Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik nem szimpatizálnak a...

Akik nem szimpatizálnak a Jobbikkal, miért nem olvassák el a programot és hallgatják meg a politikusaik felszólalásait? Miért úgy fejtenek ki véleményt, hogy csak a médiából "tájékozódnak? "

Figyelt kérdés
Mert ez így olyan, mintha a média "irányítaná" őket, és nem a saját véleményüket mondanák el érvekkel alátámasztva!

2013. márc. 5. 18:00
 81/104 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy nem vagyok gazdasági szakember. Nem pártsablont mondtam fel, hanem idéztem felszólalásokból. Ha nem vagy autószerelő, és egy autószerelő faggat téged, nyilván te sem tudsz mindent a legkisebb részleteiben, pláne ha még többet is várna tőled. Nem vagyok gazdasági szakember, olvasd el a programot, a Hét vezér tervet, hallgasd meg a gazdasági szakembereiket.
2013. márc. 5. 22:34
 82/104 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
82%
Tehát egyetertesz azzal, hogy postázni kéne a magyarországon elő zsidókat? Tudod, ebből már volt egy nagy háború. Mivel jelenleg történelemből a középkornál tartasz, valószínűleg még nem hallottál róla.
2013. márc. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/104 A kérdező kommentje:
A fiatalok körében népszerű, és akiket én ismerek, mind szimpatizálnak a Jobbikkal. Szóval ez, hogy te "kinőtted", a te bajod, sokan meg nem "növik" ki, mert nem változtatják a véleményüket és a gondolataikat évente, ugyanis a Jobbik ugyanazt mondja, mint akár 3 éve.
2013. márc. 5. 22:38
 84/104 A kérdező kommentje:
Gondolom Gyöngyösi beszédére utalsz, amiben el sem hangzik a listázás szó. Postázni? Ez jó :D Ismerem a történelmet, tudom mikor volt az és hogyan. De szerintem te kevered a szezont a fazonnal. :D
2013. márc. 5. 22:40
 85/104 anonim ***** válasza:
89%

Elolvastam, meghallgattam nem egyszer nem kétszer, de ennnek ellenére ez a véleményem.


Te mondd el a saját szavaiddal, hogy legalább értedd amit támogatsz beszélsz, és nem csak vakon hiszel benne, hogy az működik.

2013. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/104 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Bocsánat, telefonról irok, így lett postázni. És bocsánat, roszul idéztem, osszeirni a helyes szó. A lényegen nem változtat.
2013. márc. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/104 A kérdező kommentje:
A kis-és középvállalkozásokat szerintem azzal lehetne a legjobban segíteni, ha először is a hihetetlen magas adójukat lecsökkentenénk. Például nekem szimpatikus az az ötlet, hogy a segélyeket szociális kártya formájában fizessék ki, és ezeket csak bizonyos boltokban lehessen felhasználni, ami bolthálózatokban piacot találhatna a magyar termék. Szerintem az adócsökkentés az, amivel elsősorban segíteni lehetne a kis-és középvállalkozásokat.
2013. márc. 5. 22:47
 88/104 A kérdező kommentje:
Azzal értek egyet, hogy az országgyűlésben nyilvános adatnak kéne lennie, hogy ki milyen kettős állampolgár. És azzal is, hogy a közéletben azok, akik eddig romboltak, tűnjenek el, független származástól, mindentől. És ha már az is nyilvános, hogy ki kettős állampolgár, aki az, mondjon le a mandátumáról, vagy a másik állampolgárságáról. Ezt mondom.
2013. márc. 5. 22:51
 89/104 anonim ***** válasza:
92%

Akkor egy egyszerű kérdés, kérlek gondold át és válaszolj rá:

Tegyük fel holnap lemondana a jelenlegi kormány és úgy alakulna, hogy a Jobbik alapíthatna kormányt és onnantól kezdve az történne, amit ők szeretnének. Tény, hogy az ország pénzügyileg a béka segge alatt van, illetve számottevő hazai tulajdonú iparral jelenleg nem rendelkezik. Mi történne ebben az esetben, ha tegyük fel a Jobbik ténylegesen ragaszkodna az elveihez, azaz kitenné a multikat, nem engedne be külföldi tőkét, elkezdene erős hadsereget építeni és bent lakásos iskolákat csinálna és még a többiről ne is beszéljünk. Mert hát ugye ez nem két fillér, és ha kiűzné a multikat akkor gyakorlatilag az ország nagy része munkanélkülivé válna...

Szóval hogyan és miből teremtene munkát az embereknek és hogyan erősödne meg az ország és hogyan kerülnék el az államcsődöt?

2013. márc. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/104 A kérdező kommentje:
Először is gazdasági kérdésben a mezőgazdaságot részesíteni előnyben. A keleti nyitást is végre meglépné, hogy ne egyoldalúan az EU-tól és a nyugattól függjünk. A keleti népek így is vevők a magyar termékekre. És keleten nem gyűlölnek minket. A multikat sem kiűzné, csak az adójukat emelné meg, hogy igazságosan a termelt profit arányában adózzon, míg a kkv adóterheit csökkenteni kéne, ezáltal "kifehérednének" a vállalkozások. A cigányokat visszavezetné a munka és tanulás világába. A cigány gyerekeket pedig bentlakásos iskolában nevelnék, hogy ne azt lássa, hogy a két szülő nem dolgozik, neki meg nem kell iskolába járni. Ezzel segítené a cigányságot, nem megtámadja! Nem kiüldözné a multikat, csak magasabb adót szabna ki rájuk.
2013. márc. 5. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!