Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kérdésnél olvastam a...

Egy kérdésnél olvastam a következő választ:"Férjem havi 900 000-et keres, mindössze az építőiparból mint vállalkozó". Szerintetek ez lehetséges?

Figyelt kérdés

A kérdésért már feldúltam az egész politika topicot 3 napra visszamenőleg,és megnéztem a válaszok felét,de nem találom.Előzményekből se tudom kiszedni mert nem saját gépen olvastam ezt.

Na mindegy,körülbelül pontosan idéztem a leírtakat.És mielőtt valaki azt hinné elütöttem egy nullát:Nem,valóban kilincszázezret írt.(azért írom betűvel hogy biztosan láthassátok)

Szerintetek lehetséges Magyarországon hétköznapi építési vállalkozónak havi 900 000 FT-ot keresnie?Mindezt Magyartországon belül (még csak nem is határon túl)

Én csak azt tudom elképzelni hogy a nő vagy hantázott,vagy valamit ott elcsalnak (adók,anyagok,szállítók,munkások,akármi),mert ez hihetetlenül sok.



2013. nov. 25. 17:57
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem értitek, hogy 19 évesen lazán megkeresi ezt mi? Milyen válság b@ zdmeg? Sőt még a 10 szerese sem meglepő halljátok... De a 3 szorosa simán átlagos, úgyhogy mondhattok bármit, ő tudja...
2013. nov. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lenne lehetséges.

Édesapám is vállalkozó.


Egy jó vállalkozó, aki már keni vágja a dolgokat, ügyes az még többet is keres.

2013. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
34%
Burzsuj világban minden lehetséges.
2013. nov. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem hogy hogy tud fél Magyarország majd éhen halni,és teleírni az oldalt hogy "itt lehetetlen megélni",ha ennyi az egész.Javítsatok ha rosszul gondolom.
2013. nov. 25. 18:58
 25/43 anonim ***** válasza:
100%

Na most a dolog több részből áll:

Először is igen, lehetséges ennyit keresni Magyarországon, ügyesnek, rátermettnek és szerencsének kell lenni és az árt, ha az ember örököl egy nagyobb kezdőtőkét, illetve nyilván szorgalom is kell hozzá. Összességében lehetséges, de nem jellemző, mindössze az emberek néhány százaléka keres ennyi pénzt.

Ellenben ott a nagy többség, akik tényleg rendkívül keveset keresnek és ők tényleg alig tudnak megélni.

2013. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
36%

Én nem értem ezt a világot, komolyan.

Mindjárt 30 éves vagyok, ügyvédjelölt, napi 10-12 óra komoly(!!), felelősségteljes munkával minimálbért kapok, nulla plusz juttatással, amiből kapásból lejön a bérlet.


Az a 19 éves, aki szerint ennyit keresni könnyű (mármint 900.000,- Ft-ot), elmondaná, hogyan csinálja?

Úgyis most tervezem a pályamódosítást, mert ez röhej, hogy itthon lakom még mindig a szülőknél, nemhogy nem adok haza semmit, de még el kell kvázi tartani, és egy farmert nem tudok magamnak venni...

2013. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
73%

"Akkor nem értem hogy hogy tud fél Magyarország majd éhen halni,és teleírni az oldalt hogy "itt lehetetlen megélni",ha ennyi az egész.Javítsatok ha rosszul gondolom."


Úgy, hogy ezeknek a retkeknek úgy vannak százmilliói és milliárdjai, hogy az alkalmazottaiknak nem 300 ezres nettó bért fizetnek ki, hanem 90-et.

2013. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

[link]

Pedig, sajnos a é-keleti országrész éhezik, egész megyék nyomorognak és nincs munka, megélhetés

2013. nov. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Az hogy majdnem két tucat különböző ember ugyanazt írja,azt jelenti hogy tényleg elcseszett egy rendszer ez...Szomorú.
2013. nov. 25. 19:17
 30/43 tetro ***** válasza:
31%

19.10

ha valaki nem olyan szerencsétlen mint te, az attól még nem "retek".

senki sem beszélt milliárdosokról. havi egymillióból még egy normális lakást összespórolni sem olyan húú de egyszerű.

és az sem feltétlenül biztos, hogy mindenki kizsigereli az alkalmazottjait. pl én sem...

2013. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!