Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
48%
A fideszt többségében harmincas, negyvenes középkorú emberek támogatják. Meg a családban gondolkodó fiatalok. Elég sokáig fog tartani, míg kihalnak. Addigra a jobbikot meg kinövik.
2014. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
51%
Jelenlegi választásnál is a nyugdíjasok voltak jelentős többségben. Nézz utána....
2014. ápr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
73%

"Meg a családban gondolkodó fiatalok. "

Miattuk nem gondolkoznak sokan családban. Köztük jómagam és nem kevés ismerősöm is. A családi adókedvezmény és társai mindenkinek jó, csak annak nem, akinek valóban kéne. Az Orbán családnak pl. nagyon is jó.

2014. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
47%
Családban gondolkodó fiatal nagyon kevés van (SAJNOS!) viszont külföldön dolgozó rengeteg. Ez nem kizárólag a fidesz hibája, de ők is tehetnek róla.
2014. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
42%
A különböző családi támogatásuk had ne mondjam kiknek jó. Sajnos elég sok embert el kell tartani az itthon adózóknak. Ha ezek a nyugdíjasok lennének akkor még rendben lenne, de a nyugdíjkorhatár az egekbe szökik.
2014. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
66%

#35#

Egyetértek. Sokan pont a mai politika miatt nem vállalnak gyereket. Aki gondol a jövőjére (vagy a leendő gyerekei jövőjére), az inkább másik országban alapít családot.

2014. ápr. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
100%

"A különböző családi támogatásuk had ne mondjam kiknek jó."


Annak bäszd meg, aki dolgozik. Állandóan ezzel jöttök, hogy mer' a fideszt a cigányok támogatják. Nem a cigányoknak az rohadtul nem jó, hogy a fidesz kizavarja őket is közmunkára a pénzért, meg nem ad azért pénzt, hogy gyerek van, csak és kizárólag akkor, ha tisztességesen dolgoznak.

2014. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
64%
Egy szóval sem írtam h a cigányok szavazzák be, viszont most is felveszik a támogatásokat. Elég elvakult lehetsz. Te valószínűleg még beveszed azokat a dumákat h Magyarország jobban teljesít, közben az államadósság ellenkező irányban mozog... Meg azzal kampányoltok ha szocik sikkasztásai kiderülnek, pedig Simicskának hála talán még felül is múljátok az elődöket államkassza csapolásban (pedig azt elég nehéz). Ha azt hiszed a 400 milliárd fölötti pályázatokból nem menti ki a pénzt a fidesz szörnyen naiv lehetsz.
2014. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
47%

"Annak bäszd meg, aki dolgozik. Állandóan ezzel jöttök, hogy mer' a fideszt a cigányok támogatják. Nem a cigányoknak az rohadtul nem jó, hogy a fidesz kizavarja őket is közmunkára a pénzért, meg nem ad azért pénzt, hogy gyerek van, csak és kizárólag akkor, ha tisztességesen dolgoznak."


Hajszálpontosan. A jobbikosok kedvenc fikázása itt seggbe is rakta magát.

2014. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

Engem Simon pénze hidegen hagy, főleg azért, mert az emberek nagy része úgy sem elvek miatt haragszik akármelyik politikus pénzére, hanem azért, mert nem neki van.


Engem az eredmények érdekelnek, amiket a saját bőrömön tapasztalok. A pénz kivándorlás így is, úgy is jellemező mindenkire és az is lesz. Aki elhiszi, hogy nem az a naiv. Csak nézz körbe, kicsiben ugyanezt csinálja minden magyar ember. Fénymásolópapír, toll, ragasztó, szobanövény az irodából, amit lehet azt viszik. Ne hogy azt hidd, hogy ha nagyobbat, ha pénzt lehetne vinni, ne vinné akármelyik.

2014. ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!