Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a magyar nép megérett a...

Ez a magyar nép megérett a pusztulásra? Egymás után 2/3 mintha mi sem történt volna? Volt egy erősnek hitt Jobbik, aztán meg sehol semmi?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, amikor láttam hogy az emberek zöme még mindig a két régi nagyra szavaz csak és kizárólag, hát azt gondoltam ez a nép még tényleg nem szenvedett eleget.

Itt akármit meglehet ezek szerint csinálni, akkor is narancs vagy szegfű, ráadásul 2/3?

Mindenki azt hitte hogy a Jobbik lesz a második nagy erő, erre fidesz 2/3??

Ellenzékben csak a Jobbik erősödött, de katasztrofálisan kevesebbel, ahhoz képest hogy mindenki többre számított.


Én tényleg bíztam benne hogy a Jobbik a második erő lesz, Orbánnak meg simán nem lesz meg az abszolút többsége, nem hogy a 2/3.


Már nem tudom mit gondoljak, most komolyan menjen ki mindenki külföldre és majd csak szavazáskor jöjjünk haza vagy mi?

Nóóórmálisak ezek a magyarok?



2014. ápr. 7. 02:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
0%

"ma 12:51"


Érdekes, én soha nem lopom meg a saját munkahelyem, sőt, a több száz kollegámnak sem szokása, de hát te nyilván jobbik-jobban tudod, mint mi.

2014. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
72%

Elmondom miét a Fidesz a legjobb:

MSZP: náluk bárki jobb

Jobbik: én se vagyok oda a zsidókért meg a cigányokért, de attól még nem akarok náci Magyarországon élni

LMP: kicsi sz*r párt, az SZDSZ-ből szakadt ki, akik épphogy csak egy hajszállal voltak jobbak mint az MSZP.

2014. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
33%
Egyedül Pesten nem nyert a Fidesz. A vidéki tahók meg a nyuggerek nem látják, hogy mi folyik itt, mert hülyék, az öregeket meg már 100 Ft "rezsicsökkentéssel" meg " A Vikike milyen szép ember"rel meg lehet venni. Szánalom ez az ország!
2014. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
67%

Április 5.-én JOGGAL mondhatta az összes kétkedő, az összes Fidesz ellenes ember, hogy oké, hogy 2010-ben nyert a Fidesz, de mostanra már, szinte mindenki utálja Orbánt, kormányváltó hangulat van, és 6.-án, bukik a Fidesz azért, mert az emberek többsége leakarja váltani Orbánt! Nos nem így lett, április 6-án ismét kapott 4 évnyi bizalmat az emberektől, így felesleges kifogásokat keresni, meg valótlan dolgokat állítani, hogy mindenki utálja Orbánt, (max a gyakorin) hiszen most lett megválasztva a nép akaratából, én tudom, hogy egyeseknek ezt nehéz elfogadni!


Aki akart annak ott volt a lehetőség, hogy Orbán ellen szavazzon! Aki nem ment el, az nekem most ne sírjon már bocsánat, akik meg elmentek, és nem volt elég, erre meg azt tudom mondani, hogy akkor kisebbségben vannak!!!!

2014. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
61%

"A vidéki tahók meg a nyuggerek nem látják"


Mondhatjuk úgy is, hogy a pesti tahók nem látják.

2014. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
56%
46-os! Ha nincs az új választási rendszer, akkor nem ilyen eredmény született volna. 2018-ra majd úgy alakítják a törvényeket, hogy háromharmados győzelmük legyen.
2014. ápr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
Tök mindegy milyen arányuk van, győztek. Az az egy mandátum úgy is kérdéses, nem is biztos, hogy meg lesz a két harmad. Ha nem lesz meg megnyugszol? Ugye hogy nem? Akkor is csalást fogsz kiáltani. Nyugodj bele. Ha jobbikos vagy, akkor azért, mert ugye nem gondoltad komolyan, hogy kormányt váltanak? Még így is túlteljesítettétek magatokat, ennyi erővel nektek is kedvezett a rendszer. Ha ballibes vagy, akkor meg azért, mert nézd meg a jobbikot, a második helyek alapján az bezzeg egy rakás új szavazót beújított magának, meg a nyakatokra léptek olyan helyeken is, ahol azelőtt szoci bázisok voltak. Nem érdekes?
2014. ápr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
90%

"46-os! Ha nincs az új választási rendszer, akkor nem ilyen eredmény született volna. 2018-ra majd úgy alakítják a törvényeket, hogy háromharmados győzelmük legyen.


"


De akkor is nyertek volna!

2014. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim válasza:
76%

Ha a Jobbik fog nyerni, akkor fognak nagyon sokan elmenni itthonról. És ezt mondom sváb gyerekként..mielőtt még magadban durozsolnád, hogy "pf büdös cigánzsidó ff". :)


Én örülök a Fidesznek. Ez az egyetlen biztos az összes közül. A többi nem az.

2014. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

"négy napja valaki írta itt a neten, hogy ki mennyit kap majd és be is jött mind"



ú csak nem valamelyik közvéleménykutató?

2014. ápr. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!