Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 M.r Frakk ***** válasza:

"Azt meg kikérem magamnak, hogy a magyar populáció 45%-át egyetemesen lehülyézd."


Már ne is haragudj de ez a kijelentés több sebből is vérzik! Tekintve arra hogy az ország 60%-a ment el szavazni és a Fidesz 44%-ot ért el... ebből következik hogy a szavazók 56%-nak nem tetszik amit a Fidesz művel.... És akik nem mentek el szavazni.... arról biztosítalak hogy nem a Fideszre szavaznának, magyarul magyarország 60-70%-a rühelli a fideszt...

2014. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 M.r Frakk ***** válasza:
De visszatérve a témára, abban én is (és minden jobbikos szavazó) tisztában volt vele hogy 2014-ben a jobbik nem nyerhet! Mi csak abban reménykedtünk hogy legalább a kétharmadot meg tudják akadályozni.... tehát ez egy csalódás volt.... ,de arra mérget veszek hogy a jobbik 2018-ra jelentősen meg fog erősödni, ugyanis a jobbik fő szimpatizánsai (a 16-17 évesek) akkorra már mind szavazni fog, sőt még a hőbörgő 13-14 évesek is rájuk fognak szavazni. Ezzel ellentétbe a szocializmusban élő öregemberek,öregasszonyok száma jelentősen meg fog csappanni.... ami végül a baloldal teljes elgyengüléséhez fog vezetni.
2014. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 A kérdező kommentje:

18, ne döntsünk az anyagi boldogulásodról 18ban?

Na csak kibújt a trafik a zsákból?:D

24, pontosan így gondoltam én is,aki robotol a multiban és fideszes, az meg is érdemli.

61, nem védem a fideszt, de nem azért mentek ki sokan mert hopp 2010től fidesz lett, hanem már a szocik alatt bedőltek, és mivel orbán sem hozott javulást, így kimentek.

Nem szeretem védeni viktort, de nem CSAK az ő hibája hogy éppen pont alatta szakadt el a cérna, és akkor mentek ki sokan.

Úgy gondolom ezután a fidesz már semmire sem fogja tudni fogni a kivándorlást, volt 4 év 2/3 most jön a második felvonás. Még többen fognak kimenni, jön a nyár, mindenkinek megjön a kedve világot látni, és lehet hogy kint is maradnak. A birkák meg várnak a füstösökre, a külföldi farkasokra, meg a juhászukra.


Én azt mondom, semmivel sem lett jobb a dolgozó embernek hogy a fidesz megint ekkora hatalmat kapjon.

Ilyen alacsony értelmi szinten mint amin ez az ország áll, itt egy VV Cölöp is elnök lehetne. Bedobná a nyugdíjemelés kártyát, és a nyuggerek már kötögetnék a koronát neki.


64, egyre gondolunk.

Az idő megfogja oldani ezt a problémát, még 10év és kifog halni a kemény mszp+fidesz mag. Eü ellátás nincs, megélni nem lehet, a füstösök specializálódnak a védtelen,magányos,vidéki öregekre.

Sajnos a helyükbe majd jönnek Ráfáélló-ék. Még butábbak, még kevesebb is elég nekik. Nem kell rájuk majd annyit költeni, mert hamar meghalnak, nem kell őket foltozgatni. Mondjuk még kevesebb adót is fognak befizetni, tehát nem tudom mutyisztán majd honnan szedi a pénzét majd a piramisokra. Mert dolgozó ember nem fog maradni ebben az országban.

2014. ápr. 7. 17:04
 64/85 anonim ***** válasza:

# 42! Takarítottam irodába. Egy tollat nem vittem haza. Sőt kitettek az asztalra papírpénzt. Nem tudom mennyi lehetett..

# 52! Valaki kérdezte ( szerintem ) milyen arányra számítasz a választásnál...

Remélem 10 év múlva is élek még. Csak 58 leszek...

Kihalnak a magyarok egy része, hisz idős. XY személy kimegy, és vissza se jön. Ki fogja a dolgokat megtermelni.

Az Izraeliek. épp itt találtam nagyon rég egy infót, ahol az Izraeli gyerekek magyarul tanulnak, mert az lesz a hazájuk..

A film 2010 előtt készült szerintem.

http://www.youtube.com/watch?v=uPoDCIGtKyI

2014. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
viszont azt még hozzátenném hogy hamarosan lehet hogy nem lesz honnan kilépni, mert az unió amúgy is erősen bomladozik, de mindenesetre amíg áll, addig nem tehetjük meg és kész..
2014. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy azt nem értem hogy a nyuggereknek arra a pár évre amíg élnek már nem tök mind1 mi lesz??Örüljenek b. ssza meg hogy élnek.És még nekik áll feljebb hogy jajj nincs elég nyugdíjam...Be kellenne vezetni hogy a nyögdíj korhatár fölött NE lehessen szavazni.És még így is maradna elég birka aki a fizessre szavaz.Magyarország....Szánalom.Az az egy dolog vigasztal hogy nyáron végre leléphetek innen.
2014. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
Utolsó! Ez azért túlzás. Nem minden nyugdíjas szoci vagy fideszes. Az a baj talán rájuk árad a legjobban a média szenny, és egy részük már elég manipulálható.
2014. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:

Istenem 67, komolyan a hozzád hasonló gyáva rettegő magyarok miatt tartunk itt !

Nem fogom részletezni mert meguntam !

Amit a Jobbikról hiszel hazugság, ennyi, pont, finitó !


Félsz a cigányoktól, de még akkor is őket félted ha az életed múlik rajta? MEGÉRDEMLED !

Tönkre tette Orbán a városod? MEGÉRDEMLED !

El mennél külföldre ezek miatt? MEGÉRDEMLED !

Félsz a cigányoktól, de a Jobbikról kitalált hazugságaidtól még jobban, nem tennél semmit csak sajnálatod magad és elmenekülnél külföldre, mert még ekkor is fontosabbak neked a cigányok mint a saját hazád, a saját hogyléted? MEGÉRDEMLED !

Bocsi hogy ilyenek írok, DE EZÉRT TARTUNK ITT !

Ahogy valaki írta nem rég, mert életképtelen program vagy, egy evolúciós zsákutca. Ami történik veled, a saját hülyeséged és gyávaságod miatt történik, megérdemled a sorsod.

NE FÉLJ! OLVASD EL A PROGRAMOT, AZAZ NÉZD MEG A VIDEÓKAT, MERT EZEKNEK A TRAPPISTÁKNAK BIZONY MÉG OLYANJUK IS VAN, ÉS SZAVAZZ A JOBBIKRA, MÁSKÜLÖNBEN MEGÉRDEMLED A SORSOD !

[link]


(Hát már tényleg "idegállapotba" kerülök az ilyenek miatt :D)

2014. ápr. 7. 20:33
 69/85 anonim válasza:
34%
HAJRÁ MAGYARORSZÁG,HAJRÁ MAGYAROK. Csak nem savanyú a szőlő? Éljen Orbán király.
2014. ápr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 A kérdező kommentje:

Még azt megkérdezném mert az idegtől lemaradt, mi a radikálisabb nálatok? A 200 cigány, vagy a Jobbik?

Melyiktől félsz jobban?

Ezek szerint te most a Jobbiktól. A Jobbik miatt menekülnél ki külföldre, és szintén miattuk éreznéd magad és a családodat is életveszélyben?

Mit választanál, a 200 cigányt, vagy egy Jobbikos vezetést?


Nem csak miattad, de a sok egyéb idióta miatt is nagyon kiábrándultam a magyarokból egy időre...

MINDENESETRE ÉN NEM ADOM FEL !

Elmegyek az Eu és az Önkorm. választásokra is, és ott is a Jobbikra szavazok !

2014. ápr. 7. 20:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!