döntöttem, hogy nem fogok szimpatizálni velük...

2013. márc. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!