Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége birka! Már 3x volt mszp, most 3. alkalommal lesz fidesz. Az ország meg a szakadékba menet egyre jobban teljesít. Minimum a 8 elemi elvégzéséhez kéne kötni a választójogot.
2014. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a jobbik nyerjen nem 8 általánoshoz kéne kötni, hanem megkéne engedni már 14 év felett, hogy szavazhassatok a jobbikra még mielőtt kinövitek.
2014. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:

"Ahhoz, hogy a jobbik nyerjen nem 8 általánoshoz kéne kötni, hanem megkéne engedni már 14 év felett, hogy szavazhassatok a jobbikra még mielőtt kinövitek."


Bezony.

2014. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:

"Az emberek többsége birka! Már 3x volt mszp, most 3. alkalommal lesz fidesz. Az ország meg a szakadékba menet egyre jobban teljesít. Minimum a 8 elemi elvégzéséhez kéne kötni a választójogot."


És akkor ezen az analógián most kötelességünk megengedni a jobbiknak is 3x egymás után, hogy kormányt alakítson? Mi van, ha az első évük után éhen maradsz családostul? És még nem is voltam nagyon pesszimista..

2014. ápr. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim válasza:
Sok ember nem látja a fától az erdőt. Észre sem viszik, hogy milyen rosszul élünk, mennyien mennek külföldre. Diplomás/érettségizett emberek ülnek be az iskolapadba hogy az összeadást 1-10 megtanulják, valamint a magyar ABC-t pár tízezer forintért (ez óriási szégyen). Orbán Viktor este azt mondta: Magyarország újra olyan hely , ahol érdemes élni, dolgozni és családot alapítani.- Na ez az amit aki elhisz az nem normális. A kettős állampolgárok szavazásról meg annyit, hogy aki nincs itthon azok közül csak azok szavazhassanak, akiknek csak magyar állampolgárságuk van és elhagyták az országot, mert csak ők tudják, hogy mi megy ebben az országban... Egyszer vége lesz a demagóg Viktor korszakának, csak akkor késő lesz felébredni!!!
2014. ápr. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj de itt ki beszélt a jobbikról?

Tipikus elvakult birka fideszes vagy, nem tudod érvekkel védeni a pártod csak mocskolni a másikat.

A gazdaság rosszabb helyzetbe van mint 4 évvel ezelőtt, az egészségügy még mindig 1 kalap kaka, a fiatalság kimegy külföldre dolgozni, a nyugdíjkorhatár az egekbe szökik, a választási törvényeket úgy alakítják h számukra kedvezzen a parlamenti többség. Hol az 1 millió új munkahely? Hol az ígért közbiztonság? Akkor most irkáld a hülyeségeid! Erre reagálj valamit.

2014. ápr. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
73%

Csak nem akarunk több csalódást emlékezz a zavargásokra 2006 tájékán kitüldöztetek el az mszp-ét.

Emberek szavaztak Vándorlás az Mszpé idején kezdődött.

20 évet 4 év alatt nem lehet rendbe tenni.

2014. ápr. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
Én is tudom h az mszp vitte csődbe az országot, de az utolsó 4 évnek sincs semmi pozitív látszata, hogy legalább ha picit is haladnánk föl a lejtőn.
2014. ápr. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:

"Csak nem akarunk több csalódást emlékezz a zavargásokra 2006 tájékán kitüldöztetek el az mszp-ét.

Emberek szavaztak Vándorlás az Mszpé idején kezdődött.

20 évet 4 év alatt nem lehet rendbe tenni."


Olvasás nélkül, ránézésre is látszik, hogy kire szavaztál. Azok írnak úgy, mint egy általános iskolás. Ezt már megfigyeltem.

Lehet, hogy már akkor is mentek el, de közel sem ennyien. Tudtommal 1-2 éve nem az Mszp van. Márpedig a legtöbb ismerősöm akkor ment ki.

20 évet? Feltételezem, sőt tudom, abba nem gondoltál bele, hogy Orbán 1. kormánya is beletartozik az adott intervallumba. Még 30 év múlva is ezen fogtok lovagolni, ahelyett hogy magatokba néznétek. Elmúlt 8 év, 20 év jelszóval bármit meg lehet csinálni, mert a sok birka bólogat hozzá.

Nem az a kérdés, hogy a 20 évet hogy teszik majd helyre 4 év alatt, hanem hogy a 8 évnyi Orsós kormányzást hogy. Arra nem lesz elég a 4 év, de még a 40 sem.

2014. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

"Már ne is haragudj de itt ki beszélt a jobbikról?

Tipikus elvakult birka fideszes vagy, nem tudod érvekkel védeni a pártod csak mocskolni...."


Te pedig , ha már a személyeskedésnél tartunk, tipikus idióta jobbikos, és éppen te kezdted kettőnk közül a mocskolódást. Én csak stílusban hozzáillően válaszoltam.

2014. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!