Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 Salx Narval ***** válasza:
93%
Még egy gondolat: Meg kell tanulni tisztelni a többségi akaratot, akkor is fejet kell hajtani előtte, ha történetesen nekünk más a véleményünk, én is ezt teszem.
2014. ápr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem vagyunk még a halálunkon...
2014. ápr. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
41%

"Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3. "


MUHAHAHAHAHAHA

2014. ápr. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
57%

"120 évig élnek, is csak a fideszre meg az mszp-re szavaznának, hát mit ne mondjak, tudjátok úgy is mire gondoltam akkor"


Hja, internálni akartad őket. Vagy a Dunába lőni. Ezért nem lesz soha hatalmon a Jobbik. Kérdező, te ékes (tini?)példája vagy annak, hogy milyen emberek támogatják a Jobbikot. Idén a tavalyi 850 000 szavazat helyett 960-970 000 szavazatot szereztek (jelenleg 99%-os még csak a feldolgozottság, azért írtam két lehetőséget). Ez 100 000 fős növekedés gyakorlatilag. Ennyi van a jobbikban, minden ötödik ember elkeseredett és pesszimista az országban, ez van. Hozzá kell szokni. Nyerni viszont soha nem fog a Jobbik. Bocsi.

2014. ápr. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
5%

Es a birka nep imet szavazott!

Tudjatok mit meg is erdelitek ezek utan ami tortenni fog!

Csak lefele a lejton!

"Hajra fidesz"

2014. ápr. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Megérett. Ha ennyi agyatlan él Magyarországon, akkor meg is érdemlik, hogy végig nézzék az országuk pusztulását. Más lehetőség nincs, irány külföld...
2014. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
33%
Elég szomorú, hogy aki normális, annak el kell hagynia a hazáját. A többinek mindegy, nekik úgysem tűnik fel, hogy ők robotok, az ország pedig megy lefelé a lejtőn. Majd ha a tündérmesébő illő gazdagából rémálom lesz, talán majd akkor. Bár kinézem, hogy nem.
2014. ápr. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
40%

"Már nem tudom mit gondoljak"


Ez látszik is rajtad. Ne is menj el szavazni soha többé, ha megkérhetlek. Nem akarom, hogy valagbuta emberek döntsenek az anyagi boldogulásomról '18-ban.

2014. ápr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
79%

"Elég szomorú, hogy aki normális, annak el kell hagynia a hazá"


Definiáld már légy szíves a "normális" fogalmát. Az a normális, aki a jobbikra szavaz? Ha olyan ostoba vagy, hogy elmész innen, csak mert nem a pártod nyert, hajrá. Azt meg kikérem magamnak, hogy a magyar populáció 45%-át egyetemesen lehülyézd. Mert akkor mi meg elkezdjük, hogy amúgy az a 20% a hülye, aki a jobbikra voksolt. Nem biztos, hogy többségben vagytok, nem biztos, hogy ti nyertek ezzel.

2014. ápr. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
89%

"Azt meg kikérem magamnak, hogy a magyar populáció 45%-át egyetemesen lehülyézd."


Meg még azt a 25%-ot, akik Mesterházyékra szavaztak. Csak hogy őket se hagyjuk ki. Milyen érdekes, azok is többen vannak, mint a jobbikosok.

2014. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!