Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szimpatizálnak a...

Akik nem szimpatizálnak a Jobbikkal, miért nem olvassák el a programot és hallgatják meg a politikusaik felszólalásait? Miért úgy fejtenek ki véleményt, hogy csak a médiából "tájékozódnak? "

Figyelt kérdés
Mert ez így olyan, mintha a média "irányítaná" őket, és nem a saját véleményüket mondanák el érvekkel alátámasztva!

2013. márc. 5. 18:00
 61/104 A kérdező kommentje:

tetro


Ha nem érted, miről van szó, akkor zárjuk le, mert teljesen felesleges, hogy nem akarod megérteni, amit írok. Kicsit kutass utána a dolgoknak, és rá fogsz jönni.

2013. márc. 5. 21:33
 62/104 tetro ***** válasza:
83%
De értem. Egy csomó pénz áramlik az országba. Ennek csak egy töredéke izraeli tőke. Ezt te is elismered. De az izraelieket utálják, mert a zsidók gonosz céllal hozzák be a tőkét. Teljesen logikus érv...
2013. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/104 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
90%

"Az orvosok műhibája miatt nagyon sok ember meghal Magyarországon, és a világon is. Mivel ember, rosszul állíthat fel egy diagnózist. És sok esetben megússza egy fegyelmivel, nem veszti el az engedélyét. Gyöngyösi pontosított, bocsánatot kért és ennyi."


Itt nem az a lényeg, hogy bocsánatot kért-e avagy sem. Itt az a lényeg, hogy milyen elfajult gondolatok vannak a szavak mögött. Pont az ilyen kijelentések miatt tartom én, és nemcsak én hanem a legtöbb ember kormányzásra alkalmatlannak a jobbikot. A jobbik részéről az lett volna a bocsánatkérés ezen a szinten, ha a tisztelt képviselőt kizárják a pártból. Az, hogy ezt nem tették meg elárul valamit, mégpedig azt, hogy a képviselővel egyetértenek. Ez pedig elegendő indok arra a legtöbb embernek, hogy ne vegye komolyan a pártot.

2013. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/104 A kérdező kommentje:
Csak egyszerűen nem akarod tudomásul venni, hogy Izrael elnöke jelentette ki, hogy felvásárolja Magyarországot. Nem Németországé, Franciaországé vagy akárkié. És értetlenül állsz azelőtt, hogy miért mondom, h Izrael felvásárolja Magyarországot, mikor ezt az elnöke is kijelentette.
2013. márc. 5. 21:39
 65/104 tetro ***** válasza:
83%
Akkor légyszíves most nézd meg a Perez videót. Soha nem mondott ilyet. Tudsz angolul valamennyire? Akkor fuss neki, de vigyázz, nagy lesz a pofára esés.
2013. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/104 A kérdező kommentje:

Pannónia Oroszlánja


A magyar fiatalok körében nagyon népszerű a Jobbik, nagyon magas a Jobbik támogatottsága. És ahogy jönnek a generáció váltások, úgy lesz a Jobbik még népszerűbb. Sokan még 2014-ben sem szavazhatnak, de abszolút jobbikosok. Ennyi a véleményem, én semmi kivetnivalót nem látok a Jobbik munkásságában, és még nagyon sokan nem látnak kivetnivalót benne, és Gyöngyösivel is egyetértek.

2013. márc. 5. 21:42
 67/104 tetro ***** válasza:
90%
Tudod én már nem vagyok olyan fiatal. Az én barátaim közül már vannak akik magasra jutottak. Közülük senki sem rasszista, senki sem gyűlölködik... Senki sem Jobbikos. Mert ezzel az eszmével manapság nem lehet boldogulni. És ezért nem lesz a Jobbik soha vezető hatalom.
2013. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/104 A kérdező kommentje:
Számtalanszor láttam már a Peresz videót. Különben nem mondanám. És még azok is megerősítették ezt a kijelentést a felvásárlásról, akik tudnak héberül.
2013. márc. 5. 21:46
 69/104 A kérdező kommentje:
Én csak annyit mondtam, hogy a fiatalok körében hihetetlen magas támogatottsága van a Jobbiknak. Ezek után nem nehéz kitalálni, hogy idővel mi lesz.
2013. márc. 5. 21:48
 70/104 tetro ***** válasza:
87%
És mégis mit fog felvásárolni? Lakásokat? Gyárakat? Földeket? Vagy mégis áruld már el, hogy lehet egy országot felvásárolni. Mit veszel meg? :D
2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!